Absorbent pro balkonové rostliny

O organické i anorganické výživě rostlin

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Fidych 17. 1. 2008 22:43

Máte někdo zkušenost s aplikací absorbentu pro květiny? Zdá se mi, že by ubylo starostí se zaléváním špatně přístupných truhlíků. K dostání je dovozový i tuzemské výroby, ale neznám nikoho, kdo ho použil. Mám koupit, nebo nemám?
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod Irena Forejtová 18. 1. 2008 15:56

Já jsem ho nezkusila a nemyslím si, že se nějak absorbent masověji rozšíří. Loni jsem o něm uvažovala také, ale odradila mně jeho poměrně vysoká cena. I prodavačka v zahradnických potřebách říkala, že na odbyt moc nejde. Podle mne je místo absorbentu lepší pořídit si automatické zavlažování od Gardeny, která vyrábí jednoduchý set pro truhlíky a svůj účel splní stejně jako drahý přípravek. A kromě toho automatické zalévání vydrží několik let. Absorbent tímto názorem nezatracuji, jen by mě bylo líto vyhodit peníze, když se dá zálivka vyřešit jinak.
Irena Forejtová
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod František holý 14. 3. 2020 00:06

Dobrý den, trápila mě podobná otázka, ale našel jsem skvělý produkt, říká se mu žížalí čaj a jedná se o přírodní koncentrované hnojivo vyrobené činností kalifornských žížal. Více naleznete na: ***reklamni link odstranen***
František holý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků