Aplikace na procvičování slovní zásoby

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Prochycz 17. 7. 2017 11:17

Zdravím,

sháním software pro procvičování slovní zásoby pro Android. Nejlepší by bylo, pokud by bylo možné vytvořit si vlastní databázi svých slovíček, které si přečtu v nějakém článku/filmu, které jsem doposud neznal. A následně by mě to testovalo, jestli je znám, tím že bych je musel napsat, ať už z CZ->ENG tak i obráceně.

Zkoušel jsem prozatím aplikaci Vocabulary Builder, ale to je bohužel testování na základě již vytvořené databáze slov a navíc to je test stylem ABCD, což bohužel si můj mozek zapamatuje, jaká je správná odpověď, ale nezapamatuje si význam ani slovo jako takové samotné.

Na PC jsem používal pro učení německé slovní zásoby memostation a s tím jsem byl nadmíru spokojen. Existuje něco podobného pro Android?

Edit: Tak jsem zkoušel nyní AnyMemo, kde si svoji databázi můžu vytvořit, ale je to stylem odpovědi vím/nevím. Byl bych rád, kdyby mě to testovalo stylem, že bych musel odpověď ručně napsat, jelikož při samotném psaní toho slova se to snáze naučím.

Díky
Prochycz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Prochycz 24. 7. 2017 07:06

Tak vypadáto, že se mi podařilo najít podobnou aplikaci. Jmenuje se supermemo, vlastně Memostation je taková kopie supermema. Je to možné synchronizovat s online účtem. Uvidíme, jak to pošlape. Android aplikace nevypadá úplně nejlíp, ale jestli to bude dělat, to co chci, tak mi to bude samosebou stačit.
Prochycz
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků