Střih Hortensie latnaté

Letničky, dvouletky, cibuloviny, exotické rostliny, balkonové květiny a bonsaje

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Klivie 17. 5. 2011 16:26

Richenzi takhle vypadá ta moje teď.Obrázek
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evouš 17. 5. 2011 17:57

Danielko krásné vše :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani .Do hortenzie půjdu ještě jednou.Nemáme tu stromy,v srpnu vyschne i trávník. :tleskani :tleskani :tleskani
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 17. 5. 2011 18:30

Holky praží na ně od rána do večera, májí už sice pár let, ale kdybyste viděli, jak jsou ty dvě růžové co kvetou modře :lol: , opravdu veliké v málé zahradě je to hrůza.Ony mají na výšku i 150cm a jedna mívá i 200květů.Už jsem je měla na jaře skoro až u země ostříhané a těšila se, že kooonečně budou menší.Zbytečná radost opět to dohnaly.Ty další mají květy starorůžové a rostou i menší.Takže myslím, že to jsou nezmary klidně si je pořiďte a nebojte se tolik o ně.V létě pod něma dřimkají i kočičky.
Klivie máš ji trošku blízko plotu, brzo se ti tam nevejde.Jinak vypadá pěkně :tleskani
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evouš 17. 5. 2011 18:55

Danielko ,mám ji dát kompost ,až ji koupím.Měli je minule zlevněné v obi.
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Richenza 2 17. 5. 2011 19:12

Jani taky ji máš krásně velkou . Zítra jdu koupit rašelinu , mulčovací kůru a jdu sázet do zahrady , taky nemáme žádný strom , takže stíny v nedohlednu.Budu doufat , že to holka přežije. Hortenzie jsou vážně nádherné . Evi já ji koupila v Hronbachu za 299,- a je vážně veliká a ty ohromné květy , až ji zasadím , tak ji fotnu.Loni je měli teda o něco menší za 199,- v Kaufu i Lídlu , taky byly nádherné- manžel mi ji koupil, když byl nakupovat , prý by se mi určitě líbila . měl pravdu móóóc se mi líbila. :love:
"orchideje-sluníčka mého života "
Richenza 2
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evouš 17. 5. 2011 19:18

Mě se líbí moc,měla jsem bílou a vůbec nekvetla.Šárka je má v práci na zahradě nic s nimi nedělají a jsou obrovské ,tak mi povídej co s nimi.Ale jak někam pojedu tak ji koupím.
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 17. 5. 2011 19:19

Evičko nemohu ti říct že ano,jako ten kompost, aby to nebylo špatně.Já jim nedávám opravdu nic.Hnojí to pánbůh jen deštěm.Ještě kdybych to tak hnojila, tak už neprojdu zahradou.Ty dnešní jsou už možná jinak šlechtěné ja mám ty staré, obyčejné a odolné. :lol: :lol: Jednou jsem je dokonce přesazovala v lednu zrovna nemrzlo(byly na nevhodném místě) a v létě kvetly. :hm :lol:
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 17. 5. 2011 19:41

Evi já ji mám taky na slunném místě, když jsou pařáky tak je celá povadlá, ale do rána zase pookřeje a je nádherná. Já ji občas přihnojuji hnojivem na hortensije a na podzim jí tam hodím dvě až tři lopatky kompostu na kořeny. Když je velké sucho tak zalévám.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Richenza 2 18. 5. 2011 19:46

Tak jsem ji dnes zasadila do země , zalila hnojivem na modré hortenzie a budu doufat , že se jí bude u mě líbit :hm http://img4.rajce.idnes.cz/d0401/3/3371 ... 010344.jpg http://img4.rajce.idnes.cz/d0401/3/3371 ... 010345.jpg
"orchideje-sluníčka mého života "
Richenza 2
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 18. 5. 2011 19:54

Moc pěkná, bude dělat parádu ;-)
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Richenza 2 18. 5. 2011 19:56

Moravandi děkuji , no snad to u mě holka přežije. :oboze :oboze
"orchideje-sluníčka mého života "
Richenza 2
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 18. 5. 2011 20:26

Richenzi je krásná a počkej až se rozroste. :tleskani :tleskani :tleskani
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evouš 18. 5. 2011 21:56

Je nádherná a vše ostatní též. :tleskani :tleskani :tleskani
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 19. 5. 2011 13:14

Je krásná :tleskani :tleskani :tleskani a brzo jí budeš přesazovat jestli se jí povede tak, jako těm mým. Jinak tam neprojdeš :lol: :lol: :lol: 8-D
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evouš 25. 5. 2011 12:59

Dnes jsem si koupila hortenzii.Je růžová.Není moc rozkvetlá a nebyla drahá.Stála 168 kč v Baumaxu.
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron