In-ear sluchátka síťka proti prachu

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dreamy 16. 2. 2018 22:37

Zdravím.Mám takový problém.Při čištění inear sluchátek (ADL EH008) jemným kartáčkem průzvučné síťky se odlepila a samozřejmě "odcvrnkla" doneznáma.Sluchátka hrajou samozřejmě pěkně i bez ní, ale mám strach ohledně prachu a možnost nějaké náhrady.Jedná se určitě o nějakou speciální průzvučnou síťku a má s tím někdo zkušenosti? Dá se to někde koupit a nebo nahradit?A nebo mám její absenci neřešit?Díky za všechny rady
dreamy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pseudomagick 16. 2. 2018 23:41

Já jsem síťku z nově koupených Sennheiser IE80 záměrně odstranil a fungovaly mi 5 let,než jsem je poslal dál(prodal). :-)

Níže najdeš odpověď(v odkazu) na otázku:
Dobrý den,
chci se zeptat na možnost výměny(nebo vyčištění)ochranné mřížky v nástavci sluchátka
děkuji

Zde: http://www.headphones.cz/inshop/scripts ... 0&All=True
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dreamy 17. 2. 2018 06:57

Díky moc za odpověď.Odkaz dole jsem samozřejmě viděl, ale spíš mám strach když vidím ten binec na mřížce, tak vlastně se dostane dovnitř, včetně prachu, tak aby to nějak neuškodilo měničům. Napadlo mě třeba rozebrat starší sluchátka a nebo od číňanů koupit nějaké šmejdy za stovku a vyoperovat mřížku a dát ji tam už jen pro ten pocit. Ale zase aby se nezhoršil zvuk.
dreamy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dreamy 18. 2. 2018 18:32

Takže vyřešeno, pokud by měl někdo stejný problém.
https://www.aliexpress.com/item/3282548 ... 80205.html
dreamy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dreamy 28. 3. 2018 20:14

Síťky včera dorazily.V balení je snad dohromady 35 párů mřížek, které jsem si nechal nakombinovat na 4mm a 5mm.Drží hezky a vypadají kvalitně.Zvukově se trošku utlumily basy, což u ADL je docela výhoda.Fotky nejdou přidat
dreamy
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků