Kde nakoupit fuchsie

Výhodné a zajímavé tipy na nákup do zahrady (ale také varování)

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Fidych 2. 3. 2007 18:15


Tip pro milovníky fuchsií: Zahradnictví Petro, Mělník -Mlazice nabízí opravdu široký sortiment fuchsií v cenách do 30,00 Kč za rostlinu. Barevný katalog pro letošní rok je k nahlédnutí a ke stažení na [b]www.fuchsie.cz
. Kromě fuchsií nabízí zahradnictví pelargonie,balkonové rostliny, okrasné keře, jehličnany a trvalky. Můžete si nakoupit na dobírku nebo zajet přímo do zahradnictví. Vloni jsme nakoupili fuchsie v květnu a bohatě kvetly od poloviny léta. Ještě jsme dostali jako dárek hnojivo na fuchsie[/b]
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod Irena Forejtová 7. 3. 2007 19:13

Mohu jen doporučit. Zahradnictví dobře znám. Pěstují zdravou sadbu a cena je přiměřená oproti gigantickým řetezcům jako je OBI nebo Hornbach. A je z čeho vybírat. :D
Irena Forejtová
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ma.krtek 9. 3. 2007 22:16

Potvrzuji. Dneska přiběhla kamarádka s očima navrch hlavy - že sehnala na Mělníku nádherný fuchsie za dvacku, úžasnej výběr.
ma.krtek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidych 9. 3. 2007 22:41

To mě moc těší, že jsme nebyly s kolegyní sami, kdo tam měl oči navrch hlavy. A ještě víc mě potěšilo, že všechny fuchsie byly zdravé, krásně rostly a po dvou letech je v závěsných mísách obdivují kolemjdoucí už z dálky. Rok před nákupem na Mělníku jsme nakoupily sazeničky fuchsií (byly opravdu pidi) u velké zahradnické zásilkové firmy - byly velice drahé a z pěti zůstaly nakonec dvě + jedna jakžtakž přežívající.
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod Fidych 24. 5. 2007 21:36

Prodejní výstava fuchsií v Mlazicích začíná 20.června, na prodej budou i velké a kvetoucí rostliny kolem 40,00 Kč/ks 8)
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod terybelka 7. 2. 2009 16:45

Opravdu zahradnictví Petro je zaměřo hlavně na fuchsie, musím říci, že jsem Pražačka a za tak nízkou cenu a nádhérné bohaté květy jsem ještě nikdy neviděla, jezdíme tam s rodičema, aby jsme obohatili naší zahrádku pěknýma kouskama. :-D :-D :tleskani :tleskani :tleskani
terybelka

Odeslat příspěvekod ra.cermak 29. 12. 2009 14:32

Celkem zajímavé sortiment www.fuchsie.cz :D
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidych 30. 12. 2009 21:36

ra.cermak píše:Celkem zajímavé sortiment http://www.fuchsie.cz :D

Zahradnictví Petro nám právě poslalo nový katalog. Rozšířili prodejní sortiment i ostatních krás pro zahrádky, je na co koukat :shock:
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 30. 12. 2009 21:38

to jo a už jste si od nich objědnávala ???? se mi tam celkem líbí dost věcí
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marcela somrová 33 31. 12. 2009 18:52

Mě se tam líbí amarylky :shock:
Fidych,máš zkušenosti i s nimi ?
ahojky Macek ;-]
marcela somrová 33
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 31. 12. 2009 20:13

Koukla jsem na jejich stránky, spíš takový guláš než se tam proklikáte a recenze , no zkoukněte,
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidych 31. 12. 2009 23:33

ra.cermak píše:to jo a už jste si od nich objědnávala ???? se mi tam celkem líbí dost věcí

Objednávala jsem už několikrát - tedy dvakrát mi tam brali sousedé fuchsie osobním odběrem, a dvakrát jsem kupovala muškáty a listopadky na dobírku - přidali ještě nějaké muškáty a něco navíc (druhá sousedka brala i něco od keříků). Muškáty pěkné, listopadky taky žijí a prospívají, fuchsie jsem měla moc pěkné - za ty peníze rostliny opravdu stály (bohužel mi loňskou zimu velká část nepřežila, zbylo mi asi pět druhů).
Tak myslím, že si můžete beze strachu objednat (nebo zajet, ale to je asi pro Vás z ruky), určitě budete spokojený.
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod marcela somrová 33 1. 1. 2010 10:40

Tak díky moc ;-]
ahojky Macek ;-]
marcela somrová 33
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 1. 1. 2010 11:03

děkuji za odpověd
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidych 1. 1. 2010 21:04

Nemáte zač, hlavně když dobře nakoupíte a pěkně vám porostou všechny objednané krásy :!:
Fidych
Zahradník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků