Volná diskuze

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Moravanda 31. 1. 2009 19:16

Ale to ne, já bych to ráda fakt dávala jako vy všichni, já nevím proč mi tam naskočí vždycky obrázek.Asi to prostě neumím. Já jsu počítačovej amatér. Jinak děkuji, pochvalu vyřídím. Ty pěstuje syn :-)
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crosan 31. 1. 2009 19:23

Proboha, škoda mazat vždyť od toho tady to fórum je!!! Mi tam zase nejdou dát smajlíci. Tak tleskám, tleskám, jinak když se vrátite na příspěvek tak je tam upravit nebo křížek, kliknout a je to ale musíte hned později to nejde, ALE NEMAŽTE to vzniklo kvůli BZZZZZZZZZ jestli víte kdo to je, ale jaké oni tam mají hrůzy a nikdo jim to nemaže
crosan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod T.ý.n.a 31. 1. 2009 19:34

Paní Moravando, neomlouvejte se ! Za co, proč :?: Ten, kdo tu před několika dny "zahlcoval" fórum o zahradě sprosťárnami má profil stále aktivní (naposledy dnes v 16.30 hod.). Nevím, která fotografie by se měla hodit víc do fóra ABECEDA ZAHRADY. Jen pěkně trénujte a posílejte. A komu se to nelíbí ........ (ať cekne :lol: ).
T.ý.n.a

Odeslat příspěvekod ra.cermak 31. 1. 2009 19:55

Daniel Bozner píše:Co vznikne z nepochopení :'(

Proboha ty fotky vkládejte tak jak jste zvyklé p.Kateřina to napsala a nejen ona že to je v pohodě jen je znova necitovat ať tu nejsou dokola to je snad pochopitelné ,musíte si přečíst vše co je napsané abyjste pochopily co se tu stalo číst hlavně co píše Kateřina za rady pak to bode vpohodě.Já se nebál sem dávat fotky jen mi nebylo jasné a chtěl jsem vysvětlit jak se to dělá což p.Hana udělala a poradila ale musíte se na to podívat a přečíst je tam fotka tak foťte a posílejte jednodušejc to napsat nejde .Radek :!: :?: :!:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 31. 1. 2009 20:01

Prosím tě tak se nezlob. JÁ TO TAKY CHÁPU, NEJSU SNAD UPLNĚ MIMO A ČTU TAKY :-) :twisted: !!!!!!
A paní Hanko vám mockrát děkuji za vysvětlení :-)
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HanaT 31. 1. 2009 20:14

není zač,
jsem ráda a ostatní určitě taky za každou ukázku vašich úspěchů.
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 31. 1. 2009 20:14

Ale já se nezlobím jen to chci uvést na pravou míru . :lol: :potichu
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 1. 2. 2009 10:53

Posílám nedělní pozdrav :-) . Dane to není z nepochopení, to je aspoň u mne, z důvodů pokusu naučít se něco jiného :hm :!:
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 1. 2. 2009 11:23

A tak to jo.
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod Moravanda 1. 2. 2009 12:04

Máš pod jménem nááááádhernou tvoji osobní vizitku :tleskani . Moc by mne zajímalo jak to tam všichni dáváte ? Dcera mi to taky zkoušela, ale říkala že to v takové velikosti jako máš ty nejde, prý jsou tam povoleny hrozně malé parametry. Dala mi tam obrázrk ale byl tak šííííleně pidi, že pomalu nebylo poznat co na něm je :eh
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 1. 2. 2009 14:16

Já jsem ho použil z náhledu na svých stránkách, jak orginál jinak zmenšit tak na to jsem nepřišel :-[ .
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod HanaT 1. 2. 2009 14:58

pro zmenšení se musí fotka upravit
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 1. 2. 2009 15:15

No právě upravit, ale to se mě nepovedlo a pak mě napadlo tohle.
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod Bělena 1. 2. 2009 18:05

P.Danieli,Nedrazdete s tim nadhernym ibiskem? :pozor Ten je prekrasny! :tleskani :tleskani Zacinam vazne uvazovat ze ten muj take naroubuji.Myslite,ze to amater zvladne? :hm :potichu
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 1. 2. 2009 18:16

Já myslím že v pohodě protože se to ujímá dobře. Najděte si nějakou knížku o roubování ovocných stromů nebo na netu a podle návodu to můžete zkusit. Jen je potřeba z roubů odstranit listy.
Daniel Bozner
Moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků