Kaktusy

Letničky, dvouletky, cibuloviny, exotické rostliny, balkonové květiny a bonsaje

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod ra.cermak 19. 1. 2009 14:53

Kateřina Dvořáková píše:Vypadá úžasně! :tleskani Od paní tchyně? ;-) A vůbec nevypadá, že by byl dole zdřevnatělý (to se mi na kaktusech nelíbí). Ale u tak velkého kousku je to zvláštní.

Jak jste to uhodla já kaktusy nekupuji :-[ :-[
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 19. 1. 2009 14:56

Prozradil vás smajlík :roll:
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 19. 1. 2009 14:58

Aha taky detektiv :tleskani :lol:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 19. 1. 2009 15:16

Ženská, no :mrgreen: Mé jméno mělo být Sherlock Holmes. :-P
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 19. 1. 2009 15:25

No jo máte přehled jak s tem trpajzlíkem hodíte čučku a hned to gómete :lol: :tleskani :kuk:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SimonaS 19. 1. 2009 17:09

ra.cermak píše:Taky máme jednoho dlouhána taky dar :roll: ObrázekObrázek :D

toho mám taky doma.. taky sem dostala dárkem, ale abych pravdu řekla, tak se mi moc nelíbí.. doufám, že se neurazíš za mou upřímnost.. :hmm:
jinak ty kaktusy aby rostly mohou být přes zimu mezi těmi dvojitými okny? aby potom v létě kvetly? u přítele mi totiž každé kvítko odejde, tak sem uvažovala, že bych tam nakoupila nějaké kvetoucí kaktusky..
SimonaS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 19. 1. 2009 17:20

Záleží na tom, kolik stupňů bude venku a kolik uvnitř v pokoji (zvlášť tedy v zimě, jinak je to ok). Když bude venku minus dvacet a vevnitř dvacet, mezi okny bude nula. Jakmile by se to nahlo pod nulu, už by rostliny mrzly.
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SimonaS 19. 1. 2009 17:23

Kateřina Dvořáková píše:Záleží na tom, kolik stupňů bude venku a kolik uvnitř v pokoji (zvlášť tedy v zimě, jinak je to ok). Když bude venku minus dvacet a vevnitř dvacet, mezi okny bude nula. Jakmile by se to nahlo pod nulu, už by rostliny mrzly.

Děkuju... asik mu tam mezi okna strčím teploměr a dostane úkol zapisovat denně teplotu :-D ať vím jesik to tam půjde.. protože už se mi fakt naposledy chtělo skoro brečet, když sem tam donesla lopatkovec, fialku a ještěk něco.. a odjeli sme na dovolenou na 11 dní a když sem se vrátila, tak všecko suché... :-S tak už nemám srdce poslat nějakou další rostlinku k týraní.. ale zasek bez rostlinek se mi tam nelíbí.. :kuk:
SimonaS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 19. 1. 2009 17:25

Simčo já se neurazím není zač se urážet :lol:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SimonaS 19. 1. 2009 17:31

ra.cermak píše:Simčo já se neurazím není zač se urážet :lol:

tak to sem ráda ;-]
SimonaS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 19. 1. 2009 17:35

Já ho taky nemusím ale už jsem to psal :lol:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 19. 1. 2009 20:14

Kateřina Dvořáková píše:Záleží na tom, kolik stupňů bude venku a kolik uvnitř v pokoji (zvlášť tedy v zimě, jinak je to ok). Když bude venku minus dvacet a vevnitř dvacet, mezi okny bude nula. Jakmile by se to nahlo pod nulu, už by rostliny mrzly.

Pani Katerino,nadherne kousky-Vase kaktusy-,taky jsem uz 2roky" kaktusovy fanatik",myslim,ze to jsou po orchidejich nejnenarocnejsi rostliny.Kdyz je "zapomenu" zalit i po 3-4tydnech tak si vubec "nestezuji".
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 19. 1. 2009 20:19

Děkuji vám za pochvalu, mám radost, když někoho potěší. Kvetly opravdu krásně, ty barvy byly úžasné. Už se těším na ty vaše pichláče - až se pustíte do koupi noťasu, budeme se kochat taky.;-)
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 19. 1. 2009 21:04

Kateřina Dvořáková píše:Děkuji vám za pochvalu, mám radost, když někoho potěší. Kvetly opravdu krásně, ty barvy byly úžasné. Už se těším na ty vaše pichláče - až se pustíte do koupi noťasu, budeme se kochat taky.;-)

Nu,nevimabych vas vsechny nezklamala,kdyz vidim vsechny kvetiny,tak se asi nebudu mit cim chlubit,mam taky hezke kytky,ale ty kvetou vesmes v lete,ale mozna bych to mohla dohnat zahradou,tu mam pry nadhernou,ja si to ale nemyslim,ale uvidite,jestli bude na foru tema-zahrada,tak rada prispeji troskou do mlyna. :roll:
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 19. 1. 2009 21:06

Ale je tu takové téma voda v zahradě ajiné i jap.zahrady a když tak uděúáte nové téma :lol:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků