automatické zapínání dat

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod denisek56 11. 7. 2017 18:07

dobrý den, prosím, už nevím s kým se poradit. radil jsem se u t-mobile i s operátory. při zapínání mobilu-přes noc jej mám vypnutý, tak se mi stává, že mi naskakují data. v mobilu internet nemám. ptal jsem se u t-mobile a řekli mi že to mám vypínat. to přeci není žádná pomoc-někde musí být zrada a tak hledám a snažím se někoho najít, kdo mi pomůže. děkuji za odpovědi!!!!!!!
denisek56
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 7. 2017 18:10

jak můžou běžet data, když nemáš internet? :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 11. 7. 2017 18:30

Když si necháš vypnout datové připojení od operátora, pak se ti žádný telefon nepřipojí. Samozřejmě vyjma WIFI připojení, ale to lze v nastavení každého telefonu také vypnout.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vit20 11. 7. 2017 19:53

Pokud to správně chápu, tak si nech si zaplé WiFi připojení - to ti neumožní se připojit na data.
vit20
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 7. 2017 20:24

Ftipne, zapla wifi a data off automaticky? Jedine s taskerem atd..
Bud pozadej operatora o deaktivaci dat nebo v nastaveni telefonu mas nazvy apn point t mobile,prejmenuj ho na abrakadabra...nebo na co chces a na data se nepripojis i kdybys chtel.ted jeste abys vedel co je apn point a kde ho najdes..to ti poradi google.je to pod volbou nastaveni,dalsi,mobilni site,nazvy apn
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod takahoj 11. 7. 2017 20:56

To je nějaká kravina, ne??? Když nemáš net, nemůžou ti naskakovat data :D
takahoj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 7. 2017 21:06

oooooooooo píše:Ftipne, zapla wifi a data off automaticky?

Co je na tom Ftipne (vtipné) ? Přijdu domu, automaticky se připojím na wifi, tím pádem nevyužívám "GSM data", takže "OFF"

On píše "při zapínání mobilu - přes noc jej mám vypnutý" - takže telefon má vypnutý ! A žere mu to data ?
Dobrá legrace ... LOCK
anonymni

Odeslat příspěvekod roy1 11. 7. 2017 22:06

Lépe čti, na data to sahá když ho zapíná, pokud nemá aktivovaný intrenet u opa,tak ó nic nejde, mobil se pouze pokouší připojit v rámci bootu zařízení blikne indikace a nic se neděje. Nicméně ať si dá pro klid duše v nastavení natvrdo data off a pojistit to zakázáním dat u opa.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 12. 7. 2017 05:09

handyouch píše:
oooooooooo píše:Ftipne, zapla wifi a data off automaticky?

Co je na tom Ftipne (vtipné) ? Přijdu domu, automaticky se připojím na wifi, tím pádem nevyužívám "GSM data", takže "OFF"

On píše "při zapínání mobilu - přes noc jej mám vypnutý" - takže telefon má vypnutý ! A žere mu to data ?
Dobrá legrace ... LOCK

Je to mimoradne vtipne protoze netusis ze polovina firmware ma jako default, screen off, wifi off,pokud probiha prenos, wiffi on dokud aktivita neklesne pod X kb/s,potom off..O fungovani ruznych veci fw moc nevis jak android funguje. .Dalsi cast ma vtip zvany inteligentni data,coz v kombinaci s routrem nastavenym na usporu energii znamena stopro data on aniz je spusti rucne.
Predpokladam ze nastava klasika,uctovani dat po mega,tam si na pozadi neco ukousne naky mega,tam dalsi vec.Pokud neni prepsany apn point coz je jedina 100 pro vec nezavisla na volání opovi at mi ty data deaktivuje,prebijejici jakykoliv tasky co reknou - data on,smula.Se mi zda ze nemas tucha co to je.
Vypnuty - evidentne si plete sleep s hw vypnutym.deeper sleep misto hw vypnuti taky pekny mnozstvi telefonu ma jako prvni volbu.Mimo pouhy screen off maji nektery fw natvrdo i off v sleep,misto screen off,,sleep,wifi off - vyjimka nabijeni,sreen off,sleep - wifii on.
O zabugovanosti jak se chova smartlock v nadstavbach,kterej ma kazdej android v poslednich verzich ani nemluve.
LOCK by sis mel dat na svoje prispevky v nichz ses vedle jako jedle
Obrázek[/URL]
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků