Hnojiva

Diskuze na téma domácího pěstování orchidejí

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Nika2006 7. 4. 2014 09:51

Ario, konduktometr doma mám, tak až bude čas, třeba něco vyzkouším (pro jistotu radši jen na 1-2 rostlinách) :-)
Nika2006
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 9. 4. 2014 06:17

No já ho kdysi koupila taky. Dala jsem jenom malinko do vody ale bylo to asi špatně. Hned šly listy pryč . Nechci tě ale strašit , když to máš možnost měřit tak to bude třeba lepší :hm . Já už ho ale na orchidky dávat nebudu. Mám ho tady a nevím na co ho dám. Asi tím pohnojím zahradu :D
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RaiskA 4. 5. 2014 11:10

Hnojivo na orchi mně už došlo,tak jsem začala hnojit kristalon plod a květ a myslím,že se jim to líbí :lol: zatím :-!
RaiskA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 4. 5. 2014 12:42

Aničko já jsem slyšela , že Kristalon je jedno z nejlepších hnojiv, já dodělávám také Orchimix , tak nevím asi to zkusím , vím , že někteří s ním orchideje s úspěchem hnojí,ale asi by byl nejlepší ten měřák a nebo udělat opravdu slabou koncentraci.. :hm
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod žabža 4. 5. 2014 13:49

Já hnojím už spoustu let Kristalonem plod a květ a problém nemám :-)) Ted chci zkusit ten orchimix jen proto at mají změnu :lol: :lol:
žabža
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 4. 5. 2014 14:49

No u hybridních orchidejí bych se určitě nebála , ale u botanických asi opatrně.. :hm
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 25-ka 10. 7. 2014 22:37

možno blba otazka ale moze sa na rastliny alebo kriky pouzivat cisto konske hnojivo?
25-ka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod žabža 14. 7. 2014 08:39

25-ka určitě může ;-) Mám známého zahradníka který má plno orchidejí i botaniku a hnojí końským hnojem ale asik dost naředěným at je nespálíš :oboze
žabža
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků