dotaz

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod ra.cermak 28. 11. 2008 22:58

Kde máme Moderátorku Kateřinu?? Už ji to nebaví s náma? :shock: :lol:
ra.cermak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 28. 11. 2008 23:04

Já také postrádám medička.ol, scandiaca a další
Asi nemajó tolik času co my.
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod Bala 16. 1. 2009 08:54

Tak pro zmenu jsem se sem vetrela ja,nahodou jsem nasla tyhle stranky-uz vim-zajimalo me pestovani orchideji,dostala jsem tu tolik uzitecnych rad,za ktere jsem moc rada,doufam,ze se mohu i nadale s vami zkusenymi radit stale se nemohu prihlasit trvale,ale budu to zkoset,snad se to stesti na me prilepi a smula se konecne unavi.
Bala

Odeslat příspěvekod crosan 16. 1. 2009 09:11

Bala píše:Tak pro zmenu jsem se sem vetrela ja,nahodou jsem nasla tyhle stranky-uz vim-zajimalo me pestovani orchideji,dostala jsem tu tolik uzitecnych rad,za ktere jsem moc rada,doufam,ze se mohu i nadale s vami zkusenymi radit stale se nemohu prihlasit trvale,ale budu to zkoset,snad se to stesti na me prilepi a smula se konecne unavi.

Vytrvejte, trvalo mi to 14dní než se to podařilo
crosan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 16. 1. 2009 09:14

Baví, baví a všechny vás zdraví! :-D Zrovna včera jsem určovala rostlinu - pryšec, vy jste si nevšimli mé aktivity? :-P
Teď děláme na AZ různé změny, aby se vám líbila ještě víc - týká se to mimochodem i fóra, tak jsem v zápřahu, ale diskuzi sleduji pravidelně, kochám se a závidím (já chci mít taky obrovský pozemek!!! :mrgreen: ).
Jo - a mám od narozenin (listopad) dvě nové orchideje, mé oblíbené Phalaenopsisy. Musím je vyfotit a poslat, abyste se mohli taky pokochat.
Kateřina Hradová
Moderátorka

Odeslat příspěvekod crosan 16. 1. 2009 09:23

A bude ještě větší, musíme přikoupit celých 3tis.m2, kde máme studnu pro dům, a než věcné břemeno.....Tak snad se dohodneme s dědici restituentů
crosan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 16. 1. 2009 09:25

Bala píše:Tak pro zmenu jsem se sem vetrela ja,... stale se nemohu prihlasit trvale,ale budu to zkoset,snad se to stesti na me prilepi a smula se konecne unavi.

Balo, tak vítejte, ať se vám tu líbí! ;-) Pokud vám přihlášení pořád nepůjde, napište mi na katerina.dvorakova@cpress.cz, mrknem na to. :idea:
Kateřina Hradová
Moderátorka

Odeslat příspěvekod Návštěvník 16. 1. 2009 09:29

Prosím nemůžete upravit čas? Je tady o hodinu více?
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 16. 1. 2009 09:39

Kateřina Dvořáková píše:Baví, baví a všechny vás zdraví! :-D Zrovna včera jsem určovala rostlinu - pryšec, vy jste si nevšimli mé aktivity? :-P
Teď děláme na AZ různé změny, aby se vám líbila ještě víc - týká se to mimochodem i fóra, tak jsem v zápřahu, ale diskuzi sleduji pravidelně, kochám se a závidím (já chci mít taky obrovský pozemek!!! :mrgreen: ).
Jo - a mám od narozenin (listopad) dvě nové orchideje, mé oblíbené Phalaenopsisy. Musím je vyfotit a poslat, abyste se mohli taky pokochat.

Ále sledujeme tak už se těšíme na ty vaše fota a přeji vám hodně úspěchů .R :tleskani
ra.cermak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 16. 1. 2009 09:52

crosan píše:A bude ještě větší, musíme přikoupit celých 3tis.m2, kde máme studnu pro dům, a než věcné břemeno.....Tak snad se dohodneme s dědici restituentů

Páni, to pak rovnou můžete založit botanickou zahradu, ne? :mrgreen: A jak to stihnete?
Kateřina Hradová
Moderátorka

Odeslat příspěvekod crosan 16. 1. 2009 09:59

Je to v poli tak, nám to poorá soused, je to ostatní plocha, neplodná půda. Jen to musíme udržovat
crosan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 16. 1. 2009 10:37

Aha, tak to ano. A máte s tím ještě nějaké plány? Když je tam studna, třeba nějaké jezírko nebo tak?
Kateřina Hradová
Moderátorka

Odeslat příspěvekod crosan 16. 1. 2009 10:44

Kateřina Dvořáková píše:Aha, tak to ano. A máte s tím ještě nějaké plány? Když je tam studna, třeba nějaké jezírko nebo tak?

Ne voda je tam hodně vápenatá a zásobuje dům, (šetříme) nepoužíváme ji ani do bazénu, tam používáme z vod. řádu a studna je cca 500m od chalupy. Nezaléváme s ní ani zahradu.
crosan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kejki3 16. 1. 2009 11:00

Návštěvník píše:Prosím nemůžete upravit čas? Je tady o hodinu více?

Je tu správně, až v létě nebudou chtít dělat letní čas, tak to bude mimo.
kejki3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 16. 1. 2009 11:01

crosan píše:
Kateřina Dvořáková píše:Aha, tak to ano. A máte s tím ještě nějaké plány? Když je tam studna, třeba nějaké jezírko nebo tak?

Ne voda je tam hodně vápenatá a zásobuje dům, (šetříme) nepoužíváme ji ani do bazénu, tam používáme z vod. řádu a studna je cca 500m od chalupy. Nezaléváme s ní ani zahradu.

Já vám tam půjdu dělat trpajzlíka až příjdu o práci ju :?: :?: :twisted:
ra.cermak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod crosan 16. 1. 2009 11:08

Ano, ten mi tam chybí, a mohl byste to kolem zplanýrovat, je to tam dost zarostlé
crosan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 16. 1. 2009 11:13

No moment to jsem trpajzlíka nikdy dělat neviděl jen se o něj pěkně starají atd. :shock: :lol: :shock:
ra.cermak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod crosan 16. 1. 2009 11:17

ra.cermak píše:No moment to jsem trpajzlíka nikdy dělat neviděl jen se o něj pěkně starají atd. :shock: :lol: :shock:

a co sedm trpaslíků? Jak byli pracovití :hm :hm
crosan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 16. 1. 2009 11:20

crosan píše:
ra.cermak píše:No moment to jsem trpajzlíka nikdy dělat neviděl jen se o něj pěkně starají atd. :shock: :lol: :shock:

su sám ju :lol: :nenapadne
ra.cermak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod crosan 16. 1. 2009 11:23

ra.cermak píše:
crosan píše:

su sám ju :lol: :nenapadne

beru na vědomí snížím nároky jen kolem studny, abyste viděl na okolí, jsou tam zajíci a srnky,
crosan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 16. 1. 2009 11:30

Pane Čermáku, a budete mít na hlavě sluníčko sedmitečné jako ten váš trpaslík u kaktusů? :-D Hned mi padl do oka. :mrgreen:
Kateřina Hradová
Moderátorka

Odeslat příspěvekod ra.cermak 16. 1. 2009 11:42

Kateřina Dvořáková píše:Pane Čermáku, a budete mít na hlavě sluníčko sedmitečné jako ten váš trpaslík u kaktusů? :-D Hned mi padl do oka. :mrgreen:

To je můj chráněnec Karel jednu ruku v kapse a v druhé podkovu takže makat nebude a co se týče toho výhledu od studny si taky nic dělat nemusím měřím 196 okolo takže to nebude tak horké s tou trávou :lol: :mrgreen:
ra.cermak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 16. 1. 2009 12:11

No vidíte, už máte místo dojednané, a to je ekonomická krize. :mrgreen:
Kateřina Hradová
Moderátorka

Odeslat příspěvekod ra.cermak 16. 1. 2009 12:31

Kateřina Dvořáková píše:No vidíte, už máte místo dojednané, a to je ekonomická krize. :mrgreen:

Právě proto :lol: :lol:p.Kateřino pojedete na tu výstavu těch orchidek? budete fotit ? Já bych jel ale jelikož bych musel někoho otravovat kvůli autu tak asi nic nebude :roll: :oops:
ra.cermak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod HanaT 31. 1. 2009 21:57

mám dotaz,proč mě neustále svítí téma choroby plevele a škůdceje to jen u mne?
HanaT
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 31. 1. 2009 22:07

Dobrej večer a ještě jednou dík za odpověd p.Hano a myslíte svítí jako nový příspěvek ? mně tam toho svítí víc a to je mám prohlídlé ale jest li jste myslela něco jiného tak se omlouvám
ra.cermak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kejki3 2. 2. 2009 16:59

Až si přečtete vše nové, tak klikněte na označit fora jako přečtená.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 2. 2. 2009 17:39

Jo dík klaplo to už to nesvítí :tleskani
ra.cermak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rozárka 3 2. 10. 2011 09:31

Mám dotaz na moderátora: Šlo by přidat ví smajlíků, aby vystihovali širší spektrum nálad? Tady jsou celou dobu pořád stejní. Děkuji.
Rozárka 3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kejki3 2. 10. 2011 20:10

Jako "jindemoderátor" mohu zodpovědně říct, že ne. Řešilo se přidání jednoho a vyšumělo. Takže nadále smajlíky jako obrázky odjinud, nebo z http://mobilforum.mobilmania.cz/moderat ... n/smileys/, pokud si stránku dáte do záložek.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 3. 10. 2011 08:15

Kejki, díky za odpověď. Rozárko, je to tak, na druhou stranu myslím, že i teď máme smajlíků dost. Občas se už v nich samotný text ztrácí.
Kateřina Hradová
Moderátorka

Odeslat příspěvekod Rozárka 3 3. 10. 2011 08:51

Kejki a Kateřino - děkuju vám za odpověď
Rozárka 3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod květiny 3. 10. 2011 08:55

Smajlíků není nikdy dost :mrgreen: , myslím že Rozárka myslela spíš obměnit stávající za jiné 8-P , hezký den ;-)
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník