Pomoc při výběru elektrické sekačky

Technické zázemí a ostatní pomůcky při údržbě zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Karel 21. 5. 2015 19:25

jirka 3 píše:Já mám velkou zahradu a přes neustále přesvědčování o výhodnosti motorové sekačky používám elektrickou.Nemyslím že záleží na značce ale na výkonu a kovovém provedení.Celkový dosah mých kabelů je asi 80m.a ani při zapojení všech není patrný pokles výkonu.Na kabel je třeba dávat sice pozor,mi se jej podařilo na začátku několikrát přeseknout bez následků ale časem si vypracujete způsob sekání kdy k tomu už nedochází a navíc je možné koupit speciální jističe.Přednosti el.sekačky,tedy náklady na pořízení,provoz a údržbu to vyváží.EL sekám cca 40 roků.Začal jsem doma vyrobenou a to byl zážitek.

Taky si myslím, že to je o výkonu a kovovém provedení, ale to si dělá každá značka sama, takže vím, když mám doma hondu- že to bude kvalitní motor- 4 taktní a pořádný neaušusový provedení...
Karel

Odeslat příspěvekod Láďa 22. 5. 2015 11:51

Karel píše:
Láda píše:to je zas pravda asi. A tak máte elektrickou hondu?

nejdřív jsem měl elektrickou ta stačila na tu naší předzahrádku a pak jsme si pořídili RD a tam už jsem musel sáhnout po motorové sekačce, tkaže ted mám motorovku

a je velkej rozdíl mezi těma dvěma:
Láďa

Odeslat příspěvekod Karel 22. 5. 2015 15:57

obecně jo, ale v týhle značce je i ta elekrická výkonná a sbírá trávu taky parádně
Karel

Odeslat příspěvekod Karel 23. 5. 2015 18:20

Karel

Odeslat příspěvekod Láďa 24. 5. 2015 08:57

pěkná a cena taky dobrá
Láďa

Odeslat příspěvekod Karel 24. 5. 2015 12:33

ale nebyla jediná porucha!
Karel

Odeslat příspěvekod Láďa 24. 5. 2015 14:16

jasně, díky za typ a rady
Láďa

Odeslat příspěvekod Chazzy 31. 3. 2016 14:09

Asi jdu s křížkem po funuse a sekačku už máte, ale kdyby náhodou, zkuste pročíst tenhle článek: http://www.srovname.cz/levouzadni/8-pri ... e-zahrada/. Je tam pár zajímavých rad.
Chazzy

Odeslat příspěvekod DynnochkaBok 7. 12. 2017 15:05

Ne vem tocno kako je cisto pri nivem pasatu..samo da nima slucajno vkljuceno otrosko varovalo?
DynnochkaBok

Odeslat příspěvekod VagnerJ 27. 3. 2018 07:05

Sekačku takhle vybírat je těžko, člověk by si ji měl aspoň v obchodě měl chytnout do ruky.. já mám tuhle zahradní sekačku a jsem s ní spokojený. Je tam nastavitelná výška, dobře se s ní otáčí, seká jak má. Nevím, co dodat :D
VagnerJ
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků