velké balení hnojiva pro zahradu

O organické i anorganické výživě rostlin

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod anoanoano 3. 12. 2009 15:28

máte někdo zkušenost s nějakým velkoobjemovým hnojivem pro zahradní účely. aby nebylo příliš drahé? děkuji
anoanoano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod StanislavKrejcar 8. 12. 2009 16:48

Nu nejlevnějším velkoobjemovým hnojivem je Kompost,a myslím tím v různém stavu.Čerství letošní kompost je vhodný pro zarytí pro přípravu zeleninových záhonů.Více či méně rozložený se dá použít jak k keřovině nebo stromkům.Úplně rozložený jde použít i k hnojení trávníků.Komposty nejsou pouze nastřádané hromady posečené trávy a zbitků ze zahrady,ale i vylepšené různými minerálními hnojivy v minimálním množství,a díky prohození a přeházení v kompostu promíchaném.
StanislavKrejcar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hejjar 8. 12. 2009 18:50

No a takový kompost po kalifornských žížalách, to je pohádka, vůbec jsem tomu nevěřila a to jsem jich dostala malý hrníček ale holky se činily
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Šemr 2. 10. 2017 22:51

Ono se to nedá tak snadno říct, jestli je drahé nebo levné. Záleží na tom, kdy ho budete používat, na jaké rostliny atd. Je dobré si něco přečíst jak o rostlině, tak i návody na hnojivech, protože ne vždy je drahé hnojivo to nejlepší. Některá hnojiva najdete například zde: http://gardencentre.cz/produkty/hnojiva/, osobně dávám přednost těm, které jsou co nejvíce na přírodní bázi. Ale samotný kompost podle mě nestačí.
Šemr

Odeslat příspěvekod Lenka Pražáková 1. 2. 2018 11:50

Nevím sice kolik toho hnojiva potřebujete, ale třeba tady mají balení hnojiv po 3kg - ***REKLAMA ODSTRANĚNO***
Lenka Pražáková


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků