Online webkamery zvířat

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Danielka.9 17. 5. 2015 19:05

Tak já vám prozradím co tam pod tím je, no jak už jste uhodly, jídlo pro medvěda. Letos je to nadkrytí vidět, ale vloni jsem si toho skoro ani nevšimla. Ta kamera byla nějak trošku jinak,ale ukázal mi to sám medvěd.Přišel až do toho místa a jednou tlapou to odhodil a ládoval se. Má to asi nadkryté, aby mu to ty lišky a mývalci nesnědli dopředu. No a ty zbytky po něm asi hodují teprve oni. :D Ja bych tak chtěla vidět toho jezevce, ale to se mi zatím bohužel nepovedlo. 8-S
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bomila 18. 5. 2015 10:36

Už hodinu sleduju méďu jak si pochutnává.Je to kus :-D
bomila
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 18. 5. 2015 11:22

No vida tak tam chodí i dopoledne ja ho vídala navečer.Takže dneska už asi nic,když to vyžral. :lol:
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 19. 5. 2015 09:09

Já taky koukám chvílemi i dopoledne , ale medvěda jsem chytla jen večer, když už byl obraz černobílý a byl tam až docela v zadu do přední části nešel. Nakonec obraz tak zčernal,až jej nebylo vidět. Za dne jsem viděla jednou tu lišku a mockrát ty mývalovce jednou dokonce dva najednou ty teda vidívám kolem toho plechu a jak lezou pod něj. Ta liška jen přeběhla prostředkem. :-)
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 19. 5. 2015 11:45

Tak u jezevce je nově vyhrabá hlína,takže tam určitě je asi si uklízel v obýváku jen ho stihnout. 8-D :hm
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ario 19. 5. 2015 17:10

ták a jezevci vylezli ;-]

Obrázek
ario
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 19. 5. 2015 18:23

:shock: Jezu a já zas nic asi tam budu koukat pořád :oboze :pozor :tleskani :tleskani :mrgreen:jsou krásní
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bomila 19. 5. 2015 19:09

Taky jsem je dnes viděla :-)) ,jsou asi pořádně zablešení,minulý týden se vyhřívali na sluníčku a oba se celou dobu škrabali.Pak utekli za kopec. :-D
bomila
Návštěvník


Odeslat příspěvekod Karen Válková 20. 5. 2015 09:38

Ty jsi úžasnej !!! Moc dík .
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 20. 5. 2015 10:19

No to je věc, díky Mirku
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mirdasl 20. 5. 2015 11:49

Kdo máte fejsbůček, stačí sledovat Estonský krmelec.Na zdi mají kamery.Občas i někdo na zed přidá novou.
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 20. 5. 2015 12:00

Ario jak děláš ty fotky přímo z obrazovky? .Já to neumím. Poradíš?? Ale musel by jsi mi napsat návod dost polopatickej to víš jsem už starší ročník a ty odborné názvy neumím. Fotka jezevců je nádherná. Já dovedu leda tak vyfotit obrazovku foťákem a to se nedá srovnat. Dík
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 20. 5. 2015 13:22

Zmáčkneš na klávesnici Prt Sc - PrintSreen - v pravo u numerické klávesnice.Pokud nevidíš, pohledat pravou část notebuku, klávesnice.

Otevres si malování ve windows a zmáčkneš CTRL + V obrázek se ti vloží a pak delás, co chces.nezapomen, kam ho ukládás, po upravách.
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ario 20. 5. 2015 13:25

Můžete pořídit snímek obrazovky zachycující celou plochu tak, že stisknete klávesu PRINT SCREEN
potom ve Windows
klepněte na tlačítko Start, dále klikněte na položku Příslušenství a poté klikněte na položku Malování.
V okně Malování klikněte na nabídku Úpravy a poté klikněte na příkaz Vložit.
Po zobrazení obrázku v okně Malování klikněte na nabídku Soubor a poté klikněte na příkaz Uložit jako.
V dialogovém okně Uložit jako zadejte v poli Název souboru název snímku obrazovky a poté klikněte na tlačítko Uložit.
ario
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků