Lze Sony MDR-1000X spárovat s více zařízeními najednou?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod czbird 30. 10. 2017 11:21

Ahoj,
dotaz na majitele sluchátek Sony MDR-1000X:
Lze je mít spárované s více bluetooth zařízeními najednou? (ideálně mobil + tablet + pc)
Díky...
czbird
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 30. 10. 2017 15:46

Teoreticky mnohonásobný spárování možný je, ale v provozu může bejt vždycky jen 1 zdroj signálu, další "nebude vidět" - vychází to ze základního protokolu komunikace BT ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod czbird 30. 10. 2017 16:12

No me by prave zajimala ta praxe... na soucasnych Sennheiser Momentum Wireless se mi po zapnuti ozve nekolikrat po sobe "Connected", jak se jednotliva (v minulosti sparovana) zarizeni pripoji. Kdyz pak treba poustim hudbu z mobilu a prijde mi notifikace treba na tablet, tak se hudba zastavi, pipne notifikace, a hudba se pak zase sama pusti. Taky si pamatuji X (nevim ted presne kolik - min. 2 urcite) sparovanych zarizeni -- tj. po sparovani s novym zarizenim nezapomenou to predchozi a neni ho pak nutne zase znova parovat.

EDIT - z manuálu k Sennheiserům: When you switch the headphones on, they automatically try to connect to the last two connected Bluetooth devices. The headphones can save the connection profiles of up to eight Bluetooth devices with which they have been paired. If you pair the headphones with a ninth Bluetooth device, the saved connection profile of the least used Bluetooth device will be overwritten. If you want to re-establish a connection with the overwritten Bluetooth device, you have to pair the headphones again.

Umí toto i ty Sony?
czbird
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamistr, 2. 11. 2017 22:32

Na levnějších zx330bt jde spárovat s telefonem, následně vypnout multimédia a připojit třeba PC. Hudba jde z PC a hovory z telefonu. Nevím jak to má tento model, předpokládám, že alespoň na stejné úrovni, pravděpodobně líp. Něco o tom je i v manuálu http://helpguide.sony.net/mdr/1000x/v1/ ... 76876.html
adamistr,
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků