Jak na krtka

Debata o houbových, rostlinných i hmyzích škůdcích na zahradě

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Danielka.9 28. 6. 2015 19:17

Tak když je kočenka tak úspěšná, tak je třeba pořídit ještě nějakou.Ty naše si musí pro myši na louku u nás už se žádná nenajde. 8-D 8-D
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidych 28. 6. 2015 21:55

Je to zářijové kotě, chvíli trvalo než holka povyrostla, a začala lovit. Ale bydlíme pod lesem v lukách, tak se tu vždycky nějaká myš najde, a pak přijde další.
No, tím jsme ale moc kolegovi s krtkem nepomohli... :-D :hm
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod Klivie 29. 6. 2015 12:22

Ty naše potvory se na myši vykašlou a to mám tři, a že jich letos bylo. Co jsme dali peněz do granulí, přijde mi, že jim snad i chutnaj a pranic jim nevadí. >:-(
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 8. 8. 2017 22:30

Dobré je též nějakou starou reprobednu obalit igelitem a zakopat v místě,kde se zdržuje a pouštět bud dunivé,nebo vysoké tony.Taky se odstěhuje. :tleskani
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ka-spel 9. 8. 2017 05:03

Nebo si tam pozvat technopárty. :D
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 9. 8. 2017 05:03

2x nevím proč
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Strnad345 11. 8. 2017 08:34

Pár rad, jak na boj s krtkem: http://gardencentre.cz/boj-s-krtkem/
Strnad345

Odeslat příspěvekod ka-spel 5. 9. 2017 22:29

Minulý týden jsem se na polské dovolené stavil v Castorama a hleděl jsem, že tam měli v sekci deratizace plechovky s karbidem vápníku. Tak jsem hned vzal a o víkendu vyzkouším na krtky. Pamatuji jak jsme z toho dělali na základce výbuchy.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janča Smrková 24. 7. 2019 08:46

Máme zahradu hned u pole a o krtky tedy neouzi nemáme. Spíš než otrívit je potřebuji zahnat, protože oni se zase vrátí. Docela mě zaujal ultrazvukový odpuzovač (psali o něm https://www.domky-delta.cz/blog/jak-se-zbavit-krtka-na-zahrade/ ) ale kolik taková hračka bude stát, aby doopravdy fungovala?
Janča Smrková

Odeslat příspěvekod Fagotek 24. 7. 2019 09:54

Zvukové ani vibrační odpuzovače na krtky nefungují. Bylo to mnohokrát prokázáno v testech i lidmi, kteří to zkoušeli. Proč za to lidé stále utrácejí peníze je záhadou.
Fagotek

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků