Internetové obchody s potřebami na zahradu

Výhodné a zajímavé tipy na nákup do zahrady (ale také varování)

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod vrana683 13. 1. 2010 12:29

Dobrý den, zakládám toto téma, abychom se mohli podělit o internetové obchody, kde rádi nakupujeme vercajk a další věci na zahradu. Já jsem si oblíbil http://www.astoncentral.cz, je tam všechno možné - od přesazovacích lopatek a nůžek přes zahradní nábytek až po grily a podobné věci. Jaké obchody jste si oblíbili vy?
vrana683
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 21. 9. 2010 12:18

Marně už straaaaaaašně dlouho sháním závěsné květináče z neloupaného (takže tmavého) proutí. Jeden mám, ale chtěla bych jich několik přikoupit. V obchodě, kde jsem tento sehnala, nikdy už další neměli, nenašla jsem ho ani na netu, ani v květinářstvích či hobbymarketech. Nevíte někdo, kde by se dal sehnat? :oboze :oboze :oboze

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 21. 9. 2010 16:08

Katko, jestli máš možnost zkus v PL, zahradní centra i tržiště, tam mívají i nemožnosti
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 21. 9. 2010 16:52

Hejjar máš pravdu vypadá to na Polsko.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 21. 9. 2010 17:24

Holky, Polsko už jsem zkoušela, ale taky nic. Většinou tam mají světlé květináče, a když je tmavý, tak na řetízcích (takové jsem našla i v ČR). Jenže já to nechci míchat - i ty ostatní bych pověsila tam, co je tenhle, a kdyby nebyly stejné, vypadalo by to jak v cirkusu. :-(
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 21. 9. 2010 18:23

Katko, tak už zbývá jen vlastní výroba ........ proutí dodám :-D :-D
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 21. 9. 2010 19:22

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: No to by dopadlo! Ale děkuji za milou nabídku. :-P
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 21. 9. 2010 20:02

Já bych byla i zákazník, možná i solventní
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 21. 9. 2010 20:26

Jejda, tak že bych se do toho pustila? 8-P Je fakt, že když tohle někdo umí, moc to obdivuju, ale já ten typ šikuly asi nejsem. :pozor
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 22. 9. 2010 06:25

Tak jsme dvě, na ruční práce mám ruce levé
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kočičí 22. 9. 2010 21:01

Moje dcerky už upletly košíků - není to těžké. Ale je to sebranka líná, dělají to jen, když se jim chce - a to je teda málokdy.
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 23. 9. 2010 14:23

..... tak je nalákej ať to prodávají a mají kačky na parádu

Děvčata zkuste www.drago.cz mají tam potřeby pro orchidky, a lignohumát 0.5l za 139Kč, prodejny po různu , a e-shop
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dastax 3. 1. 2011 21:50

Neobjednával už někdo z vás v tomto internetovém obchodě? http://shop.zcjh.cz Mají veliký sortiment, u všeho fotky a zdají se poměrně solidní, ale jsem trochu starší škola a bojím se objednat na internetu věci na zahradu. Nicméně všechno je jednou poprvé, že...
dastax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hejjar 4. 1. 2011 13:44

Jen k tomu nakupování na internetu, nakupuju skoro všechno, taky jsem starší ročník a nebojím se, musí to být firmy, které hned odpovídají, platit dobírkou, což je nevýhoda - prodraží se, ale zas, přivezou až do domu. Dobré je prostudovat jejich obchodní podmínky. A letos poštovné zdrahlo. Většinou jsou e-shopy levnější než obchody, tak se ta cena vykompenzuje
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 4. 1. 2011 14:06

Závěsný proutěný květináč jsem si koupila na Zahradě Čech měli jich spoustu.
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků