Naše drahé kočky...

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Danielka.9 27. 8. 2011 16:55

Kejki takhle se choval náš pejsek Deny, že rád trhal reklamy.Někdy to četl opravdu jen on, ale kocourka jsem ještě neviděla.No hlavně, že se mu to líbí. :tleskani :tleskani :tleskani
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 27. 8. 2011 18:33

Všecky kočky, které znám já a které zná moje kamarádka zatřepou nad šantou zadní nohou a vůbec je nepřitahuje - naopak. Vysadila jsem ji kvůli nim a naprostý nezájem, přitom je jí tolik, že by se v ní mohli válet.
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 27. 8. 2011 22:19

Danielka.9 píše:Kejki takhle se choval náš pejsek Deny, že rád trhal reklamy.Někdy to četl opravdu jen on, ale kocourka jsem ještě neviděla.No hlavně, že se mu to líbí. :tleskani :tleskani :tleskani

Danielko na samotný papír ho nenachytám, chce tu šantu.

-- 27. 8. 2011 23:26 --

kočičí píše:Všecky kočky, které znám já a které zná moje kamarádka zatřepou nad šantou zadní nohou a vůbec je nepřitahuje - naopak. Vysadila jsem ji kvůli nim a naprostý nezájem, přitom je jí tolik, že by se v ní mohli válet.

Vždycky olížou a oslintají sáček a po oschnutí se k němu vracejí. Tim udělá jen šanta?, hm to znám a nechá to být, ale zbývající to mají jako fet. Tím vyhovuji poměru z koček on-line - zhruba třetina koček na šantu nereaguje.
Prý ještě fungují kozlíkové kapky, ale nezkoušel jsem - prý *****í.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 28. 8. 2011 11:00

S-m-r-dí jako kočičince, proto se mají nakapat do záchodku, když učíš kotě čistotě.
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 28. 8. 2011 11:48

No teda kozlíkové kapky a kočičičnce to ani náhodou :pozor :pozor :lol: a naše kočenky na ně reagují až jim tečou sliny chacha.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pabil 29. 8. 2011 18:41

Šantu u nás ze 4 koček můžou všechny :-D . Dlouho jsem ji nemohla sehnat jako semínka na nasazení, až jsem ji letos uloupila :-[ v botanické v Liberci, takže na jaře zkusím vysít a pokud vzejde, zasadím to do skalky a kočky budou mít zásoby.

Obrázek
kočky a orchidky, to je to nejdokonalejší, co příroda stvořila
pabil
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 29. 8. 2011 18:52

Teda to je náááádherná fotka 8-D :tleskani :tleskani :tleskani
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 29. 8. 2011 19:09

Pabil, prosím Tě, já Ti toho na zahradě kdykoliv odkopnu, jenom mi řekni, kam Ti to mám hodit, třeba přes plot?
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 29. 8. 2011 19:18

Super koupání nebo,že by nová postel???? 8-D 8-D 8-D 8-D
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 29. 8. 2011 20:17

Tak trošku z jiného soudku, sice kočky nechováme, ale snáším je, zkušenost: když se mi ráno poštěstí uvidět kočku, určitě mám smůlu a dnes jsme vyjížděli do Ostravy, hned před bránou seděla taková pěkná, říkám manželovi, jeď opatrně určitě bude smůla, taky jo při zpáteční cestě někdo z mostu na Místecké vylil nějakou vodu, rána, úlek, stěrače to nemohly sebrat a cyklovač v háji a prasklé přední sklo. Nejsem pověrčivá, ale kočičky mi vždy předvídají opatrnost na celý den.
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pabil 30. 8. 2011 06:02

Kočičko, to bys byla moc hodná, ale myslím, že teď by se to už nechytlo, ale na jaře se přihlásím, pokud můžu :)
kočky a orchidky, to je to nejdokonalejší, co příroda stvořila
pabil
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 30. 8. 2011 09:15

To víš, že to chytne, je to plevel a vyrýpnu Ti trsík, v pátek už ho můžou kočky užívat. No a kdyby to náhodou do jara zdechlo, vyrýpnu Ti další, není problém.
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 30. 8. 2011 16:00

Prosím vás co je to ta šanta :-l pořád to tu čtu , já to prostě nevím :hm asi nějaká rostlina a jaký má význam pro kočky :roll: značkují na ní ? Poučte mně ;-)
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ario 30. 8. 2011 16:22

ario
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 30. 8. 2011 16:47

Tak to jsem opravdu vůbec nevěděla a jsem překvapená, jaká je to zajímavá rostlina 8-D .V dnešní době :hmm: bychom ji asi měli žvýkat od rána do večera ,že :mrgreen:
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků