Balkonové rostliny

Letničky, dvouletky, cibuloviny, exotické rostliny, balkonové květiny a bonsaje

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Evouš 20. 11. 2011 14:40

Richenzi tak to samé jsem nařikala já.Několik truhlíků končilo v popelnici.Jinak fuchsie a begonie jsi měla nádherné.Mě ty potvory fuchsie nejdou.Vždy mi je něco napadlo.Ani stříkání nepomohlo. :oboze
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Richenza 2 20. 11. 2011 20:43

Tak já s těmi muškáty dopadla podobně , květináče už na konci srpna jsem vysypávala a na truhlíky na balkóně -každý rok podrůstaly jak byly dlouhé a letos , začaly schnout , nekvetly prostě strašné . Takto vypadaly nejlíp , pak už to za nic nestálo.http://img4.rajce.idnes.cz/d0401/3/3371 ... 010582.jpg
Pro srovnání jsem našla fotku před 2 lety . http://img4.rajce.idnes.cz/d0406/2/2105 ... 020466.JPG Nesrovnatelné . Budu dofat , že za rok to dopadne lépe
"orchideje-sluníčka mého života "
Richenza 2
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 21. 11. 2011 07:40

Já jsem je měla letos také bídné 8-S a to jsem si pořídila samozavlažovací truhlíky, pere mi do nich od poledního až do večera sluníčko, tedy když svítí :-P , no a výsledek proti jiným rokům bídný,bála jsem se jestli to není novými truhlíky, ale snad ne, málokdo je měl letos pěkné :hm
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alinka 2. 1. 2012 20:41

Richenzo 2, i přes Tvou nespokojenost máš ty muškáty na fotkách nádherné, takové jsem nikdy neměla. Asi je často přihnojuješ a čím ?
Alinka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZuzanaSK 5. 1. 2012 10:52

milujem letnicky, najma vsak surfinky a toto su moje minulorocne..a ta pani na fotke nie som ja, to len keby nahodou :-D
Přílohy
surfinky.jpg
surf_2.jpg
surf_2.jpg (195.4 ) Zobrazeno 11782 krát
Som milovnik celade gesneriaceae - najma gloxinii a chirit. Taktiez som zamilovana do surfinii.
ZuzanaSK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alinka 5. 1. 2012 11:15

Zuzko, taky tady máš nádhernou záplavu květů, jsi šikulka :tleskani :tleskani :tleskani
Alinka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 5. 1. 2012 15:38

No tohle je krááása překrásná,ale mě by zajímalo čím hnojíte a jak často.Co s touhle krásou udělá déšť??
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZuzanaSK 5. 1. 2012 15:42

Danielka, hnojim vsetkym co najdem v obchode, ale musi to byt urcene na surfinie, aby to malo viac zeleza ako bezne hnojivo, napr. na muskaty. Ta spodna fotka je po dlhodobych dazdoch, takze ani dazd ich nezabije, pokial ozaj neprsi mesiac v kuse. Nie su vobec chranene, prsi na ne, fuka, proste na pospas pocasiu od skorej jari do neskorej jesene. A dakujem za pochvalu :oops: surfinie su moja najvacsia srdcovka :love:
Som milovnik celade gesneriaceae - najma gloxinii a chirit. Taktiez som zamilovana do surfinii.
ZuzanaSK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 5. 1. 2012 15:53

Tak ja jsem myslela,že je to na déšt háklivé jako petunie,ty pokud nejsou pod střechou, tak z nich nic není.Většinou k vůli dešti mám muškáty,takže skusím surfinky aspoň jeden truhlík pokusně. 8-D 8-D jo a většinou hnojím krystalonem.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 5. 1. 2012 20:07

Zuzko řekni mi co ty nepěstuješ ? :D :D Surfinky se mi také moc líbí :love:
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 5. 1. 2012 20:48

To je až k neuvěření :shock: :-) :tleskani :tleskani :tleskani :!:
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZuzanaSK 7. 1. 2012 12:45

Nasla som fotku mojich celkom prvych surfinii z roku 2008, odvtedy som na nich zavisla a mam ich kazdy rok :-)
Přílohy
surfinka prva.JPG
Som milovnik celade gesneriaceae - najma gloxinii a chirit. Taktiez som zamilovana do surfinii.
ZuzanaSK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 7. 1. 2012 12:52

Zuzko máš je opravdu krásné :tleskani :oboze , mám je také ráda, ale nedokážu vypěstovat takovou záplavu květů, ty to máš jak z katalogu :shock: :roll: nevím čím to je , dáváš jich hodně do truhlíku, myslím sazeniček , asi je to také hnojením ,poraď :-))
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZuzanaSK 7. 1. 2012 12:55

do truhliku davam 4-5-6 ks podla dlzky truhliku....sadim skoro na jar, zastipujem a hnojim hnojivom na surfinie, to je cele ;-)
Som milovnik celade gesneriaceae - najma gloxinii a chirit. Taktiez som zamilovana do surfinii.
ZuzanaSK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 7. 1. 2012 17:18

Nádherné, asi to taky letos zkusím. Po loňských muškátech, které vůbec nebyly podle mých představ a úsilí co jsem jim věnovala.
hejjar
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků