Trávníkové hnojivo s odpuzujícím účinkem proti krtkům

Jakékoli téma o životě zahrádkáře, o jeho slastech i strastech.

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Richenza 2 29. 4. 2013 18:49

Má prosím někdo zkušenosti s tímto hnojivem . Negativní či pozitivní , at nekupuji zbytečně . děkuji.....
"orchideje-sluníčka mého života "
Richenza 2
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 29. 4. 2013 18:54

Ahoj Richenzi, zkušenost nemám žádnou a ani jsem o ničem takovém neslyšela. Kdes k tomu přišla?
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ario 29. 4. 2013 19:02

je to todle ale nevěřím tomu zas ňákej vejmysl na tahání peněz lidem z kapes
krtkú je málo největší škody a rozryti zahrady dělá hryzec
http://www.svet-travniku.cz/travnikove- ... g/d-70867/
ario
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evouš 30. 4. 2013 07:18

Ahoj Richenzi.Manžel je před lety vychytal .Vzal noviny ,četl a čekal až začnou rýt,a podařilo se mu je zlikvidovat. :hm
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Richenza 2 30. 4. 2013 15:14

Ahojky všichni. Tak nevím jestli je to krtek či hryzec . Jednoho krtka jsme loni viděli a letos máme zahradu totálně samý krtinec , takže hotový tankodrom - všude se to propadá . No a jedna paní nám teď poradila to hnojivo . Mně se to zdá moc peněz a něják se mi tomu ani nechce věřit , ale co s nimi . Je to hrozné .
"orchideje-sluníčka mého života "
Richenza 2
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 30. 4. 2013 18:49

Evi já chytám krtka přesně tak, jen u toho nečtu 8-D .Vím,že ryje ráno a pak odpoledne.Už mívám nachystanou poblíž motyčku.Můj děda kdysi ale také čekal na stoličce u záhonku :tleskani .Umím to od něj. :nenapadne
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evouš 1. 5. 2013 19:29

Danielko od té doby je pokoj ,zlikvidovaly okurky i ostatní.Manžel měl připravený rýč.
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 1. 5. 2013 19:38

Jojo Evi je to tak, u nás se už také pár let nestavil. 8-D 8-D 8-D 8-D
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EdaM 3. 7. 2017 20:09

Problém s krtkem je, že je chráněný, takže by se neměl zabíjet. A opravdu existuje hnojivo GRASS EXPERT, které krtka odpuzuje - no a docela to funguje: http://gardencentre.cz/produkt/hnojivo- ... rtkum-5kg/
EdaM

Odeslat příspěvekod Karen Válková 7. 7. 2017 07:07

Před pár lety, když jsem ještě měla foliak s amarylkama, došlo s krtkem i na mne. Tenkrát, jakmile jsem amky vysadila do foliaku a začala je zalejvat, přišli z okolí žířaly a za nimi i krtci. I tenkrát bylo dost sucho. Do té doby mě nijak nevadily, ale tenkrát jsem kařdý den měla amarylky všechny do druhéhé dne podryté a věšinou i vyházené. Nasázené ve foliaku byly dost hustě tak naděje že se nějak vyhne byla mizivá. Vím, že jsou krtci chránění a proto ani nic na hubení neprodávají, ale dostala jsem koupit skleničku s kapalinou která je odpuzovala. do odhrnuté cestičky nebo pod krtinec se káplo trochu roztoku *****ělo to i po zahradě, ale dalo se to přežít. Krtci okamžitě zmizeli. Bohužel nevím název, ale určitě to nestálo mailant.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků