Děsivý život

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod specnatz 18. 1. 2010 21:01

Zajímalo by mě zda by někdo z vás chtěl žít můj život. Bydlím sám v panelákovém bytě, nemám žádné kamarády, přátele, chodím jenom do práce kde se se mnou nikdo nebaví. Trpím těžkou sociální fobií, kterou léčím už přes deset let, ale přes to všechno se můj stav jen zhoršuje. Už mám problémy i zajít do krámu. Absolvoval jsem několik terapií i na dlouhodobém pobytu, ale několik psychiatrů mi na rovinu řeklo, že se z toho nedostanu. Už nemám moc sílu na takový život. Poslední dobou se mezi lidmi hrozně klepu a je to asi dost vidět. Co by jste na mém místě dělali vy?
specnatz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 18. 1. 2010 21:05

A ty se bojíš lidí :?: já jsem zase rád že jsem sám, žiju s rodiči ale navečer po 19h jsem jen s notebookem a TV a to mám pocit že teprve žiju. Ale nevím jaký by to bylo kdybych byl v domě jen sám :nenapadne asi bych o sebe moc nedbal :-[

Co takhle pěstovat kytičky , krmit ptáčky a chodit do přírody :?: :?: :?: Pěstovat jmelí a ochmet to asi v paneláku nebude :D , tak to je blbýýý.
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod specnatz 18. 1. 2010 21:38

Já bohužel už rodiče nemám závidím ti. A taky ti závidím tvojí povahu, já jsem duší extrovert a právě proto mě ta moje porucha o to víc se_e. Do přírody chodím rád, hlavně že tam nejsou žádní lidé. Ale já říkám, že bez lidí člověk žít nemůže.
specnatz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 18. 1. 2010 21:42

Tak to si začal dobře, internetové diskuze mají neomezené možnosti. Jó moje povaha, tam zase štve mě.
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod specnatz 18. 1. 2010 21:54

Když ti to vadí, že seš doma s rodiči, tak si běž sednout do hospody. Já bejt zdravej, tak mě nikdo neudrží, sakra co bych za to dal.
specnatz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 18. 1. 2010 21:55

Jako věřící člověk bys neměl klít ...
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 18. 1. 2010 21:56

Takže ty si chceš pokecat bezkontaktně, na tohle forum stačí koupit pár kytek :D, krmit ptáky. Zkus psát o něčem jiném než o problémech.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 18. 1. 2010 22:06

No vadí to snad ani néé, ale jsem nejradši u svýho noťasu u sebe. A zdravej to asi taky néé, mozek už odchází do věčných lovišť. Do hospody bych nešel ani omylem mezi ty ubožáky co nadávaj jak je všecko špatně a přitom rozhazujou peníze za pivo jak pracháči. Nekouřím a nepiju , nebudu přece vyhazovat peníze za takový zbytečný pitomosti. Si radši koupím další LED žárovky nebo si udělám výlet za jmelím po celé republice hlavně na Pálavu do Lednicko- Valtického areálu(to je můj sen)
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod specnatz 19. 1. 2010 12:23

Jo na Pálavě je krásně. Já bohužel nikam na dovolenou nikam jet nemůžu, jsme furt s nervama v hajzlu když potkám nějaké lidi. Pro mě je největší relax pořádně protáhnout mojí Š120GL a jen tak jezdit po Budějicích a okolí. Ale i tak mám celkem problémy, když na mě někdo kouká. A koukaj docala dost, protože můj mírně vytuněný vůz přitahuje pozornost.
specnatz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 19. 1. 2010 15:05

Pořád nechápu co nám tím chceš říct, samé naříkání a skutek utek co proti tomu děláš, spíš mám dojem, že se začnu bát,jak můžeš sledovat, že někdo kouká když jedeš, máš koukat na cestu, a vytuněný vůz, proč? už máš důvod ho dát do stavu nevytuněnosti a jiné ...............
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 19. 1. 2010 15:56

A co takhle koupit pár orchidek,nebo amarylek, ty si můžeš nechat i poslat,přes internet. Začít je pěstovat a pokecat s náma. Nás neuvidíš.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod specnatz 19. 1. 2010 17:22

Já když jedu,tak se po lidech nedívám, ale prostě už jen cítím, že na mě zírají. A třeba na křižovatce, dokáži pěkně znervóznět. Ale v tomto směru se nebojím, že bych něco způsobil, jezdím opatrně jako nikdo, jenom mimo město to roztáhnu. Ono v mojí škůdce je i 80 km/hod docela zážitek. Kytičky bych si pěstovat mohl, třeba bych z toho měl i radost.
Už sem myslel že píšete mohl by ses bavit s těmi kytičkami :D . I když, četl jste někdo Carlose Castanedu? Třeba by to nebylo od věci.
specnatz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 19. 1. 2010 17:48

My si se svými kytičkami normálně povídáme a ony kvetou a dělají nám radost. Nebo co takhle nějaké zvířátko, s tím si taky můžeš povídat, hladit ho pokud to není zrovna akvarijní rybička, třeba ho i pochovat. Se psem se dá jít do přírody a necítíš se tam sám. Vadí ti třeba, když se na tebe podívá pes? Nebo to máš jen u lidí?
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod specnatz 19. 1. 2010 18:16

Ano jsem takový magor že mi vadí i když se na mě dívá pes. Dokonce jsem se přistihl že mi i vadí když se na mě dívá tvář z billbordu, či moderátor televizních novin. Furt jenom nemohu pochopit proč jsem takový magor.
specnatz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kandl 19. 1. 2010 18:22

No tak to zkus s těma kytičkama.Můžeš si tu s náma vyměńovat zkušenosti s pěstováním a pochlubit se jak ti pěkně rostou a kvetou.Při péči o ně se zabavíš a ony se ti odmnění dobrým růstem nebo květy.
kandl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků