Plíseň na jehličňanech

Debata o houbových, rostlinných i hmyzích škůdcích na zahradě

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod JanoSK 3. 7. 2009 22:46

Zdravím Vás všetkých, poreboval by som nutne pomocť s pliesňou na desiatke ihličňanov :oboze ( 20 ročné strieborné smreky, smreky a modríny), sú vo veľmi špatnom stave. Masívne opadáva ihličie, lámu sa konáre na ktorých je vidieť nanosy šedej pliesne. ďakujem JanoSK
JanoSK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 7. 2009 16:56

Pokácet :hm
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JanoSK 6. 7. 2009 07:36

To by bolo moc jednoduché, chcem im dať šancu
JanoSK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hejjar 6. 7. 2009 08:26

Domluvte jim, že když se nespraví, že půjdou pokácet a nevšímat si toho, mněla jsem něco podobného a jeden lesník mi řekl, že jsme choulostiví, v lese je to normální tam si toho nevšímáme ale na zahradě kontrolujeme každou větvičku, oni si pomůžou na kácení je vždycky čas J-
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Frogg 27. 12. 2011 08:51

Pokácet, to umí poradit každý debil. Na to je vždycky času dost!
Frogg
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 27. 12. 2011 21:34

Děkuji za poklonu, neznáte zdejší hantýrku, dlouhodobí uživatelé tohoto fora, ví co znametá půjdeš na kompost nebo pokácet, tak neoznačujte mne za debila. Poklona
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Frogg 28. 12. 2011 09:42

Nebuďte přespříliš sebestředná, Jaru, ta "poklona" nepatřila vám. Nespekulujte prosím o tom, co znám, nebo ne a raději se pozorněji podívejte do diskuse, pak možná i vy pochopíte, že za debila jsem označil toho, co při své první návštěvě na diskusním fóru ZAHRADA dal jednoslovnou "radu" člověku, který se strachoval o své stromečky: "Pokácet!" Zda to bylo právem, či nikoli můžete posoudit sama.

Možná, že to nebude debil, ale ubožák rozhodně! Dá se na to usuzovat z jeho chování i na ostatních fórech.

Moje úcta!
Frogg
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků