Orchideje: nabídka-prodej-výměna

Diskuze na téma domácího pěstování orchidejí

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod HladováHousenka 3. 7. 2011 20:58

Neboj, katka to přežije. Já koupila už 2 katky bez kořenů (obě měly jen jeden cca 2cm dlouhý kořen, jedna i bez živé špičky) - jedna od lukse pro začátečníky (haha), druhá byla od terra koruny. Dala jsem je do malého 9cm květináčku, normálně do kůry - do florie, večer tak ob den porosila povrch a za 3-4 měsíce měly obě plný květináč kořínků.

Ta tvoje ty kořeny měla na 99% mrtvé už při odesílání, protože mám doma ještě jednu katku - a ta mi právě přišla poštou, taky jen v novinách s holými kořeny, ležela na poště několik dní - nedali mi lísteček do schránky - a kořínky to úplně bez problému přežily, měla min. 10 krásných živých špiček - koupeno u orchideje štork.
HladováHousenka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 4. 7. 2011 04:56

Jé děkuji moc za povzbuzení, on už to psal Lukscheiter, že katky vydrží hodně, tak dám pak vědět jak si vedem ;-)ale stejně si myslím ,že by to měli poslat lépe zabalené :hm tak budu doufat :oboze
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nolli 4. 7. 2011 05:40

...toho se opravdu neboj, mě takhle v novinách cestovaly katky přes půl světa a jsou v pohodě ;-)
Nolli
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 4. 7. 2011 10:49

Hned je mi veseleji díky :-)
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ario 31. 8. 2011 09:05

nová podzímní nabídka od
naturalia.cz ivan ivánek
je ke staženi na těto stránce úplně dole

http://forum.orchidej.net/viewtopic.php ... 6&start=10
ario
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hozovka 6. 4. 2013 21:16

dendr.Stardust.jpg
Dobrý den, jsem tady nová a i když už toto forum dlouho pročítám, přihlásila jsem se až teď. Ráda bych nabídla k prodeji Dendrobium Stardust Chyomi. Pěknou, velkou, pravidelně bohatě kvetoucí rostlinu. Za 200Kč. Jsem z Ostravy, ale mohu i poslat poštou.
hozovka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 7. 4. 2013 07:27

Hozovko vítám Tě mezi námi.Stardust máš krásné,nevím co dělám špatně,ale nové pahlízy které mi nyní narostly tak mi jakoby zvodnatěly a samozřejmě odešly.Máš ho krásné.
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hozovka 7. 4. 2013 18:45

Děkuji za přivítání, myslím, že by to mohlo být příliš chladným zimováním a vlhkem. Já mám dvě stejné rostliny a obě držím celoročně na parapetu v ložnici, kde je sice chladněji, ale ne zima a zalévám normálně jednou týdně. Kvetou každoročně a bohatě.
hozovka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod květiny 7. 4. 2013 19:15

Já mám stardust také v ložnici , měla jsem ho na chodbě , kde je tak 12stupňů v zimě a docela tam zkomíral, teď je mu viditelně líp ;-)ale takovou rostlinu jako máš ty zdaleka nemám , je to ještě mrně , ale loni mi už kvetl..

-- 12. 4. 2013 07:28 --

Nabízím toto Paphiopedilum King Arthur, ještě stále kvetoucí(už 2.měsíc), dvě pěkné růžice za -250KčObrázeka zakořeněné keiky Dendrobia Nobile - za 50Kč Obrázek tak kveteObrázek
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 12. 4. 2013 07:17

Evi jak jsi ho přinutila kvést? Mně se to stále nedaří. Myslím King Artura.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 12. 4. 2013 07:27

Jani ani nevím, ale nenechávám úplně vyschnout substrát, kdesi jsem to vyčetla a proto tam mám špejli a do týdne určitě proleji a přes léto jsem slabým poměrem hnojila každou zálivku Orchimixem... :hm :roll:

-- 7. 7. 2013 18:23 --

Nabízím k prodeji- Laliocattleya Obrázekkvetení-Obrázekza 150Kč+100Kč pošt.
Cattleya, začíná kvést-ObrázekObrázek
cena-150Kč + 100Kč pošt. a Cambrii Obrázek- kvetení-Obrázek, cena 150Kč + 100Kč pošt.Všechny rostliny pravidelně kvetou :-).
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ario 7. 7. 2013 18:01

;-]
ario
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 7. 7. 2013 18:38

Laliocattleya -prodáno ;-)Ario díky :-)
Prodáno vše , děkuji :-)
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sarlote 14. 7. 2013 10:47

Mám na prodej Masdevalia hitrzii-1ks á 120 kč + poštovné cca 170Kč...celkem
Sarlote
Sarlote
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Alena3 11. 8. 2013 14:28

Dobrý den,neměl by prosím někdo na prodej orchidej Habenaria medusa. Děkuji
Alena3
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků