Neviditelný plot pro psa

Chodníky, zídky, pergoly, ploty, nábytek, skleníky, zimní zahrady, krmítka...

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Návštěvník 17. 6. 2008 14:58

Ráda se s Vámi podělím o příjemný zážitek. Náš pes neustále ryl v záhonkách, okusoval keře a pil nám z bazénu. Po mých stížnostech u mého kamaráda mi doporučil plot pro psa...nevěřila jsem...ale dnes jsem nadšená a mohu si stále kupovat nové rostlinky a těšit se z krásné zahrádky. A náš pes je v pohodě a všichni obdivují jak je vycvičen...a kde se dá ten zázrak pořídit?...www.elektronickeobojky.wbs.cz....www.dobrmani.nafoceno.cz.....jednání příjemné a ochotné, montáž proběhla bez problémů ::))))
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 18. 6. 2008 08:33

Nejsem odborník na elektronické obojky, ale když si představím, jak nějaký majitel nastaví psu či kočce intenzitu korekčního impulzu osm z osmi úrovní, jak se píše v návodu, tak bych tím zvířetem být nechtěla.
Třeba mi to někdo rozmluví, ale když chci psa, tak mu prostě musím zabezpečit prostor, který bude mít a ve kterém bude moct řádit podle svého. Já jsem to tak aspoň dělala. A můj kocour? Už z podstaty věci přece nebudu jakkoli omezovat tohle nezkrotné zvíře! S tím, jaký je, jsem si ho pořídila.
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 18. 6. 2008 08:52

Hlavně pes nevidí příčinu, u nás stačila u ohradníku telat jedna nebo dvě zkušenosti, a už čeká na otevření dveří. Na dráty je opatrný, i když je ohradník vypnutý.
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ottova 18. 6. 2008 10:10

PES JE PŘÍTEL, NIKOLIV ZLOČINEC!
Naprosto přesně to vyjádřila paní Dvořáková. Co dodat? Snad jen, že příjemný zážitek to zřejmě je pro majitelku nikoli pro jejího psa. Nemyslím, že kdyby byla na jeho místě, bylo by to pro ni příjemné. Možná by stačilo si na chvilku ten obojek půjčit... protože co se nelíbí nám, nemáme činit jiným. Další věcí je, že tu jde skutečně nikoliv o vycvičení, ale o něco, co se spíš blíží týrání. Pes neví, proč se mu to děje, překážka tam není. Je trestán, ale za co? Rozhodně si neumím představit, že bych tohle udělala našim psům. Postavit je na úroveň amerických zločinců za jejich přátelství, to mu říkám zážitek! Třetí věc je nervová soustava. Když se takto neustále dráždí, může to mít na zvíře zdravotní dopad. Až vás jednou ten nešťastný nervák rafne, bude za to patrně zase moci on a budete vymýšlet další razantní řešení.
ottova
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kejki3 18. 6. 2008 17:49

Shodneme se, že je to jednoduché řešení pro ještě jednodušší lidi. Pes není dekorace na terasu, dá se ledacos naučit, jen mu člověk musí věnovat čas.
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aatondaaa 20. 6. 2008 06:24

Proboha lidi....debatujete tu o něčem co vůbec asi neznáte, kdo z vás třeba vyzkoušel obojek na sobě? :shock: .My než jsme si pořídili před lety tuto vymoženost, tak každý v rodině včetně dětí vyzkoušel na sobě a přežili jsme bez újmy. Pokud se přiblížíte k vymezenému prostoru, tak obojek začne pískat a po metru následuje vrnění obojku.Vyzkoušejte a pak se tu vyjadřujte. Souhlasím,že tupcům a tupejm majitelům psům to do rukou nepatří, ale to je se vším, vše se dá zneužít. Prostě místo křičení na zahradě fuj nesmíš hrabat v záhonku, pískne obojek. Našeho Ferdu jsme to naučili za jedno odpoledne, ale samozřejmě musí být pejsem aspoň trochu vycvičen a musí vědět co je fuj - nesmíš.....chápu, že jako u všeho budou odpůrci pro a proti 8-P ...přeji všem krásný den, radost ze psů a krásnou zahrádku ;-)
aatondaaa

Odeslat příspěvekod kejki3 20. 6. 2008 09:46

Díky za zkušenost, to už zní líp.
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Terka23 5. 4. 2016 10:17

aatondaaa píše:Proboha lidi....debatujete tu o něčem co vůbec asi neznáte, kdo z vás třeba vyzkoušel obojek na sobě? :shock: .My než jsme si pořídili před lety tuto vymoženost, tak každý v rodině včetně dětí vyzkoušel na sobě a přežili jsme bez újmy. Pokud se přiblížíte k vymezenému prostoru, tak obojek začne pískat a po metru následuje vrnění obojku.Vyzkoušejte a pak se tu vyjadřujte. Souhlasím,že tupcům a tupejm majitelům psům to do rukou nepatří, ale to je se vším, vše se dá zneužít. Prostě místo křičení na zahradě fuj nesmíš hrabat v záhonku, pískne obojek. Našeho Ferdu jsme to naučili za jedno odpoledne, ale samozřejmě musí být pejsem aspoň trochu vycvičen a musí vědět co je fuj - nesmíš.....chápu, že jako u všeho budou odpůrci pro a proti 8-P ...přeji všem krásný den, radost ze psů a krásnou zahrádku ;-)

Souhlasím s Vámi, dokud člověk sám nevyzkouší, nevěří tomu, že může zafungovat. Já osobně jsem toho příkladem. :) Nedávno jsme museli el. ohradník pořídit pro našeho pejska, aby nám neutíkal ze zahrady. Musím říct, že zafungoval opravdu rychle, pejsek vše pochopil..
Ano, ano nepatří do rukou "špatných" lidí, kteří by ho mohli zneužít, ale k tomu můžou použít i cokoliv jiného.
My samozřejmě jsme dali na radu odborníka. Ten nám poradil, jaký typ je vhodný přímo pro našeho pejska, a jak správně ohradník používat. Dokonce nabízejí i instalaci ohradníku..
http://elektronickeohradniky.cz/
Doporučuji, nad moje očekávání. :)
Terka23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ivanie93 26. 5. 2017 14:15

kejki3 píše:Shodneme se, že je to jednoduché řešení pro ještě jednodušší lidi. Pes není dekorace na terasu, dá se ledacos naučit, jen mu člověk musí věnovat čas.

No jo, pro hloupého každý hloupý :) Pokud jste v živote ohradník nevyužíval (pochybuji dokonce i o tom že máte pejska) tak nevíte o čem mluvíte. Ono si rychle rozmyslíte když Vám pejsek začne utíkat přes plot do silnice jestli radši koupíte ohradník, nebo budete sundavat pejska ze silnice :)
Zkuste si o tom něco přečíst a klidně i vyzkoušet tady: https://www.elektro-obojky.cz/Tema/clan ... telny-plot
Ivanie93

Odeslat příspěvekod Gabriiella 23. 3. 2019 13:33

Také máme ohradník, náš problém byl ale přeskakování plotu. Pořizovali jsme tady https://www.elektro-obojky.cz/elektronicke-ohradniky/ a instalaci jsme zvládli hravě sami :))
Gabriiella

Odeslat příspěvekod Líba 2. 4. 2019 20:17

Je zvláštní, že zastánci elektronických obojků rovnou hážou i linky. To je asi propagace, že? Neměl by to admin smazat?
Líba


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků