Internetové obchody s potřebami na zahradu

Výhodné a zajímavé tipy na nákup do zahrady (ale také varování)

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod hejjar 3. 1. 2018 10:16

Nu ale drahý, jsou i levnější, proč kupovat násadu za stovku, když je i za 70, taky buková, stejně dlouhá, a taky hraje roli cena dopravy
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lenka Prazakova 29. 1. 2018 20:11

Já sem si loni oblíbila obchod ***REKLAMA ODSTRANĚNO*** mají tam hodně pěkných věcí na zahradu. od různých květináčů, zahradních dekorací, zahradní nábytek, altány, bazény, zahradní techniku atd.
Lenka Prazakova

Odeslat příspěvekod hejjar 31. 1. 2018 17:17

Tak tohle už není skrytá reklama, no ale ceny? najdu i levnější produkty, než co nabízíte
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lenka Pražáková 1. 2. 2018 12:44

mě ty ceny přijdou v pohodě. I jsem si něco srovnávala na heurece než sem nakoupila. Věřím, že když budete hodně hledat, tak najdete i levnější produkty, ale otázka je, jak na tom budou s kvalitou. Já vsadila na tento obchod a kvalita je v pohodě. Nemusím nutně kupovat to uplně nejlevnější co najdu. ;-)
Lenka Pražáková

Odeslat příspěvekod VagnerJ 7. 2. 2018 15:27

Na heuréce určitě najdete levnější produkty :-) Jen se pak může stát, že ty lacinější vydrží pár měsíců a konec. Já si ještě sem tam dokupuju odtud zahradní nářadí. Chatu mám celkem na samotě, tak jsem odkázaný na eshopy a rovnou si to necham i dovézt
VagnerJ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Krug 6. 4. 2018 15:17

už jsem to tu psala jinde, heuréka je fajn, ale na výběr budete mít lepší favi, biano nebo nedio.cz - tam si pohodlně vyberete co potřebujete, porovnáte si ceny jako na heuréce.
Krug
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SedlakJan2 12. 6. 2018 08:29

Sem tam heuréka a favi. Častěji objednávám z Ynaradi. Jsem tam spokojen a zatím nemám důvod měnit obchod.
SedlakJan2
Kolemjdoucí

Předchozí stránka