Proč mně nekvete klívie?

Tipy a rady o našich spolubydlících

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Klivie 29. 2. 2016 21:06

Danielko to je vidět, že je krásně rozrostlá. Je božská, já je mám moc ráda. Taky ji mám ve verandě kde je chladněji.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 1. 3. 2016 12:06

To je náááádhera :-) :tleskani :tleskani :tleskani . Já už jsem ju měla kolikrát a nikdy potvora nekvetla :hm
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jája 2. 8. 2016 11:37

souhlasim s nazory, ze mene je vice.Mam klivii, ktera mi v byte nekvetla, tak za trest byla vyhostena na chladnou chodbu domu a dockala jsem se a uz je zase v byte. Na radu ji dam koncem leta zase na chodbu. ;-)
Jája

Odeslat příspěvekod Ajvena 4. 2. 2018 16:51

Mám klívii už 4 roky a pokaždé mi kvete.Někdy jednou i dvakrát do roka.Koupila jsem ji jako nakvetlou.Bydlím v paneláku.Jediné co pro ní dělám je že v listopadu uberu zálivku na minimum.Ráda bych Vám ukázala fotku ale nemůžu se tu s foto dostat
Ajvena
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Krug 5. 4. 2018 13:01

teďka necháváme jednu zakořeňovat tak jsem zvědavá:-)
Krug
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lupo02 28. 4. 2021 06:14

Dobrý den, Klívie kvete, ale nemá stonek. Co děláme špatně?
lupo02
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Žak 1. 5. 2021 13:31

Pokud kvete prvně, tak snad proto, že je mladá a nemá ještě tolik energie, aby vyhnala do výšky, nebo nakvétá a ještě do výšky vyžene, nebo je to jev stálý, protože jde o takovou odrůdu-kultivar, nebo dříve stonek tvořila, ale teď je hladová, nebo už příliš stará, nebo...?
Žak

Odeslat příspěvekod petrasilvinka 19. 5. 2021 11:04

Já se velice snažím i ke kytce mluvím a pořád mi nekvete.
petrasilvinka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Žak 19. 5. 2021 20:08

Jsem šaman, pod mými prsty vše rozkvétá-masírované partnerky, občas pod palci nohou plíseň. To první řeší láska, to druhé lavórek s teplou vodou obarvenou dorůžova hypermanganem...
Žak

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků