Problémy na AUKRU

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod davpro 11. 1. 2011 21:40

Na aukru dražím už celkem dlouho, ale tohle jsem nezažil. Prodal jsem mobil (Nokia N78 za 2900 Kč finální ceny), kupující jej uhradil, já odeslal. Vše OK.

Pak mě ale kontaktoval s tím, že prý mobil neodpovídá popisu a že jsem podvodník a lhář. Jedna věc je, že je to blbost, ale hádejte se s idiotem. Tak jsem mu nabídl, že ať mi telefon pošle, že zkontroluji zda je OK a ihned pošlu zpět peníze. Nato mi panáček sdělil, že buď přistoupím na to, že mi to pošle na dobírku nebo mu dopředu pošlu zpět peníze a on mi to zašle, jinak na mě podá trestní oznámení a Aukro mě sedře z kůže na základě programu na ochranu kupujících.

Dotaz zní: Jaké jsou mé šance při podávání vysvětlení? Stojím si za tím, že telefon byl při odeslání OK a že jsem mu nabídl řešení v podobě odstoupení od smlouvy a navrácení přístroje a následně peněz - to ale neakceptoval.

Co myslíte garážníci? Máte podobné zkušenosti?
O4 Dehet KeyLess FofrklacekLess Stajl Matrix Bufik Koule (2023)
davpro
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CHiP 11. 1. 2011 21:43

Já asi brzo začnu řešit opačný problém, před měsícem jsem přes Kup teď ihned zaplatil koupenou věc a dodnes nepřišla :-|
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar Šeran 11. 1. 2011 21:43

Pokud jsi opravdu při prodeji nic nezamlčel, tak mu naser a napiš aukru, že tě vydírá.
vulgárnosti si vyprošuji (mainci aka wolffi)
Aštar Šeran
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 11. 1. 2011 21:46

A ještě bych si okopíroval/udělal "print screen" té aukce, co tam píšeš atd...:)
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davpro 11. 1. 2011 21:49

Dobře ale z logiky věci - nabízím řešení ve formě, jakou nabízí eshopy, ať to vrátí, jen si ověřím, že to nedojebal sám a odešlu prachy. Klasický případ eshopů. Nebo snad nějaký eshop vrátí prachy dřív, než dostane zpět zboží?
O4 Dehet KeyLess FofrklacekLess Stajl Matrix Bufik Koule (2023)
davpro
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davpro 11. 1. 2011 21:50

A co s tím nadělají fízlové, poslechnou si jeho plky, poslechnou si moje a protože je to tvrzení proti tvrzení a je to navíc do 5ti tis., tak to odloží ne?
O4 Dehet KeyLess FofrklacekLess Stajl Matrix Bufik Koule (2023)
davpro
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heini 11. 1. 2011 21:52

Jak daleko bydlí? Ještě je možnost se sejít a vyřešit to z ruky do ruky.

Co mu na tom telefonu vadí?
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Umění žít spočívá v tom umět se včas rozhodnout, na co se dřív *****.
Heini
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davpro 11. 1. 2011 21:55

Jsme od sebe 100km (Olomouc vs. OV) - nabízel jsem schlzku na půl cesty, to odmítl s tím, že ať si prý pěkně za ním dojedu do Olomouce - fakt luxusní jednání...
O4 Dehet KeyLess FofrklacekLess Stajl Matrix Bufik Koule (2023)
davpro
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davpro 11. 1. 2011 21:57

Vadí mu, že prý je to více opotřebované, než jsem prezentoval, ale je to blbost, nebo možná subjektivní názor. Tak jako tak, nabízím mu řešení, oba to chceme vyřešit, ale on to řeší tak, že půjde podat trest. oznámení ...

Mám takový dojem, že to dojebal a teď se to snaží přehrát na mě.
O4 Dehet KeyLess FofrklacekLess Stajl Matrix Bufik Koule (2023)
davpro
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 11. 1. 2011 21:59

at si vytre *****...pokud jsi fakt neco nezatajil, neparal bych se s nim...tady paradoxne nejvetsi neprijemnost je negatovni feedback, to muze pusobit spatne na dalsi obchody.....z niceho dalsiho bych si nic nedelal
Caddy
Amík roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davpro 11. 1. 2011 22:01

říkám nezamlčel, mobil je v záruce, rok a půl jsem jej denně využíval. Negativum už mi dal, já blbec jsem mu dal pozitiv ihned když mi poslal prachy.

A teď budu jak pičus chodit po fízlech obhajovat, že jsem mu chtěl vrátit prachy....

dnes mě to dožírá celý den.
O4 Dehet KeyLess FofrklacekLess Stajl Matrix Bufik Koule (2023)
davpro
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jericho26 11. 1. 2011 22:02

Taky bych to neřešil. Mail zablokovat, na aukru zablokovat jeho případné další příhozy a vyser si voko panáčku.
jericho26
Nováček

Odeslat příspěvekod Caddy 11. 1. 2011 22:03

ja vim, proc po vzoru ebaye fdavam hodnoceni vzdy az po kupujicim. Je to takova drobna pojistka.

Aspon, ze se ty feedbacky daji komentovat. A pokud dal hned negativ, tak nema tendenci neco resit a je to kokot. By si zaslouzil do huby, tohle by me fakt *****.
Caddy
Amík roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 11. 1. 2011 22:03

Mozna bych podal nejakou stiznost na aukru prvni ja, vypadalo by to lip :) Mimochodem, jake on ma dalsi hodnoceni? Kolik toho ma? A kolik Ty?
Caddy
Amík roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davpro 11. 1. 2011 22:04

No pro jistotu jsem už napsal na Aukro, že si nevím rady, zatím, žádná odpověď, ale dumám jak dalece je pro ně takovýto spor zajímavý, neřeknu, kdybych mu třeba za dvacet litrů poslal cihlu, ale takto....
O4 Dehet KeyLess FofrklacekLess Stajl Matrix Bufik Koule (2023)
davpro
Štamgast
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků