Středozemní flóra

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod honza70 28. 1. 2014 16:08

Zdravím všechny. Na toto forum zavítám občas, což uznávám ,je chyba ( asi bych měl častěji,je zajímavé a podnětné ).
Byl bych rád, kdybych zde získal kontakt na botanika - odborníka na Středozemní floru. Jsem důchodce a jezdím každoročně někam k moři ( zatím jen ke Středozemnímu ) a fotím. Většinu vyfotografovaných rostlin se mi podařilo určit, ale některé odolávají.
Mám šanci se s někým takovým zkontaktovat ? Děkuji.

Mohu-li mít ještě poznámku k celkové podobě a provozu fora, jsou zde poznámky a příspěvky z roku 2006 , možná ještě starší.Čtení je pak zdlouhavé a nepřehledné.
V minulých dnech jsem našel podobné německé forum - konkretně "forum.garten-pur.de" ( v uvozovkách proto, aby vynikl název ). Tam je opačný extrém - je tam příspěvků denně tolik, že včerejší jsou už někde jinde a musí se hledat, mnohem hůře, než zde.Je tam ovšem jazyková bariéra.
Bylo by možno něco s tím udělat ? Ale možná žádám příliš.
honza70
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod květiny 29. 1. 2014 07:18

Nikdo neodpovídá tak to zkusím ;-) , myslím , že tady u nás tak sečtělý nikdo není, ale doporučila bych tento dotaz položit na - http://forum.orchidej.net/viewtopic.php?f=9&t=3
A jinak poznámky a nápady co se týče toho to fora musíte směrovat na administrátora... :-) Eva
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 29. 1. 2014 07:50

Honzo, odborníky zaměřené na konkrétní typ flóry najdete na univerzitách či v botanických zahradách. Předpokládám, že na univerzitě nebudou mít čas věnovat se vám (záleží na počtu rostlin, které chcete určit), nicméně v některých BZ fungují poradny, kam můžete se svými snímky přijít, příp. je poslat. To je nejlepší řešení.
I tak ale myslím, že neurčené snímky můžete zkusit vložit sem do fóra - prosím však přes naši fotogalerii, ať je pak pro nás prohlížení snadnější a fotky mají správnou velikost.

Co se týče zdlouhavého čtení: starší příspěvky můžete bez problémů přeskakovat. Každé téma má různý počet stran, jejich počet vidíte hned u jeho názvu. V tomto přehledu pak stačí kliknout na stránku, kterou chcete zobrazit (např. jen tu poslední, kdy se dostanete rovnou na nejnovější příspěvky).
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků