Živé kameny.

Tipy a rady o našich spolubydlících

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Danielka.9 21. 1. 2009 16:43

Moravanda píše:Dobré ráno :-) . Já když je vidím, tak mám chuť je vyzkoušet, ale zatím jsem vždycky couvla. Mám strach že u mne nevydrží. A taky mám choutky na tu RŮŽI Z JERICHA :hm :!:

Růži z Jer. jsem kdysi měla,ale nevím co jsem dělala špatně místo aby mě zezelenala tak chytla nějakou plísenˇ tak jsem to vzdala asi to neumím :hm :hm
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 21. 1. 2009 16:46

Danielka.9 píše:
Moravanda píše:Dobré ráno :-) . Já když je vidím, tak mám chuť je vyzkoušet, ale zatím jsem vždycky couvla. Mám strach že u mne nevydrží. A taky mám choutky na tu RŮŽI Z JERICHA :hm :!:

Růži z Jer. jsem kdysi měla,ale nevím co jsem dělala špatně místo aby mě zezelenala tak chytla nějakou plísenˇ tak jsem to vzdala asi to neumím :hm :hm

To chce jen nemáčet dlouho mám ji třetím rokem jen namočím na tři dny a nechám vyschnout :lol:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 21. 1. 2009 18:25

prosím mam ještě dotaz jak dál,pak ji musím nechat opět zaschnout? a za jak dlouho to mohu zopakovat :?: :?: :hm
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 21. 1. 2009 18:41

Já nevím jak to kdo dělá ale když pak chci tak zas zopakovat jak jsem psal už třetím rokem ze začátku když nebyla zkušenost tak jsme ji nechaly déle ve vodě a začala ta bílá plíseň ale pak jsme ji nechaly vyschnout a už to bylo v poho :lol:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 21. 1. 2009 19:01

ra.cermak píše:Já nevím jak to kdo dělá ale když pak chci tak zas zopakovat jak jsem psal už třetím rokem ze začátku když nebyla zkušenost tak jsme ji nechaly déle ve vodě a začala ta bílá plíseň ale pak jsme ji nechaly vyschnout a už to bylo v poho :lol:

děkuji za odpověd, když ji zase seženu tak to zkusím :-) ;-) :-D
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 21. 1. 2009 19:06

Dnes tak a trošku vody ObrázekObrázek a zítra se uvidí :idea: :lol:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 21. 1. 2009 21:48

No a za chvílu ObrázekObrázekObrázekObrázek
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 21. 1. 2009 22:09

pokračování zítra ale velkej rozdíl tam už nebude
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mischelinka.OK 22. 1. 2009 07:12

A já celou dobu myslela, že se bavíte o Lithopsech neboli živých kamenech. To, co tu vidím na obrázku vidím poprvé a musím říct, že raději zůstanu u mých živých kamenů ;-)
Alcatel wap -> Nokia 3310 -> Nokia 3510i -> Nokia 6230 -> Nokia 5800 -> Samsung galaxy S III NEO -> LG G6
Mischelinka.OK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 22. 1. 2009 08:13

Mischelinka.OK píše:A já celou dobu myslela, že se bavíte o Lithopsech neboli živých kamenech. To, co tu vidím na obrázku vidím poprvé a musím říct, že raději zůstanu u mých živých kamenů ;-)

Ono to začalo živými kameny protože bych je chtěl vyzkoušet ale pak se to nějak zvrtlo :lol: :shock:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 22. 1. 2009 10:46

žádná velká změna pak ho nechám uschnout na radiátoru a jak pak chci tak se to opakuje ale vydrží i déle rozvitý ale pak může být ta plíseňObrázek :roll:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 22. 1. 2009 12:31

Ahoj Radku. Děkuji ti mooooc že jsis na to vzpoměl a nafotil mi tu růži , jseš moc hodnej :-)) . Je to zajímavý, ale já mám pocit že má úplně zezelenat, a nevím to určitě třeba je to blbost ,ale mám pocit že jsem ji někde viděla i kvést. Ale to nevím jistě :hm
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 22. 1. 2009 13:16

Jo ona ještě zezelená já jen psal že dnes žádná velká změna pokud nezapomenu tak ji ještě potom vyfotím :?: :oboze
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 22. 1. 2009 13:50

Radku a pletu se s tím květením ? Já mám pocit že na tom tenkrát byli droboulinký kvítky a ještě jsem se tenkrát divila že to kvete. Ale je možný že to zase chomtám s něčím jiným :-[ .
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 22. 1. 2009 14:29

mno jak se to vezme květy tak nějak :?:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků