Kam na dovolenou v létě?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 16. 1. 2016 20:04

Ale teď zase trošku vazne: kam jet v létě na dovolenou? Reálně to řeším a vůbec nevím. Přivítam jakýkoli tip. Klidně auto letadlo cokoli...

Pozadavek je bezpečí a kvalitní ubytování.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 16. 1. 2016 20:06

A kde by se ti libilo?
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 16. 1. 2016 20:08

Spíše, kde by bylo bezpečno, ne?
Takže vylucuju Turecko, Egypt, Tunisko. Chorvatsko bude asi miliony lidí, takže návrhy? Jinak Indonésie taky nějaký ten atentát...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 16. 1. 2016 20:09

Jo a termín srpen. Takže Thajsko asi taky ne, tam je období dešťů, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neurotic 16. 1. 2016 20:41

robbert píše:Pozadavek je bezpečí a kvalitní ubytování.

Tak to bude letos těžký jestli nechceš být doma :D
Neurotic
Štamgast

Odeslat příspěvekod robbert 16. 1. 2016 20:43

Kdybych chtěl být doma, tak se neptám, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neurotic 16. 1. 2016 20:44

Jinak kam letos pojedu by mě taky zajímalo a zatím mě napadla Sicílie, Albánie a Rumunsko(to je z nich asi nejbezpečnější a kvalitní ubytko se dá taky sehnat)
Neurotic
Štamgast

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 16. 1. 2016 20:47

Sicílie plná Mafie :D
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 16. 1. 2016 20:50

Neurotic píše:Jinak kam letos pojedu by mě taky zajímalo a zatím mě napadla Sicílie, Albánie a Rumunsko(to je z nich asi nejbezpečnější a kvalitní ubytko se dá taky sehnat)


Albanie Rulezzz.

Za mesic dam vedet.
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 16. 1. 2016 20:54

A co Černá Hora?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jamaco 16. 1. 2016 21:07

Náplň dovolené? Válení u moře? Nebo něco aktivnější ho? Hodně se mi líbilo na Korsice, hory more jidlo skaly.. Sardinie taky prý fajn, ale nebyl jsem... Pak mám rad Toskánsko..

Jo a Portugalsko taky super... Algarve, jižní a západní pobřeží..

Azorske ostrovy?
Naposledy upravil jamaco dne 16. 1. 2016 21:09, celkově upraveno 1
jamaco
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod robbert 16. 1. 2016 21:08

Kombinance. Moře i nějaký ten výlet...

Sardinie? Tam bude zase v srpnu moc lidí, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jamaco 16. 1. 2016 21:10

Ohledne lidí nemohu sloužit .. Jezdivam vždycky v září, není takové vedro a min lidí prave..
jamaco
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod robbert 16. 1. 2016 21:11

Já mohu max červenec či srpen. Prázdniny ve škole, víš?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 16. 1. 2016 21:28

Taky to řeším. Chorvatsko, Itálie - moc lidí. Chci autem a s děckama, takže Bulharsko, Rumunsko - moc daleko, to máš 1500km, 24hod jízdy...nemyslitelné(přespání po cestě mě taky neláká).
Mně z toho vyplývá, že buď k Severnímu moři(nebo Baltu) s neoprenem :D Nebo, a to mi přijde rozumnější, se vykašlat na moře a zkusit nějaká jezera, třeba v Rakousku.
Naposledy upravil Kibitz dne 16. 1. 2016 21:30, celkově upraveno 3
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků