Jak na krtky?

Debata o houbových, rostlinných i hmyzích škůdcích na zahradě

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod capara 28. 10. 2007 19:03

Souhlasim s tim,ze je to technicky trochu slozitejsi i nebezpecnejsi ale zrejme mu to neudela dobre a dodycha.Tomu mojemu to dobre neudelalo a tak jsem ho pohrbil,tam kde chcipnul.Dneska mu prisel na funus jeden ale dal uz nesel a vratil se.Uvidime za par dni,treba jim otrne a pak je ceka peklo.
capara
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kovarprem 11. 9. 2008 21:06

Karbid? Dejte vědět, kolik ho chcete. minimální odběr je 2 kg. Kilo stojí 200 kč ale musí se koupit ještě transportní obal, protože karbid se nesmí posílat volně. Nejideálnější je osobní odběr po dohodě.
kovarprem

Odeslat příspěvekod Marc159 12. 9. 2008 19:50

Tak já si koupil takové to "pískátko" proti FŠEMU (myšleno hlodavci apod.) a krtky jsem vypudil. Stálo to cca dvě stovky, a dva "buřty" v tom vydržely celou sezónu. Před měsícem jsem to uklidil a krtci jsou o5 z5 :) Ale nelžu slovem, opravdu to fungovalo.
Marc159
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kejki3 12. 9. 2008 21:01

Marci, to nemůže vybuchnout, to je nudné! ;)
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan.kristak 22. 9. 2008 16:48

kejki3 píše:Marci, to nemůže vybuchnout, to je nudné! ;)

    Aké je to pískátko proti F3EMU, jaké je jeho obchodné označenie?
    jan.kristak

    Odeslat příspěvekod Fidych 22. 9. 2008 20:59

    Nám se dnes povedlo chytit po "nekonečně" dlouhé době krtka do pasti a odvézt víc jak kilometr daleko do polí (chudák násilně vystěhován). Stačil parádně zdevastovat během měsíce nejen trávník, ale i pařeniště, část skleníku, skalku a záhony trvalek. Vyryl krokusy, podryl malé azalky, prostě kalamita. Snad bude chvíli pokoj :?:
    Fidych
    Zahradník

    Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 22. 9. 2008 21:04

    Tak to tam asi nebude jeden. Bohužel :-(
    Samsung Galaxy Note
    Daniel Bozner
    Moderátor

    Odeslat příspěvekod Fidych 22. 9. 2008 21:28

    Taky si myslím, ale chtělo se mi věřit, že je klid :mrgreen: On by asi jeden ani tolik práce na té ploše nezvládl.
    Fidych
    Zahradník

    Odeslat příspěvekod krtkovrah 16. 10. 2008 20:30

    krtky neplašit, stejně se vrátí.. buď zabít nebo chytit a vypustit na zahradu svému oblíbenému sousedovi. Když je krtek menší chytnu ho do takové trubky živého a když je macek, má smůlu. Pasti mám z http://www.pasti.cz
    krtkovrah

    Odeslat příspěvekod Marc159 19. 10. 2008 08:34

    jan.kristak píše:
    kejki3 píše:Marci, to nemůže vybuchnout, to je nudné! ;)

      Aké je to pískátko proti F3EMU, jaké je jeho obchodné označenie?

      No těžko říci. Koupil jsem to myslím v Hornbachu u pokladen. Vypadá to jako sázecí kolík, jen hlavici má kulovitou. Je to celé černé z plastu a značku to na sobě žádnou nemá. Krabička a papírový štítek je dávno pryč... Bude to něco podobného jako ta solární pískátka, jen to stojí třetinu. A původní baterky jsou stále funkční, takže bych to s tím solárem nepřeháněl.. ;-)
      Marc159
      Návštěvník

      Odeslat příspěvekod šrek 2. 11. 2008 11:44

      Reakce na ,,nechutnost" Prosím tě jaké olovo z benzínu uložíš do země? Vdyť se bez mála už skoro 20 let jezdí na bezolovnatej benzím!!!!!!!!! To bě je asi úplně jedno co do svého auta leješ co?! Když ti unikla taková nepodstatná věc.
      šrek

      Odeslat příspěvekod kejki3 2. 11. 2008 18:54

      To už tam někdo napsal před těmi skoro třemi lety. :D
      Ale nepřeháněj: "Benzín s přísadou olova (olovnatý benzín) se v ČR přestal prodávat 1. ledna 2001. Od tohoto data se prodává pouze tzv. bezolovnatý benzín"
      kejki3
      Návštěvník
      Uživatelský avatar

      Odeslat příspěvekod CookieX 3. 11. 2008 18:12

      Zkuste třeba nepoužívaný vibrátor.Teď to radil Přemek Podlaha ve spotu na Receptář.Vibrátor vložit do sáčku s nabitýma baterkama a tam kde udělal poslední krtičák,tak mu to tam pichnout(pravděpodobně do země) :shock: .Kdo to pichne do krtka,tak má vyhráno :shock: :-/ 8-D
      CookieX

      Odeslat příspěvekod Návštěvník 16. 12. 2008 10:18

      vložte zapálenú petardu do čerstvej diery , aspoň do týždňa 2 krát a verte že ujde
      Návštěvník

      Odeslat příspěvekod filer 8. 1. 2010 03:02

      Zkoušeli jste už někdo Liquid Gel Nor? prodavá se to v tubě nebo kartuši na krtky a hryzce. Hromádky zeminy může dělat i hryzec? Nějak se mi na podzim ztrácely vlašské ořechy ze země a teď mám poblíž samé krtince.... :shock:
      filer
      Kolemjdoucí

      Předchozí stránkaDalší stránka

      Kdo je online

      Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků