Bazén Azuro 407 DL

Fontány, pítka, rybníčky, jezírka, potůčky a bazény

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 31. 3. 2011 15:36

tak loni jsem vytahoval bazen (takovy ten 2 metrovy v prumeru s kartusovou filtraci, nafukovaci) na konci dubna. takze ja si myslim ze to stavim tak akorad. pristi tyden bych chtel do nej napoustet vodu pokud se neco nepokazi. jak dlouho trva napustit 45 kubiku nevim. mam k tomu i solarni vyhrivani urcene primo pro tak velky bazen a dokoupil jsem jeste tepelne cerpadlo. ale opet netusim jak dlouho to trva nez se bazen ohreje a bude se dat v nem koupat. je toho hodne co nevim. treba dneska. venku poprchava a tim padem mi zmokl pisek ktery jsem navezl na zarovnani dna bazenu. takze jestli bude zitra hezky, tak budu jeste dalsi den cekat nez trosku vyschne. myslim si ze jsem zacal tak akorad.
no a jak jsem se dostal do francie? to byla zoufalost, ktera me sem doslova dokopala. mam pocetnejsi rodinu a v CR neni prano rodinam z detmi. tohle patri ale jinam. verte, ze je tady krasne. vsude se neco najde ale tady se lide k sobe chovaji jinak a vubec to ziti tady neni takove napnute. i kdyz to ted venku nevypada, tak i to klima je tady jine. proste mame to tu radi a o navratu neuvazujeme. :pozor
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 31. 3. 2011 16:29

Tak tam kde ted bydlíš se budete koupat určitě dřív než tady je tam tepleji.Myslím si, že to určitě stihneš, dětičky se už určitě nemůžou dočkat, až to bude hotové.Učený z nebe nespad, tak letos na všechno příjdeš vlastní skušeností.My měli taky nadzemní bazén, ale proti Tobě malý jen 3,6 kulatý.Už je zbalený ve sklepě nikdo se v něm nekoupe, už nám to odrostlo a chodí na koupaliště.Tak to pěkně dokumentuj, aby bylo na co koukat. :shock: :tleskani :tleskani
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 31. 3. 2011 17:42

Tak Pitrísku, nezávidím, hlavně ráno to čištění, stačil mi úplně ten co mám na str. 1, péče je náročná i když se to nezdá.
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 31. 3. 2011 18:14

pravda je ze asi jeste netusim co me ceka, ale mame i bazenovy vysavac a na ten jsem taky zvedavy co dokaze. :hm podle toho co pisou tak by mel makat az se z nej bude kourit a to co plave na hladine tak na to je skimmer. docela jsem nad tim premyslel a kdyz vemu ze v okoli nemam zadne stromy a filtrace je dostatecne vykonna, tak snad kolem uklidu v bazenu nestravim zbytek zivota ;-) kazdopadne mam v planu i nejake zastreseni bazenu, ale to urcite budu resit az pristi rok. a okolo bazenu se chystam zakryt at nepohorsuju okoli az se pujdu koupat ja 8-)
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 31. 3. 2011 21:02

JJ to všechno máme, ale ..... však uvidíš Normálně jsi mně donutil se mrknout na video, které je o radostí dětí z bazénu na zahradě, a to už bylo v r. 2004
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 19. 5. 2011 06:32

Tak a uz je to tady. Konecne jsem se k tomu dostal. Ted mam v bazenu jen trosku vody, abych mohl odpoledne vyrovnat plachtu a pokracovat. Jeste zbyva hodne prace, ale to nejhorsi je za mnou. co na to rikate. Libi? Mi urcite a moc.

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 19. 5. 2011 06:54

Pitrísku ten bude senza :-)
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 19. 5. 2011 13:35

No konečně jsi to dílo ukázal,taky pořád na to myslím, jak s tím pokračuješ a Ty nic.Vypadá to úúúžasně je velký, jak hrom. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani Ted už si vytiskni vstupenky a můžeš to otevřít veřejnosti, místa tam na to máš v bazénu dost. 8-D 8-D
To se Tvé dětičky už radují, jak si zaplavou, seš šikula.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 19. 5. 2011 17:52

Taky jsem se dívala jestli nejsou nějaké fotky o pokračující práci a pořád nic. Povedlo se, pěkně se v něm děti vyřádí. :tleskani :tleskani :tleskani
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 19. 5. 2011 18:52

takze pratele. chybicka se vloudila. nemel jsem to natazene spravne, takze jsem vycerpal vodu a znovu. tentokrat mam dno hladke jak detska ***** a nenajdete tam ani jednu vrasku a boky budou dokonale az tam bude trosku vice vody a pak se teprve dotahnou nerovnosti.

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 19. 5. 2011 18:58

No stalo se chybička se vloudila,však to děláš poprvé.Vidím,že jsi perfekcionista ,takže už je vše OK a dobře si to užijte.Pak vyfoť tu radost, až se budou děti máchat. :tleskani :tleskani :tleskani
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 19. 5. 2011 19:12

ono to s tech fotek neni poznat ale bazen neni jeste hotovy. jeste zbyva hodne dilu, ktere se davaji az po napusteni vody, aby se mohly vyhladit boky,takze na konci bude vypadat trosku jinak, hezci. spocital jsem si ze musim vstanout ve ctyri rano a zastavit vodu. no a pak pokracujem dal. tak zatim se mejte a dalsi fotky budou zitra.
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 21. 5. 2011 19:53

A je to tady pratele. Bazen je plne v provozu. Ten bordel co je okolo na ten se nedivejte, ten budu resit brzo. Vsude sama hlina, ale zas tak hrozne to neni. :)

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kandl 21. 5. 2011 20:07

Nemá to chybu. :tleskani :tleskani :tleskani Bazén se opravdu povedl a děcka se vyřádí. :lol:
kandl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 21. 5. 2011 20:12

Šťastné děti, když je tatínek takový šikula 8-D :tleskani :tleskani :tleskani :!:
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků