Volná diskuze

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Karen Válková 7. 8. 2017 06:38

Kejki dík . Už jsem na nějaké zlepšení přišla . Rozdrcenou tabletu jsem vyzkoušela i tak se nerozpustila docela a po otevření dvířek, tekl ze zásobníku maglajz z té tablety . Vyřešila jsem to vhozením tablety přímo do myčky na dno. Dcera říkala že měla podobný problem a že to je tím že se do zásobníku dostavá málo vody. Sůl zatím nemám ale zase na radu dcery jsem tam dala ocet. A taky nádobí vypadalo hnedka lépe. No učím se. Snad to časem zvládnu.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 8. 8. 2017 12:31

Sůl je potřebná na regeneraci změkčovače. Pokud se to provozuje bez ní, tak se změkčovač zničí.
Ocet předpokládám jako oplachovací prostředek? Do kastlíku se právě nemá dostat voda a suchá tableta, nebo prášek po otevření vypadne do myčky.
A přímo do myčky, to část uplave při oplachu, ale pokud je studený, tak to asi nebude moc.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 8. 8. 2017 14:09

Tak již mám jak tu sůl ta něco na oplachování místo toho octu. Jen tu tabletku když dám do správného kastlíku tak teda nevím proč ale nevypadla ani jednou krabička je sice při otevření dvířek myčky otevřená, ale tableta tam zůstala přilepená a v drtuhém případě se nalípla na dvířka myčky. Při přidání sypkého prostředku do krabičky pak když jsem otevřela dveře myčky vytíkal prostředek jako kašička po dvřích myčky. Tak nevím zatím jsem prostředek vhazovala přímo do myčky. Ale jinak jsem spokojená, nádobí již vypadá čistě. Dík za rady.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 10. 8. 2017 17:01

Karen já jsem měla stejný problém. Taky jsem začala tabletu házet dolů a je to jiný kafe. Funguje dobře.
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 10. 8. 2017 20:33

Holky dík už to zvládám . Zatím teda abych myčku naplnila pořád doplňuji nádobím které ještě nebylo použité a tak jej dokonale čistím. No holt jsme jen dva. Ale líbí se mi to. No a tabletu dávám stále do myčky.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 11. 8. 2017 14:48

Možná nemá horní rameno dostatečný proud vody? :hm
A s tabletou většinou není oplachovací prostředek potřeba. A mýt znovu čisté nádobí :D Myčka nemusí běžet denně, klidně po třech dnech, když tam nebudou velké zbytky jídla.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 13. 8. 2017 07:27

Ten proud horního ramene ale asi nijak neovlivním, že . Tak to že dám prášek přímo dovnitř to pomohlo. Zbytky tam nenechávám .Od likvidace zbytků máme slepičky a pejsky. Fak tohle zvládají dokonale. :) :) :)
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 19. 8. 2017 09:22

Jednou jsem se u známý setkal s tím, že si koupila pračku a ta jí běhala po koupelně jak tatramatka. Nevyndala fixátory bubnu... Obdobu jsem jednou viděl i u myčky na rozstřikovacích ramenech... Nezůstalo to tam náhodou??? Ramena se musí kdykoli volně otáčet a horní koš se musí dorazit až dozadu, aby to rameno pod ním těsnilo...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 19. 8. 2017 10:14

Ta moje myčka není nová ramena mám volná na to mě upozornila dcera, abych to před zapnutím vyzkoušela. No nic je to jak to je. Jsem s ní spokojená i tak, prostě házím tabletu do myčky přímo. tjně děkuji za radu .
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 6. 9. 2017 07:58

Tak z jiného soudku, je fakt, že už tady chodím málo, stará klientela prořídla, a noví příchozí to skoro pojali jako reklamní šoty, ne rady pro zahradkáře, že by všichni utekli na FC, to snad ne
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rajsa 6. 9. 2017 08:53

hejjar, to je dobře, žes to napsala, třeba se to tu probudí. S tou reklamou je to bída, ale měli by to administrátoři hned mazat. Byla jsem i na Konvi, tam to úplně padlo a kašlou na to. Je to škoda. Já na FC nejsem : )
rajsa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 7. 9. 2017 08:28

Tak to já sem nakouknu každý den, ale ............Myslela jsem si , že prostě není o čem psát. U mne teda není. Co na jaře nezmrzle, to mi během roku uschlo. Voda je drahá a tak zalévám jen přez den. Ale pokecat si to bych ráda. Ještě chodím na amarylkové forum a i tam je ticho a pusto. Na fejsbuk chodím ale hlavně kvůli pejskům .
Naposledy upravil Karen Válková dne 7. 9. 2017 08:29, celkově upraveno 1
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 7. 9. 2017 08:28

Je to je dobře, že jsi se připojila, je škoda, že se ztratil duch těchto diskuzí, ale ten nový trend co ovládl FC taky pro mne není, tam na sebe vykecáš ani si to neuvědomíš co všechno, ale když jsem u zahradkářů tak u odborníků a mezi tím třeba malý drb, jak to chodí mezii "sousedy"
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Karen Válková 7. 9. 2017 08:39

No v současné době se ukazují první nabídky amarylek a tak ještě s jednou pani tady nedaleko co je stejně jako já nadšenou obdivovatelkou těchto květin, společně objednáváme. Já musím doplnit a teda hlavně nahradit ty co mi je někdo otrávil,ale hlavně nechci již nikdy zařít zimu a předjaří, kdy mi nic nepokvete. Letos mi hodně přátel poslalo mladé cibulky a také semínka ovšem u nich si ještě na květy dlouho počkám.
A tak se již nyní těším na tu krásu.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajsa 7. 9. 2017 10:02

Karen, to je fajn, když máš s kým pokecat o tom co máš ráda.FC uznám, když si lidi chtějí psát o svém hobby a tak, ale fakt nechápu, proč mají potřebu každý prd o sobě sdělovat celýmu světu. Říkalo se - co se doma uvaří, to se doma sní. Tak proč vytrubovat do světa, na to mám rodinu a nejbližší přátele.
rajsa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků