Skalka

Možnosti projektování a vedení zahrady, japonské, bezúdržbové či anglické

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Moravanda 21. 5. 2009 05:35

Helenko tak to je teda nádherný :tleskani
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 21. 5. 2009 12:03

Heli,moc pekne,ja si tuto skalku uz v unoru ulozila do notasu,protoze se mi moc libila.A to alpinium je taky hezke,sice trochu nezvykle,ale proc ne,pokud se to mejitelum takhle libi :tleskani.
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bělena 23. 2. 2010 14:41

Uz se nam to jaři,se moooooc tesim na praci na zahrade a jeji zkulturnovani....Jsem koukala na fota me zahrady a tak si dovolim poslat jedno foto skalkya kousek zahrad.Neni to sice nic moc.....[img][img]http://img7.imgup.eu/P3145328.JPG[/img][/img]
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kandl 23. 2. 2010 15:21

Moc pěkný, :tleskani už aby bylo po zimě. 8-D
kandl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 23. 2. 2010 16:44

Prej nic moc..... Je to nádhera :tleskani
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 23. 2. 2010 16:53

běli jako vždy moc pěkné už aby to bylo zase takové že ?
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 23. 2. 2010 17:37

Ach jo to je krásy :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani už aby to tu bylo zase :oboze , jaro je stejně nejkrásnější období. :pozor :pozor
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 23. 2. 2010 18:20

Běli supr, už aby to bylo , to modré simyslím je ostrožka, jak se ti povedlo jen odstín modrá, bílá, já to mám jak guláš, barvy mišmaš, ale už se zahrada i kousky zelená, bohužel tam,kde to nepotřebuji
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bělena 23. 2. 2010 18:36

Je to ostrozka,ale ja to mam taky mismas,ja se vzdy kouknu na barvu,vysku a zpusob pestovani kvetiny a pak ji tam supnu,ale dopada to kolikrat tak,ze to pozdeji dam jinam neb se to na tom miste nehodi,je to,jak se rika,pokus,omyl.Stale premyslim,kam co dat a chodim po zahrade jak bludny Holandan.Ale me nevadi,ze se furt vrtam v zemi,bavi me to....jsem ve svem zivlu...
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidych 23. 2. 2010 23:42

Božíčku, to je ale krása :!: :tleskani :!: :tleskani :!: Máte náhodou moc pěknou a přijemnou skalku. A bludný Holanďan určitě nejste sama, asi by nás byl slušný průvod - on by to sice architekt pojednal jinak a podle všech předpisů a pravidel, jenže - kde bychom se v té zemi pak vrtali? 8-D
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod hejjar 24. 2. 2010 00:03

Myslím si, že na venkovskou zahradu nepatří architekt
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidych 24. 2. 2010 19:56

No, ono to bude podobně jak s bytem zařízeným podle architekta: všechno na svém místě, s ničím se nesmí hnout a žít se v tom moc nedá... :roll:
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod hejjar 24. 2. 2010 21:46

Je to tak, ono to je pěkné pro oko, ale praktičnost nikde, jít v zahradě přesně po kamenech, a málem se přezouvat, protože gumák by tam nechal stopu
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 25. 2. 2010 16:44

Nejlepší architekt je vlastní hlava a to už se mě ptali, jestli jsem ho měla v zahradě, :oboze 8-D 8-D 8-D mě to tak nepřipadá.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milka60 25. 2. 2010 21:34

Běla, krásna skalka a tie nádherné kokardy!!!!
milka60
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků