Jste spokojeni se strukturou fóra?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 7. 1. 2006 15:13

Strukturu tohoto diskuzního fóra jsme se snažili vytvořit tak, aby pokryla všechny oblasti důležité v zahrádkářství. Na druhou stranu jsme ale nechtěli zbytečně zakládat sekce, ve kterých by se nediskutovalo, současná struktura je proto kompromis mezi snadnou orientací a komplexností.

To, co vyhovuje nám, ale samozřejmě nemusí vyhovovat všem. Pokud proto máte nápad, jak bychom měli strukturu upravit, napište do této diskuze. Patří sem i tipy, co bychom měli přidat, jaká sekce je zbytečná a tak dále.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Fojťan 7. 1. 2006 16:57

jsme maximalne spokojeni 8)
learnin' to fly
Fojťan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hotspot 7. 1. 2006 18:13

Já jsem také maximálně spokojen. 8-)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 7. 1. 2006 18:15

ja som tiez spokojny :D sice nerozumiem niektorym ceskym nazvom :D
Andrew-DC
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ing. FijoK 7. 1. 2006 19:52

MotorolaE680i píše:ja som tiez spokojny :D sice nerozumiem niektorym ceskym nazvom :D
veru, napr. nerozumiem co je to "Peckovice" lebo ak si k tomu das diakritiku tak v slovencine to moze znamenat hocico :lol: :lol:
I saw man who can change my destiny... He stood in the mirror.
Ing. FijoK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukasoj 7. 1. 2006 19:54

Ing. Fijok: Peckovice = kôstkovica
Lukasoj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 7. 1. 2006 19:55

To je zajímavý postřeh - docela důležitý, protože fórum by časem mělo být určeno i pro slovenské čtenáře. Mohli byste sem vypsat termíny, které nejsou úplně jasné?

(Mezi námi, něčemu jsem nerozuměl, ani když to bylo česky :)
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Pěstitel 8. 1. 2006 10:21

Marek L. píše:To je zajímavý postřeh - docela důležitý, protože fórum by časem mělo být určeno i pro slovenské čtenáře. Mohli byste sem vypsat termíny, které nejsou úplně jasné?

(Mezi námi, něčemu jsem nerozuměl, ani když to bylo česky :)i/quote]

A chodil jste na základku? :lol:
Pěstitel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 8. 1. 2006 10:24

Už velmi dávno a pěstitelské práce mě hrozně nebavily.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod christian 8. 1. 2006 11:59

Stuktura je pekna.. Neni zatim co dodat..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Ing. FijoK 8. 1. 2006 12:07

Lukas[CZE] píše:Ing. Fijok: Peckovice = kôstkovicaa/quote]
diky, uz mi je to jasne :lol:

Marek L.: Jak ze vas to nebavilo? Sak tam sa aspon nic nemuselo ratat :lol: Mna to bavilo strasne - 45 minut oprety o hrable a tym to haslo :lol:
I saw man who can change my destiny... He stood in the mirror.
Ing. FijoK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 8. 1. 2006 14:52

Také jsem spokojen :lol: . Možná bych jenom přidal sekci na nějaké pekelné stroje prro údržbu zahrad a tak.. Sekačky, traktůrky, křovinořezy. Nebo nůžky na živé ploty a tak :) .

//EDIT: Aha, pro to tu jsou "Nářadí a pommůcky".
ConPower
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pěstitel 8. 1. 2006 16:03

ConPower píše:Také jsem spokojen :lol: . Možná bych jenom přidal sekci na nějaké pekelné stroje prro údržbu zahrad a tak.. Sekačky, traktůrky, křovinořezy. Nebo nůžky na živé ploty a tak :) .

>i]//EDIT: Aha, pro to tu jsou "Nářadí a pommůcky".k/i]

Ano, máte tam sekci nářadí a pomůcky.
Pěstitel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Koniklec 10. 1. 2006 09:33

Struktura mi přijde výtečná!
Koniklec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod germi123 14. 1. 2006 20:57

Jsem spokojen :-)
germi123
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod TA 15. 1. 2006 00:43

pridávam sa tiež : celkom oukej :)
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tlumex 3. 2. 2006 07:08

me jen prekvapuje ten provoz :shock: dal sem dotaz a az na administratora fora tam nikdo nepise a kazdy den to tu ma tak 1 max 2 prizpevky denne tohle se cpresu rentuje :shock:
S25->ME45->S65->CX65->M65 ->SE750i -> P1i -> Gigabyte gsmart S1205, Gigabyte 1345, Samsung galaxy duos, Samsung Core
Skoda 125L ->Opel OmegaB 2.0 16V GL-> Toyota Auris 1,6 LUNA
Opel te musi bavit :-)
A me uz nebavi :-D
Tlumex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod germi123 3. 2. 2006 08:29

Tlumex: Je kalendářně mrtvé období na diskuse těchto témat. Fórum potřebuje také nějaký čas na rozběhnutí a dostání se do podvědomí lidí.
Já osobně věřím, že s příchodem jara se vše změní a toto forum ještě neřeklo poslední slovo a jistě mile překvapí.
germi123
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tlumex 3. 2. 2006 10:10

je to skoda hodlam vas doporucit tchanovi ale vypada to ze si tu pak bude povidat jen tchan s tchyni :mrgreen:
S25->ME45->S65->CX65->M65 ->SE750i -> P1i -> Gigabyte gsmart S1205, Gigabyte 1345, Samsung galaxy duos, Samsung Core
Skoda 125L ->Opel OmegaB 2.0 16V GL-> Toyota Auris 1,6 LUNA
Opel te musi bavit :-)
A me uz nebavi :-D
Tlumex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod germi123 3. 2. 2006 10:48

Tlumex: Budeme velmi rádi :D
germi123
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 8. 4. 2006 14:29

Ja myslim ze struktura techto foru ostatne i dalsi na Cpressu je jedno z Nej.. dík za to..
tOplOaDer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod standys 9. 4. 2006 17:05

Jsem spokojený. Přeji vysokou návštěvnost :wink: :idea: :arrow:
standys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vizitix 9. 4. 2006 17:20

Myslim že je to ok,s příchodem pořádného jara se podle mě návštěvnost zvýší..
Unknown Pleasures
vizitix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jaroslav Černý 20. 7. 2006 15:36

Určitě by většina z nás přivítala možnost doplnit své příspěvky o fotografie. Jedna fotka často nahradí obtížný popis problému a určitě by fotky přispěly k oživení celého fora.
Pokud tato možnost existuje tak se omlouvám a zároveň prosím o radu jak vložit fotky k příspěvku. J.Č.
Jaroslav Černý
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod germi123 21. 7. 2006 08:58

Možnost doplnit do příspěvku fotku tu samozřejmě existuje. Pro připomenutí přidávám malý a stručný návod.

1.Mám fotku v na disku v počítači a chci ji zobrazit ve foru

a) nahraji ji někam na web ( http://resize.like.cz/ ), který mi vygeneruje jeji http odkaz. POZOR fotka musí být ve formátu JPEG a její název nesmí obsahovat diakritiku !!! (zmeníte např. v Malování - Uložit jako JPEG )

b) vygenerovaný odkaz např. http://resize.like.cz/images/1153468017pampeliska.jpg zkopírujete, vložíte do fora (Odpovědět), celý označíte a klitnete na kartu Img a dáte Odeslat

Obrázek

2.Našel jsem na webu fotku a chci jí zveřejnit zde na foru

a) kliknete pravým talčítkem myši na fotku, vyberete Vlastnosti, a zkopírujete si Adresu URL

b) odkaz např. http://forum.abecedazahrady.cz/template ... s/logo.gif vložíte do fora (Odpovědět), celý označíte a kliknete na kartu Img a dáte Odeslat

Obrázek
germi123
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jaroslav Černý 21. 7. 2006 21:54

DÍK MUSÍM SE STÍM ALE POPRAT AŽ BUDE ČAS. J.Č.
Jaroslav Černý
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod germi123 22. 7. 2006 16:09

Když to nepůjde tak není problém mi jí poslat ne E-mail a já jí sem hodím.
germi123
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jaroslav Černý 27. 7. 2006 12:13

Tak jsem se pokoušel podle instrukcí vložit fotku k mému příspěvku Předčasný spad listí ale bohužel jsem někde zřejmě udělal chybu a nepovedlo se. A teď mám další problém. Jak odstranit to nezdařelé doplnění. J. Č.
Jaroslav Černý
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 3. 8. 2006 20:46

jj, dobrý..

Snad se ta návštěvnost zvětší a bude to nejanvštěvovanější fórum o zahradě a kytkách! :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jaroslav Černý 4. 8. 2006 12:48

Nápad je to opravdu dobrý, určitě by tyto stránky navštěvovalo hodně zahrádkářů jen vědět jak. Podělit se o problémy ktéré určitě všichni máme a očekávat radu. Nebo na oplátku kolegovi poradit to jsou vlasnosti snad každého zahrádkáře
Sám navštěvuji tyto stránky necelý měsíc, napsal i několik příspěvků.Doposud jsem ale nepřišel na to jak můžu svůj již odeslaný příspěvek upravovat, mazat a jak do příspěvku vložit fotky.Řada zkratek a cizích slov je pro mě velká neznámá. Schází tu přehledná ucelená nápověda. Ne všichni jsou počítačově na výši je tu i naše starší generace samouků kterým nemá kdo poradit. Proto se přimlouvám za nás méně zdatné, připravte nám prosím přehlednou nápovědu. J.Č. :roll:
Jaroslav Černý
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Červík 14. 10. 2006 07:01

Teď se budu opakovat, ale tento proces vkládání fotografií je zbytečně složitý, záleží jen na administrátorovi. Určitě to půjde jako na těhle stránkách ve stejném programu:
http://www.celysvet.cz/ficus-benjamina.php
Admine zkuste prosím s tím něco udělat. Určitě nás všechny potěšíte.
Raději kapku štěstí než bečku rumu. Diogenes
Červík
Návštěvník

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor