Plesen v hline izbovych kvetov.

Debata o houbových, rostlinných i hmyzích škůdcích na zahradě

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Fidych 29. 11. 2008 23:59

Jed na krtky? To jsem tu nikde neviděla, jen ty odpuzovací granule,jenže zabírají tak dva tři týdny, a už jsou tu hoši znova. To by musel být granulí vagon v zásobě a ne kilo (za čtyři stovky :shock: )
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod kejki3 30. 11. 2008 08:48

http://www.pcco.biz/liquid-gel-nor.htm chudinky, přilepí se to na packy a pak to olíznou a chcípnou.

Kdybyste viděli nory od fenky vlčáka, byli byste za krtka vděční. Tlustá, určitě přeroste normu a jak ucítí myš tak noruje.
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 30. 11. 2008 10:14

Já to viděl v nějaké tubě ale chudinky v takovém množstbí co tam mám nemůžu souhlasit ]:-< :lol:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 30. 11. 2008 13:22

Já taky, ale ty tuby stojí taky kolem stovky.
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidych 30. 11. 2008 19:15

Gel na krtky jsme měli letos 4 kusy a krtci rejdili vesele dál. Možná se nějaký nalapal, ale patrně jich tu je moc, takže gel jsme taky zavrhli :hm
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 30. 11. 2008 20:00

Já zkoušel petardy takové jakoby prskavky ty se zapálily nechaly ohořet a pak se zahrnuly do díry v zemi ono pak kouřily nějakej plyn ale taky drahé a bez ůčinku 8-P :-!
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidych 30. 11. 2008 21:18

Ano, i petardy byly - mám pocit, že už jsme vyzkoušeli všechno a pořád vyhrávají krtci. Dnes byly ve skleníku dvě krtiny jak od bagru :-/
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod Mata6 24. 11. 2017 21:48

Ahojte, tiež som mala problém s bielou plesňou na substráte pod kvetmi. Dlhodobo funguje len lepšie vetranie a viac slnka, plus ja mám dobré skúsenosti posypať substrát mletou škoricou (po fyzickom odstránení vrstvy plesne) a pleseň sa v dohľadnej dobe neukáže. Postup nájdete aj tu: http://www.chovatelahospodar.sk/clanok/ ... tinaci-272
Fungicídom by som sa úplne vyhla
Mata6
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků