dotaz

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod ra.cermak 28. 11. 2008 22:58

Kde máme Moderátorku Kateřinu?? Už ji to nebaví s náma? :shock: :lol:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 28. 11. 2008 23:04

Já také postrádám medička.ol, scandiaca a další
Asi nemajó tolik času co my.
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod Bala 16. 1. 2009 08:54

Tak pro zmenu jsem se sem vetrela ja,nahodou jsem nasla tyhle stranky-uz vim-zajimalo me pestovani orchideji,dostala jsem tu tolik uzitecnych rad,za ktere jsem moc rada,doufam,ze se mohu i nadale s vami zkusenymi radit stale se nemohu prihlasit trvale,ale budu to zkoset,snad se to stesti na me prilepi a smula se konecne unavi.
Bala

Odeslat příspěvekod crosan 16. 1. 2009 09:11

Bala píše:Tak pro zmenu jsem se sem vetrela ja,nahodou jsem nasla tyhle stranky-uz vim-zajimalo me pestovani orchideji,dostala jsem tu tolik uzitecnych rad,za ktere jsem moc rada,doufam,ze se mohu i nadale s vami zkusenymi radit stale se nemohu prihlasit trvale,ale budu to zkoset,snad se to stesti na me prilepi a smula se konecne unavi.

Vytrvejte, trvalo mi to 14dní než se to podařilo
crosan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 16. 1. 2009 09:14

Baví, baví a všechny vás zdraví! :-D Zrovna včera jsem určovala rostlinu - pryšec, vy jste si nevšimli mé aktivity? :-P
Teď děláme na AZ různé změny, aby se vám líbila ještě víc - týká se to mimochodem i fóra, tak jsem v zápřahu, ale diskuzi sleduji pravidelně, kochám se a závidím (já chci mít taky obrovský pozemek!!! :mrgreen: ).
Jo - a mám od narozenin (listopad) dvě nové orchideje, mé oblíbené Phalaenopsisy. Musím je vyfotit a poslat, abyste se mohli taky pokochat.
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crosan 16. 1. 2009 09:23

A bude ještě větší, musíme přikoupit celých 3tis.m2, kde máme studnu pro dům, a než věcné břemeno.....Tak snad se dohodneme s dědici restituentů
crosan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 16. 1. 2009 09:25

Bala píše:Tak pro zmenu jsem se sem vetrela ja,... stale se nemohu prihlasit trvale,ale budu to zkoset,snad se to stesti na me prilepi a smula se konecne unavi.


Balo, tak vítejte, ať se vám tu líbí! ;-) Pokud vám přihlášení pořád nepůjde, napište mi na katerina.dvorakova@cpress.cz, mrknem na to. :idea:
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 16. 1. 2009 09:29

Prosím nemůžete upravit čas? Je tady o hodinu více?
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 16. 1. 2009 09:39

Kateřina Dvořáková píše:Baví, baví a všechny vás zdraví! :-D Zrovna včera jsem určovala rostlinu - pryšec, vy jste si nevšimli mé aktivity? :-P
Teď děláme na AZ různé změny, aby se vám líbila ještě víc - týká se to mimochodem i fóra, tak jsem v zápřahu, ale diskuzi sleduji pravidelně, kochám se a závidím (já chci mít taky obrovský pozemek!!! :mrgreen: ).
Jo - a mám od narozenin (listopad) dvě nové orchideje, mé oblíbené Phalaenopsisy. Musím je vyfotit a poslat, abyste se mohli taky pokochat.

Ále sledujeme tak už se těšíme na ty vaše fota a přeji vám hodně úspěchů .R :tleskani
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 16. 1. 2009 09:52

crosan píše:A bude ještě větší, musíme přikoupit celých 3tis.m2, kde máme studnu pro dům, a než věcné břemeno.....Tak snad se dohodneme s dědici restituentů


Páni, to pak rovnou můžete založit botanickou zahradu, ne? :mrgreen: A jak to stihnete?
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crosan 16. 1. 2009 09:59

Je to v poli tak, nám to poorá soused, je to ostatní plocha, neplodná půda. Jen to musíme udržovat
crosan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 16. 1. 2009 10:37

Aha, tak to ano. A máte s tím ještě nějaké plány? Když je tam studna, třeba nějaké jezírko nebo tak?
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crosan 16. 1. 2009 10:44

Kateřina Dvořáková píše:Aha, tak to ano. A máte s tím ještě nějaké plány? Když je tam studna, třeba nějaké jezírko nebo tak?

Ne voda je tam hodně vápenatá a zásobuje dům, (šetříme) nepoužíváme ji ani do bazénu, tam používáme z vod. řádu a studna je cca 500m od chalupy. Nezaléváme s ní ani zahradu.
crosan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kejki3 16. 1. 2009 11:00

Návštěvník píše:Prosím nemůžete upravit čas? Je tady o hodinu více?


Je tu správně, až v létě nebudou chtít dělat letní čas, tak to bude mimo.
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 16. 1. 2009 11:01

crosan píše:
Kateřina Dvořáková píše:Aha, tak to ano. A máte s tím ještě nějaké plány? Když je tam studna, třeba nějaké jezírko nebo tak?

Ne voda je tam hodně vápenatá a zásobuje dům, (šetříme) nepoužíváme ji ani do bazénu, tam používáme z vod. řádu a studna je cca 500m od chalupy. Nezaléváme s ní ani zahradu.

Já vám tam půjdu dělat trpajzlíka až příjdu o práci ju :?: :?: :twisted:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků