Díváte se na Zahrada je hra?

Možnosti projektování a vedení zahrady, japonské, bezúdržbové či anglické

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod ma.krtek 5. 3. 2007 21:13

germi123 píše:Ještě jsem to neviděl. BTW: Jaký máte názor na pořady typu Rady ptáka loskutáka a Receptář ?e/quote]


Mám malinkou prodejničku pro chovatele a zahrádkáře a tyhle pořady mě přivádějí k šílenství. Ať tam řeknou sebevětší blbost, lidi už mi druhej den stojí před krámem a chtějí to. Poslední hit byl granulovaný koňský hnůj. Trvalo mi 2 týdny, než jsem ho sehnala - ve velkoobchodech se mi vysmáli. Kravský hnůj už prodáváme asi 4 roky, ale ten koňskej mě teda dostal !!
ma.krtek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidych 3. 4. 2007 21:30

Někdy se na pořad dívám, ale moc mě nenadchnul. Věčně staví vodopády, kaskády a jezera, mám dojem, že jsem se nic jiného nedozvěděla. Nejvíc mě "dostal" díl, když stavěli vodopády na pozemku, kde nebylo ještě ani hrábnuto, takže uprostřed oplocené stráně nad silnicí trčela kamenná stěna s vodopádkem a sem tam nějaká nově vysazená rostlina.... :roll:
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod hostes 11. 5. 2008 14:31

Šárka Tomanová asi sotva moderuje nějaký pořad-vloni se uchlastala k smrti.
hostes

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 11. 5. 2008 21:19

ma.krtek píše:
germi123 píše:Ještě jsem to neviděl. BTW: Jaký máte názor na pořady typu Rady ptáka loskutáka a Receptář ?e/quote]


Mám malinkou prodejničku pro chovatele a zahrádkáře a tyhle pořady mě přivádějí k šílenství. Ať tam řeknou sebevětší blbost, lidi už mi druhej den stojí před krámem a chtějí to. Poslední hit byl granulovaný koňský hnůj. Trvalo mi 2 týdny, než jsem ho sehnala - ve velkoobchodech se mi vysmáli. Kravský hnůj už prodáváme asi 4 roky, ale ten koňskej mě teda dostal !!


Jo tak to je přesně u nás v zahradnictví. 8-S
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod Fidych 11. 5. 2008 22:54

Lidi jsou na pitominky dost chytlaví a ještě k tomu důvěřiví :oboze
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 12. 5. 2008 07:08

hostes píše:Šárka Tomanová asi sotva moderuje nějaký pořad-vloni se uchlastala k smrti.


Tato informace mě vůbec nedostihla. Na netu jsem teď našla toto: http://revue.idnes.cz/moderatorka-a-zpe ... lidicky_lf
Je to smutné, tak mladá. :-(
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků