1000litrová nádoba na vodu

Výhodné a zajímavé tipy na nákup do zahrady (ale také varování)

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod JirkaT 17. 4. 2008 19:13

Zdravím,kupoval někdo tuto nádobu z tohoto inzerátu??
http://dum-a-zahrada.i-bazar.cz/zavlazo ... kontejner/
Děkuji Jirka.. :-)
JirkaT
Návštěvník

Odeslat příspěvekod HanaT 18. 4. 2008 19:20

nechci váz zrazovat od koupy,ale tato nádrž je na nic,pokud do ní nacedíte vodu tak vám změní tvatr /deformuje se tlakem/, :pozor
tahle nádrž se nabízí s paletou zespod a v kovové konstrukci a je výborná na vodu.
Určitě je lepší nějakou tu korunu přidat a být s tím spokojen. :hm
Ty nádrže co jsou na fotce měli taky konstrukci,ale jsou okuchané a k nepotřebě.
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaT 18. 4. 2008 19:59

Právě,že jsem si ji koupil.... :-/
Deformaci jsem snad vyřešil,ale největší problém je ji vymýt... :-l
Prodávající tvrdil,že je od hnojiv,že jich prodal už spoustu a nikdo si nestěžoval,jen já...
Ale já ji mám od něčeho mastného,tužšího,při výplachu to dělá barevné skvrny na vodě,jako nafta...
Jestli Vás napadá,čím by se dala vymýt..
Druhou mám s tím košem a ta je super... :-D
JirkaT
Návštěvník

Odeslat příspěvekod HanaT 18. 4. 2008 20:13

nšemu dědovi se podařil tenhle kup taky a nemohl to ničím vyčistít tak použil louh,ale myslím,že ji měl od něčeho jiného, spíše to vypadalo jak od nějakého lepidla.
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StanislavKrejcar 26. 4. 2008 15:05

Abych se přiznal ,mám ji asi dva roky a nedám na ni dopustit.Používám ji jako voznici pro zalívání na káře.Měl jsem štěstí,protože v ní původně byla technická močovina,takže mi na to stačila pouze soda+ nechat deset dní reagovat a prví vyprázdnění použít na rostliny které nejsou cimprlich a snesou ledasco,tedy technický trávník.Jinak je dobré po prvním vypláchnutí rozdělat vypouštěcí ventil vyšroubováním,a případně ho nahradit novým nebo ho demontovaný pořádně vyčistit buď tlakovou vodou nebo i vzduchem.Nejlépe je ale původní si ponechat jako rezervní a použít nový,po demontáži ventilu se také snáze zbavíme úsad uvnitř nádby,ty tam většinou vzniknou skladováním původního obsahu vždy.Pokud máte v okolí instalatera,zkuste ho požádat o zapůjčení 3/4"až 1" ucpávky dle velikosti vypouštěcího kohoutu,po namontování naplňte nádrž vodou a vytočením ucpávky tlakem vody v nádrži také sady vypláchnete.ALE POZOR VODA V PLNÉ NÁDOBĚ MÁ DOST VELKÝ TLAK, tak bude stříkat silně a daleko.
StanislavKrejcar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MTabulka 19. 8. 2012 13:40

Táta si s těmahle nádobama docela vyhrál. Má tam přepouštěcí ventil, jsou spojené dvě do sebe jako spojené nádobí, běhá v trubce plovák jako měrka a na ventilu je spojka na hadici. Paráda.
MTabulka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lenka Pražáková 29. 1. 2018 19:30

Naši to mají vyřešené dvěma sudy na dešťouvou vodu o objemu 500l. Taťka tam udělal něco jako přepad a slouží jim to dobře. ***REKLAMA ODSTRANĚNO***
Lenka Pražáková


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků