Funguje pojištění proti pokutám?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod kejchal2 30. 6. 2012 01:51

Ahoj, funguje Pojištění proti pokutám nechcipokutu.cz? Máte někdo zkušenosti? Vypadá to použitelněji, než produkt od Slavie, ale žádné reference :-| :?:
kejchal2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Katikakus 30. 6. 2012 08:24

Tak na tohle skoci opravdu pouze velmi jednoduchy jedinec. Podvod bez jakychkoli pochybnosti...
Katikakus
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Duri13 30. 6. 2012 09:12

Konkretnu skusenost s nimi nemam, ale v napr v Spanielsku to funguje uplne standardne, vodici z povolania si to casto platia. Za 100EUR na rok maju klud. Samozrejme, ak ich zastavi hliadka, ze spachali priestupok, tak s tym uz nikto nic nespravi a platit musia. Toto funguje len vtedy, ak ti pride domov fotka alebo mas listok za parkovanie.
Duri13
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nechcipokutu 30. 6. 2012 12:59

Dobrý den, zastupuji server nechcipokutu.cz. Jedná se o projekt, který především lidem, kteří tráví za volantem hodně času, může pomoci ušetřit spoustu peněz.

Říkám zcela upřímně, že v podstatě nejde o nic jiného, než o využití mezer v děravém českém právním řádu. Rok jsme měli spuštěnou testovací versi, v rámci které jsme vyřešili mnoho desítek pokut, pouze u jedné se nám to nepodařilo. Proto nemáme problém v takovýchto ojedinělých případech, na které teoreticky může dojít, pokutu za přestupce zaplatit.

Katikakus> Podovd je trestný čin. Máte-li indicie, že se jedná o podvod, běžte, prosím, na nejbližší policejní stanici a své podezření jim sdělte. V opačném případě se dopouštíte Vy trestného činu neoznámení trestného činu, případně křivého obvinění a pomluvy. Chápu Vaše vyjádření, že je to blbost, ale přijde mi velmi nefér, někoho, kdo poskytuje pro mnohé užitečnou službu (byť pro mnohé jiné službu nesmylnou, ano), obviňovat z podvodu.
nechcipokutu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 6. 2012 13:02

Trestní oznámení lze podat i na státním zastupitelství.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kybork23 30. 6. 2012 13:11

trapná reklama
clio 1.8 16v
kybork23
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 30. 6. 2012 13:14

nechcipokutu: já být tebou, zkusil bych to trochu méně provařeně, než si založit 2 nicky. nikdo ti nezbaští, že jsi náhodou zmerčil tuhle diskuzi ;-)
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bob 30. 6. 2012 13:18

kybork23 píše:trapná reklama

:mrgreen:
Nechci pokutu založen dnes,
ten, co založil diskuzi také dnes

Ach jo, že je to baví
Bob
Štamgast

Odeslat příspěvekod evlo 30. 6. 2012 13:52

Socialni marketing pycovole :)
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 30. 6. 2012 21:29

@nechcipokutu - klidek panacku, hezkej pokus o navozeni dojmu duveryhodnosti - to ti vsak zbasti jen malokdo.
To, ze jde o podvod je zrejme z tech tvych stranek. Prumerne inteligentni jedinec to odhali za 2 minuty. Nebudu konkretni, abych ti nedaval navod, co upravit. Kazdopadne ta tva "sluzba" vykazuje vsechny znamky podvodu - na tom trvam!

Naplneni skutkove podstaty ti zrejme nic nerika, jinak bys tady neplacal ty nesmysly o neoznameni trestneho cinu ci pomluve.

Pokud ti nekdo na to skoci, je to jeho problem...

A ted s tou reklamou tahni nekam...
Katikakus
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nechcipokutu 1. 7. 2012 02:57

@kaktus - trošku nadhledu, v klídečku :-) vím, že existujou lidi, kteří stojí v okně a když vidí, že někdo špatně zaparkuje, vytáhnou foťák a zavolají měšťáky. jsou to lidi, kterým ostatní svět příjde zlý, zvrhlý a mají dojem, že všichni jsou spiknutí proti nim. na všechno reagují negativně, ve všem vidí podvod a to, že je chce někdo okrást. Myslím, že jsi jeden z nich.

Užívej si úvahy na téma co znamená naplnění skutkové podstaty, když tě to tak bere. Pro mne jsou důležité morální zásady a slušnost - mezi to patří třeba to, že o něčem, o čem nic nevím a čemu nerozumím, nerozhlašuju, že je to podvod. Jsi-li skutečně přesvědčený, že je to podvod, tak podej trestní oznámení. Myslím, že nakonec skončíš s podmínkou za křivý obvinění :)

Držím Ti palce, občas se i lidi jako Ty dokážou změnit :-P
nechcipokutu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 4x110mm 1. 7. 2012 06:31

lock-ban-smetak.
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MICT14N 1. 7. 2012 08:01

4x110mm: souhlas
MICT14N
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Posraldescu 1. 7. 2012 08:39

jako forek dobry :)
Posraldescu
Avatar roku 2011
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 1. 7. 2012 08:39

Podle toho, co je již na první straně nechcipokutu.cz, je vidět, že se neorientujete v Zákoně o silničním provozu. Máte tam totiž nejméně dvě evidentní chyby. Pokud by měl váš tým opravdu renomovaného právníka, který má předpisy v malíčku, tyto chyby by se na web nemohly dostat. Já na to přišel za jednu minutu, po letmém přečtení textu. Z toho vyplývá, že jste amatéři a věřit tomu, že vysekáte lidi z 98% pokut a přidělení bodů je holý nesmysl. A kde jsou ty chyby? No hledej profesionále.

Dál tam máte nějaké překlepy, což by se také u profesionálně zpracovaného webu stát nemělo. Vždyť od lidí chcete nemalé peníze! Více nekomentuji, obrázek jsem si udělal.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků