vánoční dárky

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Rozárka 3 14. 10. 2010 12:33

Moravandi - Ráďa má rád vánoce (budou chlebíčky 8-D :mrgreen: ), on si myslí, že je dost času, ale štěstí přeje připraveným :lol: :mrgreen: :lol:
Rozárka 3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 14. 10. 2010 12:47

Ať chcem nebo ne, blíží se .
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 14. 10. 2010 13:02

SMarja zase snih ja jedu na Kretu pac jsem kr... :D a pac nemam rad snih. Me staci ze uz opadava listi , to zas bude po dusickach prace s tim.
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod hejjar 14. 10. 2010 13:12

To máš krásný dárek k vánocům, a kdo ti bude chodit topit do skleníků ha :?: :!: :mrgreen:
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mirdasl 14. 10. 2010 14:19

Moravanda píše:Mirdo jak to myslíš ještě dnes :hm ?

Rady, ty nemáš rád krásné bílé Vánoce ;-) ? Vždyť jsou to tak náádherný svátky. To jen lidi z nich udělali štvanici :hmm:

Moravandi,v době kdy je vše k sehnání,snad i za cenu za kterou to pečeš/v korunách/
I Ti to nahradí spousty času.A vůbec,že se ptám,vzdyť dcera krásně peče,asi budete píct,že jo ^^
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 14. 10. 2010 15:44

Mirdo přiznám se že už jsem nad koupí docela přemýšlela, ale domácí vždycky vyhrálo. Dcera peče to máš pravdu :-) , já jen tak trošku ;-) .
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Richenza 2 14. 10. 2010 18:26

Moravanda píše:Já mám Vánoce ráda moc i když každý rok nadávám a lamentuju že musím dělat velký úklid a nakupovat a kazit cukroví atd...atd. Ale to všechno k Vánocům patří a bez toho by to ani nebyli Vánoce. O to víc si pak vychutnávám ten čas na Štědrý den u stromečku 8-D :love: . A když ještě za oknem romaticky padají vločky sněhu.....nemá to chybu ;-)

Moravandi líp bych to nenapsala :lol: A zase jsme u toho snížku za oknem.Loni né a né přijít.Nejhorší je to cukroví , člověk se pořád cpe a kyla pak nechtějí dolů , to je mé prokletí - sladké >:-(
"orchideje-sluníčka mého života "
Richenza 2
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 14. 10. 2010 18:38

Richenzi to já raději chodím ochutnávat maso to se často kazí :D :-[ :potichu
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 14. 10. 2010 19:00

Jo a kdyby nekomu v zime chybel snih tak si ho u nas kolem domu muzete zdarma odhrabat a odvezt.
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod ra.cermak 14. 10. 2010 19:07

Přesně tak Dane to už jsem loni věře nabízel ale bránila se zuby nehty to víš ono se na to krásně dívá z tepla paneláku ale odhrnout to z chodníků to už nééééé
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Richenza 2 14. 10. 2010 19:11

Taky doufám , že letos tolik sněhu nebude , loni vydalo za dvě zimy. :pozor Stačí jen vločky za okne a trochu poprašku na vánoce , pak to může jít k čertu , viď Věruš 8-P
"orchideje-sluníčka mého života "
Richenza 2
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 14. 10. 2010 19:14

ra.cermak píše:Přesně tak Dane to už jsem loni věře nabízel ale bránila se zuby nehty to víš ono se na to krásně dívá z tepla paneláku ale odhrnout to z chodníků to už nééééé


Jooo to vííš, aspoň v něčem máme my v panelákách výhodu 8-D :-P
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evouš 14. 10. 2010 19:16

Já chci se sněhem potěšit děti,ale nemusí ho být tolik jako vloni,to uklízení bylo nekonečné.
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Finlay 4. 7. 2015 17:44

Ahojky, miluji vánoční atmosféru, vůni cukroví, voňavých svíček a lesního chvojí. Nádherné je když o svátcích sněží. Nejdojemnější jsou dárky od mých dětí a od manžela stačí drobnost, ale aby to bylo překvapení. Já nakupuji většinu dárků přes internet a začínám již v říjnu.

__________________
dárek.net > originální dárek a tip na dárky
Finlay
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Moravanda 5. 7. 2015 18:03

Kde je konec mému milovanému sněhu, musím zase dlouho čekat a trpět ty nekonečný tropický vedra :hmm:
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků