Sauny na zahradě

Chodníky, zídky, pergoly, ploty, nábytek, skleníky, zimní zahrady, krmítka...

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Beruska88 11. 6. 2016 14:31

Dobrý den, mým velkým snem je mít doma infrasaunu. Šetřím na ni už asi pět let a se svolením manžela jsem dostala povolení si ji koupit. 'Oba dva jsme spíše ''nekutilé '' a v takových věcech se moc nevyznáme. Poradíte nám někdo kde sehnat, kolik by to tak mělo stát v poměru kvalita/cena.
Budu ráda za všechny odpovědi.
Beruska88

Odeslat příspěvekod Juneta 12. 6. 2016 18:25

saunu jsem si vyhádala a získala po deseti letech manželství. Překvapil mě manžel na desáté výročí svatby. Hold některým chlapům to trvá trochu dýl no. Koupili jsme ji asi za 25 000 kdybyste chtěla tak se mrknu co to je za firmu. Je to jedna básen vám povím, po bazénu pěkně do sauny nebo po práci na pár minut jako relax.
Rozhodně schvaluju!
Juneta

Odeslat příspěvekod Beruska88 13. 6. 2016 22:27

To byste byla hodná. Ta cena je zajímavá. Našla jsem poměrně jiné vyšší částky tak bych to ráda omrkla, pokud se to někde dá.
Saunu chci doma už nějaký ten pátek a nemůžu se jí dočkat.
Beruska88

Odeslat příspěvekod šarkys 15. 6. 2016 22:22

Já objednávala zahradní krb přes zeleneudoli.cz a byla jsem spokojená. Mají online konzultace a tak jsem to vyřizovala hodně po netu, potřebovala jsem poradit jak,ý materiál, funkce a tak. Došlo to na prodejnu a my to přbrali. Koukala jsem i na sauny ale to by mně neprošlo když už jsem měla ten krb. Třeba příště.
šarkys

Odeslat příspěvekod Beruska88 17. 6. 2016 17:40

Díky moc , nějak to omrknu. Juneto, mohla byste mi poslat tu stránku nebo aspon název firmy ? že bych to nějak porovnala. Netuším totiž jak moc elektřiny by to mělo brát nebo jestli potřebuji nějaký přívod a tak.
Beruska88

Odeslat příspěvekod Juneta 20. 6. 2016 14:10

Tak jsem zjistila že to manžel sehnal od kamaráda ze zahraničí a doručili nám to domů. Tak jestli vám to k něčemu bude.
zkuste se poradit s odborníky, ti vám toho řeknou víc.
Juneta

Odeslat příspěvekod 1-cestovni.cz 15. 7. 2016 16:51

taky zvažuji a líbí se mi, že některé nepotřebují žádný odvod tepla nebo extra jistič a dá se to dát kamkoliv do bytu.
1-cestovni.cz
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků