Darujeme koťátka do dobrých rukou

Prodám, koupím, daruji, vyměním - vše, co se týká zahrad, rostlin a zahradničení

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 19. 9. 2012 09:14

Ahoj všichni,

dvě tetiny kočky mají koťátka: jedna dvě (na fotkách), druhá tři (černobílá, černobílorezavá). Nechcete nějaké? Jsou nádherná, přítulná, čistotná, zdravá, zvyklá na jiné kočky i psa. Blansko.

Obrázek

Obrázek
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 19. 9. 2012 11:26

Jsou miloučká hnedka bych to sem všechno vzala,ale už bych snad ani nejedla já jen ty kočenky.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 19. 9. 2012 11:53

Tetičce udělej citlivou, ale přesvědčivou formou přednášku o kastrování koček. Koťátka jsou krásná, ale co je bude čekat, když je nikdo nebude chtít? Kočičí holky budou do půl roku, čili na jaře mít další koťata taky.Já vím, že majitelé venkovních kočiček na tohle sice moc neslyší, ale ani té dospělé kočce moc nesvědčí mít koťata 2x do roka. Kastrovaná má klid a koťátek od sousedů co se nedají přesvědčit je v případě potřeby i tak dost.Jinak samozřejmě, nemít plný byt koček, už vyrážím na cestu směrem k Blansku.
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 19. 9. 2012 11:55

Katko ty jsou krááásný brala bych je všechny :-) :love: . Ale jseš dalekooooo .....
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 19. 9. 2012 12:29

Holky, kdybyste třeba věděly o někom, kdo by si kotě vzal, dejte prosím vědět. :oboze Danuš, já s tebou souhlasím, jenže přesvědčit tetu není jednoduché. V tomto případě je v tom ale trošku nevinně: všech koček se nedávno ujala :tleskani (vzpomínáte na hladové kotě, asi někým vyhozené ven - v zimě, o kterém jsem tu před nějakou dobou psala? - to je jedna z matek - teta si ji k sobě vzala na přechodnou dobu a nakonec se jí díkybohu ujala úplně) a všechny jí, dřív než se vzpamatovala, porodily. Má celkem tři, ale jedné se koťátka narodila mrtvá.
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 19. 9. 2012 12:38

Katko, já si to pamatuju a taky vím, jak to chodí, když se ujmeš kotěte. Možná Ti poradím. Město Blansko by mělo mít kastrační program - na starosti to má odbor životního prostředí. Pokud vím, Blansko nemá útulek, ale peníze na tyhle účely vyčleněné jsou. Pokud se takhle ujmeš zvířete, dostaneš na něj od zmíněného odboru města peníze, právě na tu kastraci. Většinou je to tak, že má město smlouvu s nějakým místním vetem, co operaci provede a oni ji zaplatí. Jinak tetě hrozí, že na jaře bude tohle řešit znova bude těch koťátek zase víc. Tady u nás útulky s kočkami praskaji ve švech a kromě útulků i domácí depozita dobrých lidí, co mají kočky venku nalezené doma. Všechno zdražilo, lidi se koček spíš zbavují, než si je berou.
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 19. 9. 2012 13:14

Dani, tak to moc děkuji za informaci, zkusím to zjistit. Blansko útulek nemá, i když by ho mít mělo. Nevím, jestli jsem tu popisovala, jak jsem na úřad volala ohledně toho koťátka. Přepojovali mě od čerta k ďáblu, byli vyvalení, že by město mělo mít útulek nebo aspoň depozita u nějakých lidí. Postupně jsem se tak dostala až na linku policie, kde se tomu ženská smála jako nejlepšímu vtipu a raději mě opět přepojila na pochůzkáře, který se ani neohlásil. Toliko služba města. Myslím, že obrázek si udělá každý. 8-S
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 20. 9. 2012 17:43

Policie s tím nic nemá, je to povinnost obce. Smát se mohou, dokud to člověk neprožene papírově.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků