Naše drahé kočky...

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod květiny 6. 12. 2013 19:57

No to nemá chybu , netušila jsem , že kočky mají rády vodu :shock: 8-D 8-D 8-D
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 3. 3. 2014 14:56

Děvčata jsem neštastná :-S předevčírem večer jsem na zahradě našla pobíhat malé kotátko,kde se tu vzalo nevím.Nechali jsme ho venku v domění, že odejde.Jenže ráno jsme ho našli spinkat v boudě.To už jsem nevydržela, vzala ho domů a začala léčit.Má strašně oteklé a nemocné očka, snad to jsou jen spojivky a né nějaká nemoc.Jako bych těch koček měla málo.Vlastní už mám jen 2 a 3 přistěhované kocourky :pozor .No a zase přírůstek,kdo ho tu kde vyhodil nevím. :oboze :hm
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 3. 3. 2014 15:02

Danielko jsi dobrá duše, ale je pravda , co pak s tolika kočenkami, teď se to množí , no je to těžké dilema ... :hm :nenapadne
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 4. 3. 2014 18:46

Teď se prskají, takže se perou a kočička mohla jen utéct a netrefí zpátky... Tyhle infekce často přecházejí v herpes a trvalé poškození očí. U mne si naopak přivandrovalý Tuláček, který se pořád pere, přivedl asi bráchu, má krásnou kresbu, podobnou stavbu těla a naštěstí je plachý. Protože v poslední době se tu na výkrm hlásí další kočky, třeba i sousedů přes ulici a já na ně dělám bububu, tak jsem rád, že prchá.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 4. 3. 2014 20:13

Kejki jenže v okolí ani nikdo kočky nemá, aspon né tak blízko a to kotě má tak 10 týdnů.Proto se mi nezdá, že je zatoulané.Tak asi zase odchovám kotátko.Taky si říkám,že ta kočena se nějak zapoměla, rodit v prosinci to u domácích koček nebývá.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 5. 3. 2014 23:43

Kotě se zblázní a uteče dost daleko, pak už se nechá odvést každou osobou se zájmem. Když se v létě chtěla vnutit ta májová kočička, tak holčička z jednoho konce vsi řekla, že šla s ní od nich až k nám a jiná z druhého konce, že byla i u nich. Nakonec jí vídáme, ale zůstala malinká, asi to s odčervením nepřehnali :/
Tak každý nemůže mít obézní kočky, naštěstí, v Horoměřicích jsem dostal sprdunk, že Sparta nejde vyšetřit, všude je jen špek. A to se po přeléčení ucha znova rozjedl a přibral :oops:
A jeden příběh, jak ze Slepičí polévky pro duši - http://forum.kocky-online.cz/viewtopic. ... sc&start=0
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 6. 3. 2014 17:37

kejki dík za odkaz, pěkně jsem si početla :tleskani :tleskani ještě že ty kočenky nás mají
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 18. 3. 2014 21:18

Tak, nějak se najednou kolem začalo vyskytovat plno kocourů, ale nevíme, komu patří. No a začali nám značkovat dům i pařeniště. Nevíte, jak tomu zabránit? Vyskočí před vchodové dveře a hned vedle občurají fasádu tak, že to stíká dolů. A kde jeden, tam pak pěkně i druhý a třetí... :oboze
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 21. 3. 2014 13:53

Existují mašinky s osvěžovacím sprejem s čidlem přítomnosti, vzhledem k tomu, že spreje a voňavky nesnášejí, by to mohlo zabrat. Mně značkují i vykastrované kočky, navíc na oknech, takže taky přemýšlím, jak na ně. A do záhonků půjde pěkně postřikovač, můžou se rvát na trávníku.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 24. 3. 2014 20:56

Zkoušel někdo na kočky, psy, kuny a podobné nezvané hosty toto?
http://www.tipa.eu/cz/odpuzovac-psu-kocek-ptaku-a-hlodavcu-multifunkcni/d-129913/
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 25. 3. 2014 08:50

Ne, nezkoušela. K podobným věcem nemám nějak po testování odpuzovače krtků moc důvěry. :oops: Teď jsme na fasádu vyzkoušeli pepř a vypadá to zatím nadějně.
Ještě jeden dotaz - nevíte někdo, čím odstranit z betonových venkovních dlaždic fleky po kočičích zvratcích? Nevypadá to moc vábně. 8-S
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 28. 3. 2014 13:28

Vidím to na kartáč, mýdlo a vydrbat. Kočky vždycky zvracejí "na něco" a ne jen tak "někam".
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 31. 3. 2014 12:33

Dani, už jsme to pucovali, ale nepomohlo to. Ještě to tedy zkusím mýdlem a kartáčem, jak píšeš, díky.
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 4. 5. 2014 16:22

Ahoj moji milí, mám pro Vás po dlouhé době zase příspěveček a jsem ráda, že kočičí téma se stále drží. Danielko, my máme taky nový přírůstek, přišel 10. ledna na manželův svátek, tak jsem ho chtěla pojmenovat po něm, ale jevil odpor - ne kocour, tomu to bylo fuk, dostal tedy jméno Šaron po právě v té době zesnulém bývalém premiérovi Izraele Arielu Sharonovi, či kdo to byl. Zjevně k nám Šarona někdo hodil, bylo po Vánocíchm tam kam s tak nevhodným dárkem? No tam k těm bláznům, co jsou samá kočka. Tak už jich máme 7. Manžel teda brblal, že je jich moc, já naoko taky, ale když ho manžel vynesl na kopec i se zasobou granulí v misce, prý ho dal do zahrady, kde mají malou holku a ta by ho mohla chtít, nemluvila jsem s ním celý večer - kruťák jeden kruťácká, no uznejte. Ale protože je to právě můj hodný manžel, vynesl ho jen kosmeticky, je to vzdušnou čarou asi 25 m, odvézt ho někam by neměl srdce. No a jelikož kočky cestují téměř výhradně vzdušnou čarou, byl kocour ráno v pořádku doma a vztahy se normalizovaly. Nastal obvyklý proces léčby očí a uší, živený byl naštěstí slušně. No a tak se máme výborně, kupujeme zase o několik plat konzerv víc.

-- 4. 5. 2014 16:26 --

Obrázek
No a tady ho máme - vypadá jak Šemíkův syn, ale není, Šemík je už léta vykastrovaný.

-- 4. 5. 2014 16:29 --

No a ještě glosa k tomu zvracení - dlažba, to ještě jde. U nás to byl nedávno stůl, sedačka a schody, po kterých to steklo ještě na kamennou podlahu do přízemí. Takže pračka, kartáč a saponát. Kanálie jedna...
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 4. 5. 2014 16:40

krásné koťátko, u nás žádná změna. lejdynka stále žije a to už má 14 roků tak jen doufám že už nebude mít další miminka. Loňská kočička co jsem ji považovala za kocoura má nakonec jak už jsem tu psala dcera.Už je kastrovaná a jezdí s něma na chatu.
http://karelex1.rajce.idnes.cz/A24_Pejs ... 02_....jpg http://karelex1.rajce.idnes.cz/A24_Pejs ... 04_....jpg

Mladší naše černá kočka Šmudla mě zrovna dneska ráno namichla. Mám na dvoře několik kbelíků se zasazenýma sazeničkama. Jsou ještě malé a zrovna tam šla udělat hromádku. Hodila jsem po ní hůlkou, aby utekla. No nevím jestli si to bude pamatovat. Do bytu moc nechce sem chodí jen Honza za manželem pokaždé večer na nějakou dobrotku. lejdy příjde většinou jen ráno.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků