Naše drahé kočky...

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod kočičí 4. 5. 2014 16:45

Náš Čedar má letos v létě 19 a je dost protivný, ale to už mu musíme odpustit. Já si to tady budu muset pořádně projít a podívat se, jak Ti to, Karen, prosperuje, protože jsi obdivuhodná, co toho stíháš a mám ráda hlavně Tvé chovatelské příspěvky. Jo a taky fotky té nádhery z Vaší chatičky, to už se dnes málo vidí.
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 4. 5. 2014 20:29

Kočičko zdravím,kocourek je moc pěkný :tleskani . Tak vidím ne jen já mám přírustek docela nechtěný.Bylo to docela malé když to k nám přišlo,ale jsem z té kočenky docela zmatená jestli nebyla o něco starší. Ale o kolik když byla takové malé kotě. Mám totiž obavu jestli nebude mít koťátka :oboze .Nějak se nám sakra zakulacuje, to teda bude nadělení. S tím jsme teda nepočítali :pozor ,no kocourů je na to tady dost.Kastraci teda nejak nestihnem.Minule mně vet říkal, že kastruje tak v 10 měsících ,tak to ta malá nemá ani omylem.V počtech jsme v rozdílu jen o jedno je jich 6. Původní kočenky mám už jen 2 a zbytek se sem tak nějak stěhuje od sousedů.Snad nás teda nepřibude a mýlim se. :oboze
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 5. 5. 2014 17:18

Kočka může zabřeznout už v 6 měsících, ale pak o koťata často přijde, přeci jen je to ještě slečna.

Můj pokus hodit kotě na starost obci dopadl tak, že se kočka pohybuje mezi bývalou paní účetní a jejími sousedy od naproti. Celou zimu byla takové vyžle a teď se spravila, takže budou mít určitě koťata. Běda, jestli je zase nějaké dítě odvede naproti do uličky! To by totiž zase skončilo u mne. Holky už mne rovnou volají, ten kocourek vypadá nemocně...
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 6. 5. 2014 14:15

No právě kejki,když už bychom byli v očekávání, tak mám strach z toho porodu je ještě malá. :oboze :oboze :hm
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 12. 5. 2014 19:39

Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 12. 5. 2014 21:09

Jen jsem čekala kdy začne lítat peří. :lol: :lol:
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 13. 5. 2014 05:00

No to je neskutečné 8-D
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 13. 5. 2014 07:16

Ale to není tak neobvyklé. Jeden čas jsem měla doma taky andulku, to byla děcka ještě malá, ptáček byl dokonale ochočenej a naše první perská kočenka Unika měla koťata ,ptáček po nich pobíhal, taky je odibával a kočka to jen sledovala .Plácla po něm jedině, když koťátko zapískalo jak jej ptáček víc zmáčkl. Hry mezi Unikou a ptáčkem byly kouzelné. Ona na něj číhala , chtěla aby před ní poletoval .Ptáček to dělal, ale občas se stalo ,že byl ke kočce zády a neviděl, že má utíkat. A to Unika po něm skočila před ním zůstala stát a koukala co se děje proč neutíká chvíli jej pozorovala ,pak mu dala facku tlapkou ,ptáček zapištěl a vzlétl Teprve potom Unika vyskočila ,ale nechytla jej.
Ten ptáček byl kouzelnej .Naučil se vyletět oknem ven a vrátit se otevřeným druhým oknem nebo dveřmi z verandy. To v případěm když jej někdo omylem zavřel v pokoji. Nakonec na to doplatil, vylétl oknem v děckém pokoji, ale v kuchyni bylo okno zavřené. Všimli jsme si toho příliš pozdě a už se nenašel., Nejspíš vlétl do nějakého jiného otevřeného okna. Ale to už je všechno moc dávno.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 13. 5. 2014 08:53

Nedávno jsem četla článek na toto téma - kočkovité šelmy jsou bacilonosiči nějakého viru, který se usazuje skrze jejich výkaly a dalšími složitými cestami v tělech možných obětí - savcích a ptácích, tj. i v lidech, a ty pak ztrácí strach a přirozený pud sebezáchovy ve styku s nimi. Proto třeba některá myš se kočky málo bojí. Člověku u nás třeba nehrozí, že ho sežere tygr, tak s tím můžeme normálně žít, ale prý to i mění některé lidské vlastnosti - člověk je holt větší hrdina. No a tak je možné pozorovat myš, jak šmáruje kočce po hlavě a pod. Tak to má příroda vymakané.
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 15. 5. 2014 16:28

Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 21. 5. 2014 22:06

Jsme nešťastní, zemřel náš mladý veterinář, moc hodný člověk. Tak jsme i celkem bezradní, kam budeme chodit a kdo to po něm převezme.
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 24. 5. 2014 19:34

To je smutný :hm
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 25. 5. 2014 16:39

Veterina se určitě nějak vyřeší,ale škoda mladého člověka. 8-S
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 26. 5. 2014 09:52

Takto naše kočky tráví neděle - chtěla jsem si číst, ale Šarlotka taky, ovšem nějak ji to zmohlo - a já jsem si ani nemohla lehnout na svůj otoman po prababičce, hned by se urazila.Obrázek
Šaron radši na okně:Obrázek
A můj otománek, že to člověka láká?Obrázek
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 26. 5. 2014 10:32

Krásná nedělní siesta a každá kočenka si vybrala podle libosti 8-D :tleskani :tleskani , no a ten tvůj otománek v zimní zahradě je úžasná věc o tom žádná :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani .Ja bych tam i bydlela. :lol:
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků