Soutěž: fotografie vaší úrody

Jakékoli téma o životě zahrádkáře, o jeho slastech i strastech.

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 20. 10. 2011 13:05

Zdravím všechny zahrádkáře a upozorňuji na soutěž, která potrvá do konce října: http://galerie.abecedazahrady.dama.cz/s ... hp?cat=513
Těším se na fotky i na hlasování! ;-)
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mičurinec 1. 11. 2011 17:28

ahoj Katko, kdopak vyhral v teto soutezi?
jinak co se Tobe libilo nejvice?
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 1. 11. 2011 19:20

Čau Míro!
Zítra bude komentář k soutěži v bleskovce, ale už teď můžu říct, že máme vítěze hnedle dva: tebe a jitulajit. Takže gratuluji! :tleskani :tleskani :tleskani

Mně se líbilo všechno, zrovna sekce Plody a úroda patří k mým nejoblíbenějším. 8-D Ale moc by mě zajímalo, jak se zpracovává okra, kterou jsi nafotil, a jak chutná. A co jalapeños, jak se vyvedly? Nepálí tě pusa? :-P
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mičurinec 1. 11. 2011 20:22

mne se libila moc fotka z trhu-nekde z ciziny, kde byvaji trhy a jsou tam ruzny dobroty - moc pekna fotecka
jinak Jitce gratuluji :tleskani
ohledne okry - pouziva se k zahustovani omacek nebo cehokoliv co chces zahustit, ja ji casto davam zapeci vedle jalapenos, je velmi dobra, musi se sklidit vcas, jinak jsou tobolky tvrde! pristi rok planuji pestovani i venku a zkusim nejake odrudy, zatim jsem predpestovaval a to se pry nema, takze to zkusim venku primo, nicmene je to velmi teplomilna zelenina, asi vic nez lilek, takze to musim odzkouset :D
Jalapenos plnene gorgonzolou a bylinkami jsou proste k sezrani! No pali dost, ale porad to jde, kdyz vezmu habanera - tak ty nelze ani oliznout!
Letos se zelenina vyvedla maximalne, akorad nejhorsi bylo udrzet nalet motylu na kostaloviny, nehlede o dotacich co dostali tamni ,,JZD'' na řepku - takze vsude byly blýskáčci a kostaloviny jim take chutnaly - to jen mensi shrnutí :)
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků