Hrůzy v zahradách

Jakékoli téma o životě zahrádkáře, o jeho slastech i strastech.

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Fidych 29. 8. 2008 23:03

Tak mi to nedá se zeptat, vídáte-li také občas něco, nad čím zůstanete v úžasu?
Někdy jsou k vidění zvláštní věci na zahradách, bohužel většinou nemám aparát, abych tu "krásu" zvěčnila.
Poslední měsíc ovšem vyrůstá přímo proti našim oknům něco, co mi silně připomíná pohled na prvomájovou tribunu, bohužel na to budeme koukat celý rok. I bambusové rohože budou barevně sjednoceny. Tak se podívejte také:
Obrázek Click Image to Enlarge Image Hosting
Obrázek Click Image to Enlarge Image Hosting
Obrázek Click Image to Enlarge Image Hosting
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 30. 8. 2008 07:23

:shock: Ježíši no to je strašný. :shock: :-S
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod Soňa103 30. 8. 2008 08:46

Tohle je opravdu strašný. Chtěla bych vidět idiota, který tohle vytvořil. :grr: Nikomu tenhle výhled nezávidím. :-(
Soňa103

Odeslat příspěvekod Taiko_CZ 30. 8. 2008 15:39

Mě se to taky vůbec nelíbí (mírně řečeno), ale jak se říká "proti gustu ...".
Permakultura mě opravdu zaujala. Jednou budu mít krásnou a zdravou ekozahrádku :-)
Taiko_CZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kejki3 30. 8. 2008 19:01

Vzhledem k tomu, že v Jemníkách natřeli prvorepublikovou vilku klasického tvaru nečím mezi těmito dvěma, Že v Kralupech je novostavba v téhle telecom žluté a teď tuším v Černuci je něco takového - podotýkám vše ve starší vesnické zástavbě, žádná novostavba, sousední domy bílé nebo umírněný okr, vymyté pastely, tak mě to nemůže překvapit.
A málokdo se přizná jako můj soused, že čekali že barva zesvětlá, jenže některé fasádní barvy schnutím tmavnou.

Lidi si něco vyberou v katalogu a šoupnou to kamkoliv bez ohledu na kontext s okolím. Nejhorší móda pro mne je šestiboká jídelna :-S a směs stylů na místech novostaveb. Každý svůj vysněný domek šoupne na poměrně malou parcelu a ty kontrasty jsou do očí bijící.
Doufejte, že ten strašný výtvor nechá něčím porůst, ona ta dřevoštěpka ani natřená na venkovním povětří moc nevydrží. U dřevostaveb se na ní dává omítka a nikdy neprovlhne docela.
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HanaT 30. 8. 2008 19:51

no tak na to se dívat nedá :shock: no jestli to natřel tou barvou co reklamujou na celý život,tak to pěkně děkuju ,na to nebudete koukat jen rok 8-S
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidych 30. 8. 2008 20:15

To mně taky děsí,že barva vydrží (byla prý hodně drahá) a popnout to nenechá,moc se mu to líbí takto... pokuk máme jen přes tu cestu, co je vidět mezi našimi zahradami 8-S.
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod kejki3 30. 8. 2008 20:25

Pokud nechá na té štěpce tu rohož, tak bude degradovat, bohužel za jednu zimu to nebude, ale časem určitě.
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 30. 8. 2008 20:25

My jsme měli vše natřené zeleně ale naštěstí jsem si já s mamkou prosadil vše natřít na hnědo. Teď mnohem více vynikne zahrádka :-)) .
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod Fidych 30. 8. 2008 20:42

Rohož je na pletivu, aby nebylo vidět dovnitř zahrady a ty desky zůstanou tak, jak je na fotkách. Ještě kousek přibude - na poslední pole plotu nové pletivo a rohože 8-D
Fidych
Zahradník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků