Chryzantéma na hřbitov

Vše o nepřeberném světě trvalek

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Karen Válková 25. 10. 2011 19:08

To nevím, mně vykvétají ale květy pokaždé omrzly. Neupadnou,ale až se otevřou mají část lístečků v květu hnědé a to už je na nic. To zasazení do kbelíku mně poradil někdo tady z četu. Už jsem to tady u nás ukazovala lidem a každej to obdivoval jako úžasnej nápad. Pak je ostřihám a nechám uschnout .Zimovat je nechám už asi vevnitř - v síni.Třeba je nastavím i na sebe,aby to tu tolik nepřekáželo. Ještě že máme velkou síň původně to byl průjezd mezi domky .My pak předělávali vrata na dveře.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mičurinec 25. 10. 2011 19:56

tak to mas moc dobrou uschovnu! :D
hlavne, ze je kde co Ti mam zrovna ja vykladat, ze? :D
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 5. 11. 2011 19:19

Nejsou krásné?!! A navíc ta maličká růžová, byla na začátku krásně fialová a tmavým prostředkem .Ta tmavě fialová je nové překvápko.
Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil Karen Válková dne 5. 11. 2011 19:22, celkově upraveno 1
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 5. 11. 2011 19:21

Jsou a moc :-) , alespoň nějaké kytičky nám ten podzim rozzáří :-)
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 5. 11. 2011 19:25

Tyhle mi zůstaly po uvázání kytiček na hřbitovy.Mám je na stole v kuchyni.
Obrázek Obrázek

Máš pravdu dřív jsem ale chryzky ráda neměla a teď si je nemůžu vynachválit. Všechno jsou to loňi posbírané řízky na hřbitově.Péče se mi vyplatila.
Naposledy upravil Karen Válková dne 5. 11. 2011 19:26, celkově upraveno 1
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 5. 11. 2011 19:26

Jsou jak kopretinky :-)
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mičurinec 5. 11. 2011 20:24

no je to radost, kord v tuto dobu,asi ani nemusim psat jaka se mi nejvice libi, Karen jiste vi :D ale je to fakt radost
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 5. 11. 2011 20:55

jj vím,ale ty jsi ji měl taky jen se ti zdálo, že je tvoje víc zelená.Máš ji? kvete?
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mičurinec 5. 11. 2011 21:14

ta nyni nekvete, prece jen kvetla relativne nedavno a letos to nestihne.., nicmene mamce zas nejaka vykvetla a letos tomu je uz 3.rokem co ji vykvetla
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 5. 11. 2011 21:46

To ta moje zelená byla sázená - jako řízek docela malinká tak 2-3 cm až letos na jaře. A koukej jak se jí dobře daří.
12.4 . jsem dostala řízek, teprve v srpnu jsem ji přesazovala z kelímku do kbelíku na zahradu.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mičurinec 6. 11. 2011 08:29

tak to mas muj obdiv
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 6. 11. 2011 19:52

Karen máš je překrásné. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani Taky mi jedna pokvete, zimovala doma. Venku by ty mrazy asi nepřežila. V Lysé jsem si koupila vínovou a dala ji na kraj do skalky, paní říkala, že v pohodě přežije tak jsem zvědavá.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 6. 11. 2011 20:25

To ona ti venku přežije,ty moje byly venku spoustu roků, jen problém je v tom, že květy jim pokaždé zmrzly.Už několik roků přišly mrazíky začátkem října,když už měly pěkný poupata na začátku otevírání a to vždy zmrzly. Teď je mám v kbelících a přenesla jsem je před mrazíky dom . Kvetou mi v síni i když je tam méně světla. Potom je sestříhnu a nechám zimovat už doma. V tom kbelíku si myslím že by vymrzly . Na jaře je zase dám do zahrady.Dneska se začíná otevírat ještě jedna fialová tmavá,maličká a druhá růžová ale se špičatýmy listky,obě plnokvěté.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milka60 4. 6. 2012 13:55

Oprášila som túto tému a hneď mám otázku- používate na tieto chryzky postrek proti plesni? :?: pýtam sa preto , lebo po vlaňajšom mokrom roku , nechcem zasa dopadnúť tak , že mi ich napadne pleseň :-\ , ak používate prosím aký a kedy?, ďakujem za každú radu :tleskani
milka60
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 4. 6. 2012 22:25

S tím ti já neporadím. U mě se žádná plíseň nikdy neukázala. Spíš mně uschnou. Už je mám v kbelících na zahradě a pořád zalívám.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků