Volná diskuze

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Moravanda 6. 2. 2009 13:56

Díky.
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 8. 2. 2009 15:07

Se tak dívám že se jim to s těma SPAMY nějak nedaří je toho tu zas plno :!: :!: :grr:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crosan 8. 2. 2009 15:21

Někde na foru návštěvníky varovali, že to nemáme otvírat
crosan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 8. 2. 2009 15:24

Jo už jsem to tady psal :!:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 8. 2. 2009 22:47

Moravando,nadherna anturie :tleskani ,shledla jsem to az ted,Vase dcera ma muj obdiv :tleskani At se ji dari i s jinymi kytickami.
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 9. 2. 2009 08:59

Ahojky všichni. Jinak děkuji a pochvalu vyřídím :-)) :!:
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HanaT 10. 2. 2009 21:21

včera jsem prohlížela album fotek pravděpodobně Běleny ,momentálně je nemohu najít,,rostlinky byly nádherné jen bych podotkla k vyfoceným bílým vánočním kaktusům ,že jsou pojmenovány jako vánoční hvězda, což je úplně jiná rostlinka,
p.Běleno jestli se vás to netýká tak se omlouvám.
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crosan 13. 2. 2009 14:53

Dotaz pro pí K. Dvořákovou - dnes jsem obdržela poukázku na volný vstup na výstavu Dům a byt je to odpověď na tu soutěž k té výstavě o orchidejích? Děkuji za odpověď.

Spíš než odpověd je to výhra, takže blahopřeji. :-) Jinak vše o vyhodnocení soutěže najdete v dnešní bleskovce.
http://www.abecedazahrady.cz/Bleskovky/ ... fault.aspx
crosan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod AMI.H 13. 2. 2009 19:15

Dobrý večer, crosan, tak jsem druhá z "party" milovníků květin, která vyhrála vstupenku na veletrh NOVÝ BYT A DůM. Ještě přesně nevím, který den pojedu (musím se domluvit s doprovodem), ale možná, že se v Letňanech potkáme. "Spanilou jízdu" po zahradnických výstavách zahajuji každý rok na Zemědělci v Lysé nad Labem a letos začnu v Praze (o tři
týdny dříve :oboze ). ..., ovšem nebudu :pozor, tak jako husité drancovat nepřátele,
ale svoji peněženku. ;-)
AMI.H
Návštěvník

Odeslat příspěvekod crosan 13. 2. 2009 19:20

Výhra mě potěšila, ale nemůžu jet, vstupenku jsem nabídla Simonce, ona tam jede bude mít základ na novou orchidku. Čekám jestli se ozve
crosan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bělena 13. 2. 2009 21:34

HanaT píše:včera jsem prohlížela album fotek pravděpodobně Běleny ,momentálně je nemohu najít,,rostlinky byly nádherné jen bych podotkla k vyfoceným bílým vánočním kaktusům ,že jsou pojmenovány jako vánoční hvězda, což je úplně jiná rostlinka,
p.Běleno jestli se vás to netýká tak se omlouvám.

Hani,to asi nebyla ma fota,ja mam van.kaktus jen cerveny.Nic se nestalo,tech fotek je tolik,ze ani ja si nepamatuji,ktere komu patri,musim se vzdy podivat.
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 13. 2. 2009 21:39

Co to tady pozoruji Dan povýšil na moderátora? Tak to abych si dával pozor ? a GRATULUJI :tleskani 8-P
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 13. 2. 2009 21:54

JÁ TAKY GRATULUJI.A už jsem raději potichoučku.
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 13. 2. 2009 22:08

Tak co? moderátoři tak spychli že ani neodpovídají na gratulace ?????? tak nzatím někdy na schledanou :lol: 8-P :lol:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 13. 2. 2009 22:13

Já už jdu raději léčit oči. Dobrou všem.
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků