Počasí

Jakékoli téma o životě zahrádkáře, o jeho slastech i strastech.

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Klivie 24. 2. 2017 21:59

Tak já jaro miluji a koukala jsem, že mi už lezou tulipány. Raději tam měli ještě zůstat. Ještě se určitě mrazy objeví.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ario 25. 2. 2017 10:15

Moravanda píše:Tady se pořád jen na něco brblá 8-D . Jaro je pomalu za dveřmi a vy se vůbec neradujete. Ario už může schovat hráblo, už chumelit nebude. Teď to skočilo do dubna, už je aprílové počasí no a pak už zase budem pro změnu nadávat na tropická vedra.


pěkně už toho sněhu ubylo
a pranostika březen za kamna vlezem duben ještě tam budem máj pudeme v háj ;-]
ale to hráblo ještě je v pohotovosti přes noc tady zase napadlo tak 5cm sněhu :-\
ario
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 25. 2. 2017 16:50

Já vím, vždyť je teprve konec února, ale počasí blbne jako náš národ, tak že nevíme dne ani hodiny co udělá. :hm
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajsa 4. 3. 2017 18:29

Dneska opravdu pěkně a to slunce přitom nebylo na úplně jasné obloze. Chvíli jsem střihala suché na zahradě a domů jsem šla jak zpráskaný pes :-D . Ještě že zítra už to k tomu nebude a tak budu odpočívat a tělo nechám postupně si na práci zase zvykat ;-)
rajsa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 4. 3. 2017 19:18

Tak snad zima už je pryč a nevrátí se už.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Karen Válková 5. 3. 2017 09:27

No nevím jestli je konec zimy ,včera v telce říkali, že se čeká ochlazení, ale včerejšek jsem si taky užila. Konečně jsem vytáhla na zahradu 4 pytle odpadu po zrušeném a zlikvidovaném chovu slepic. Později to dám do kompostu, aby bylo čím na podzim pohnojit záhony.
Pak jsem házela pejskům šišky bylo to moc bezva. Přitom jsem se rozhlížela s čím na zahrdě začít. Kdyby to počasí vydrželo už bych s tím začala. Dneska to ale nebude .Dneska budu čekat poraadce chovu na kontrolu vrhu.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 5. 3. 2017 10:00

Karen mně to naštěstí nepotkalo, ale snad už je všemu konec.
Venku bylo včera jak na jaře i když tu foukal docela studený vítr a dnes asi bude taky pěkně. Pomalu jsme začali s prací na zahradě. Škoda, že se to má zkazit. Je potřeba postříkat broskve, ale v tom větru to nešlo.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 5. 3. 2017 17:47

To co mluví v TV se jim ne vždy plní. Dnes počasí nic moc. Ráno to vypadalo dobře, ale pak se to zkazilo a odpoledne i trochu pršelo. Pokud se ještě ochladí tak by to už nemuselo klesat až do minusových teplot. Už aby tu bylo hezké teplé léto.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Karen Válková 5. 3. 2017 20:32

Moje řeč, jen už žádné mrazy. Dcera si dokonce už i pustila vodu na zahradu, to já teda ještě ne. Dneska jsme měli pořád ještě teploučko, ale zataženo a v noc muselo trochu popršet. Jo na zahradě mi hlásí jaro rozkvetlé jehnědy v Brně kolem tramvajové tratě nafotila dcera rozkvetlé kočičky.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 6. 3. 2017 13:12

O víkendu bylo 13 st dnes jen 9,ale i to je dobrý,sněženky kvetou chystají se i bledulky. Do foliáku jsme už zasadili saláty,kedlubky,vyseli špenát i ředkvičku. Jehnědy i kočičky už dávno kvetou. Tak asi takhle je u nás na Ostravsku. :lol: :lol:
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dušan2 18. 4. 2017 17:39

Tak nám pěkně chumelí, vypadá to že toho opět dost pomrzne. Už aby bylo léto :-)
OnePlus 9 Pro 12/256
Dušan2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 18. 4. 2017 21:16

Nevypadá to dobře. Spíše to vypadá, že se nám zima vrací zpět. Když se nyní dívám na venkovní teploměr tak mi ukazuje 1,1°C a jsem zvědavý nakolik to do rána ještě klesne a jestli ráno nebude bílo. Už mám schovanou zimní bundu a zimní boty, ale vypadá to, že to asi ještě bude třeba vytáhnout. Ano souhlasím s tím aby už bylo léto a teplota tak kolem +/- 35°C.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klivie 19. 4. 2017 10:41

No tak u nás dnes -2st a k tomu studený vítr. A zítra bude asi po úrodě.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 20. 4. 2017 03:30

Letos už teplo bylo... :'( :'( :'(
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 22. 4. 2017 07:36

Jojo, už bylo, teď mi přivezou další palivo, protopila jsem rezervu co byla na co kdyby :hm :hm
hejjar
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků