Zahradní architekt - Brno a okolí

Možnosti projektování a vedení zahrady, japonské, bezúdržbové či anglické

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Ewelin32 3. 10. 2007 13:20

Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli někdo neznáte nějakého šikovného zahradního architekta v Brně nebo na jih od Brna. Potřebujeme udělat projekt na okrasnou část zahrady (cca 500 m2). Nemám moc představu kolik takový projekt stojí a jak to vlastně celé probíhá (co všechno potřebuje ode mně vědět, jestli mu stačí jedna návštěva, jak dlouho trvá, než projekt vypracuje atd.). Myslela jsem, že si zahradu udělám sama, ale tak dlouho vybírám a přebírám a nemůžu se rozhodnout, takže to asi svěřím radši nějakému odborníkovi. Díky za tipy.
Ewelin32
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fidych 4. 10. 2007 19:02

Zkuste Firmy.cz - Návrhy a realizace zahrad (Jihomoravský kraj), kde je dost firem zabývajících se návrhy a realizací zahrad. Máte možnost se s nimi spojit na e-mailové adrese, která je u každé firmy uvedena, a určitě vám rádi odpoví na vaše dotazy.
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod Ewelin32 5. 10. 2007 10:15

Já jsem spíš myslela, jestli byste mi někdo mohl dát doporučení, protože máte s architektem dobré zkušenosti a udělal vám dobrý projekt. Bojím se, že když si najdu na internetu neznámu firmu, tak nevím, co od ní čekat a nerada bych, aby pak docházelo k nějakým nedorozuměním.
Ewelin32
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 5. 10. 2007 16:44

Mám zkušenost s prací Ing. Dany Münsterové, s níž jsem byla spokojena. Dodala nám několik návrhů k úpravě zahradního prostranství kolem bazénu. Korektní přístup, nad návrhy jsme se pobavily, rozhodly se pro jedno řešení. Potom jsem je použila jako inspiraci, ne vše jsem udělala podle návrhu, ten byl spíš takovou kostrou. Mohu doporučit.
Tato paní je z Blanska, webové stránky: http://sweb.cz/zahradni.architektura/index.htm
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StanislavKrejcar 16. 12. 2007 20:14

Je těžké někoho doporučovat,i v tomto případě!Vždy se jedná o domluvě mezi oběma stranama.Návrh by měl vycházet z předestav obou stran,přičemž firma by měla nabídnout návrh realizace ve více variantách,a některé zahradní firmy dodávají i náhled jak taková zahradní úprava bude vypadat teoreticky po 5-10-20 letech.Proto mají jak paní Dvořáková tak i Fidych pravdu.
StanislavKrejcar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vandaaa 9. 7. 2008 19:24

Dobrý den, z vlastní zkušenosti bych doporučila firmu Profizahrady.cz. Firma se zabývá jak projekcí tak i samotnou realizací zahrad. Na vypracování projektu jsou nutné cca 2 až 3 návštěvy. Vše záleží na náročnosti a velikosti zahrady. Ceny za návrh se mohou rovněž výrazně lišit. Mám středně velkou zahradu a projekt mě vyšel cca na 10 000 Kč, ale toto je cena velmi orientační.
Vandaaa

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 10. 7. 2008 08:02

Vando,

mohla byste prosím uvést konkrétní výměru Vaší zahrady?
Díky!
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 320diesel 6. 1. 2009 13:33

Dobrý den,
podívejte se na www.zahradadvoracek.cz myslím že jejich práce jsou velmi zdařilé a nabýzejí návrh zahrady zdarma pokud si od nich necháte zrealizovat zahradu.
320diesel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků